W tym miejscu może powstać nowa inwestycja

Urząd Miasta w Grajewie chce zmienić przeznaczenie działki, na której teraz jest stare targowisko miejskie. Po zakończeniu budowy nowego, chce działkę sprzedać lub wydzierżawić inwestorowi.

“Jest ona zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, z dobrym dojazdem, więc powinna być lepiej wykorzystana niż teraz. Uporządkujemy część miasta przy wyjeździe do Augustowa, skorzystają też mieszkańcy, którzy będą mogli kupować w lepszych warunkach” – mówi zastępca burmistrza Grajewa, Przemysław Chyliński.

Poprawi się także komfort pracy kupców. Będą mogli pracować w cywilizowanych warunkach. “Wybudowana będzie zadaszona wiata podzielona na boksy, utwardzony teren, pomieszczenie socjalne i biurowe” – dodaje.

Budowa targowiska ma być zakończona w tym roku. radio.bialytsok.pl

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge