Koncert zespołu Belye Rosy doceniony przez publiczność

Pełna widownia i zachwycona publiczność, to efekt wczorajszego (19.01) Koncertu zespołu Belye Rosy, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie.

Grajewska publiczność doceniła wybór organizatorów i zapełnia całą salę Miejskiego Domu Kultury. Mimo, iż bilety były w cenie 40 zł frekwencja nie wykazywała tego by cena była wygórowana.

Ponad 200 widzów słuchało repertuaru, który stanowiły melodie, pieśni i tańce białoruskie, ukraińskie, rosyjskie, cygańskie, kozackie i gruzińskie.

Po trwającym 90 minut występie artyści zakończyli swój występ polskim akcentem śpiewając i włączając w to widownię „Hej sokoły”.

Grajewianie swoją obecnością na wczorajszym koncercie pokazują, że jednak potrafimy docenić wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Zanim kolejny raz powiemy, że w Grajewie nic się nie dzieje, najpierw dokładnie sprawdźmy ofertę kulturalną miasta, a już dziś możemy zdradzić, że na najbliższe miesiące zapowiada się bardzo ciekawie.

Przeczytaj również

Ślubowanie pierwszoklasisty w Danówku W Szkole Podstawowej w Danówku 17 października 2017r. o godzinie 830 w Szkole Podstawowej w Danówku odbyło się uroczyste ślubowanie kla...
Spektakl muzyczny Ciao Ciao Bambina 14 października 2017r. w obiekcie sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury odbył się niesamowity spektakl muzyczny Ciao Ciao Bambina, w reżyseri...
Erasmus + w ZS 2 – rozpoczęty 12 października  2017 r. odbyło się spotkanie inauguracyjne w sprawie Projektu Erasmus +. Uczniowie  zapoznali się z procedura rekrutacyjną, założenia...
Dyskusyjne Forum Kultury 17 października 2017 r. – Wojewodzin Dyskusyjne Forum Kultury to cykl spotkań ludzi związanych z kulturą i edukacją, którego celem jest dyskusja na...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge