Koncert zespołu Belye Rosy doceniony przez publiczność

Pełna widownia i zachwycona publiczność, to efekt wczorajszego (19.01) Koncertu zespołu Belye Rosy, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie.

Grajewska publiczność doceniła wybór organizatorów i zapełnia całą salę Miejskiego Domu Kultury. Mimo, iż bilety były w cenie 40 zł frekwencja nie wykazywała tego by cena była wygórowana.

Ponad 200 widzów słuchało repertuaru, który stanowiły melodie, pieśni i tańce białoruskie, ukraińskie, rosyjskie, cygańskie, kozackie i gruzińskie.

Po trwającym 90 minut występie artyści zakończyli swój występ polskim akcentem śpiewając i włączając w to widownię „Hej sokoły”.

Grajewianie swoją obecnością na wczorajszym koncercie pokazują, że jednak potrafimy docenić wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Zanim kolejny raz powiemy, że w Grajewie nic się nie dzieje, najpierw dokładnie sprawdźmy ofertę kulturalną miasta, a już dziś możemy zdradzić, że na najbliższe miesiące zapowiada się bardzo ciekawie.

Przeczytaj również

Przedwakacyjna wizyta przedszkolaków w bibliotece W dniu 21.06.2018r. dzieci z Przedszkola w Rudzie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie. Była to ostatnia wizyta pr...
Konkurs Recytatorski “O złotą różdżkę Dobrej... 17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola or...
SP1 w Portugalii SP1 w Portugalii W dniach 6-10 maja 2018 r. w miejscowości  Vila Verde w Portugalii odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli (TPM...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge