Koncert zespołu Belye Rosy doceniony przez publiczność

Pełna widownia i zachwycona publiczność, to efekt wczorajszego (19.01) Koncertu zespołu Belye Rosy, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie.

Grajewska publiczność doceniła wybór organizatorów i zapełnia całą salę Miejskiego Domu Kultury. Mimo, iż bilety były w cenie 40 zł frekwencja nie wykazywała tego by cena była wygórowana.

Ponad 200 widzów słuchało repertuaru, który stanowiły melodie, pieśni i tańce białoruskie, ukraińskie, rosyjskie, cygańskie, kozackie i gruzińskie.

Po trwającym 90 minut występie artyści zakończyli swój występ polskim akcentem śpiewając i włączając w to widownię „Hej sokoły”.

Grajewianie swoją obecnością na wczorajszym koncercie pokazują, że jednak potrafimy docenić wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Zanim kolejny raz powiemy, że w Grajewie nic się nie dzieje, najpierw dokładnie sprawdźmy ofertę kulturalną miasta, a już dziś możemy zdradzić, że na najbliższe miesiące zapowiada się bardzo ciekawie.

Przeczytaj również

Ferie z Grajewskim Centrum Kultury Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza najmłodszych na FERIE ZIMOWE 2018 z GCK. Proponujemy moc atrakcji w dniach od 22 stycznia do 3 luteg...
Kino dla dzieci w ferie Kochane Dzieciaki! Kino Grajewskiego Centrum Kultury ma dla Was filmową niespodziankę. Podczas ferii zimowych wyświetlać będziemy specjalnie dla Was...
Cała Polska piecze chleb – CTM MM Dnia 13 stycznia 2018 r. w Muzeum Mleka odbyła się prelekcja pana Tadeusza Rolnika, pomysłodawcy i autora projektu "Cała Polska piecze chleb". Zaprosz...
Chór Miejski zaśpiewał w par. Św. Jana Pawła II... W niedzielę 14.01.2018 roku w parafii pw. Św. Jana Pawła II odbył się koncert kolęd Chóru Miejskiego. Chór Miejski istnieje w Grajewie od listopada...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge