W sobotę zaczną odśnieżać cmentarz

„Stowarzyszenie Lepsze Grajewo we współpracy z Radą Miasta Grajewo zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w społecznej akcji odśnieżania alejek na cmentarzu Parafialnym w Grajewie.

 

 

 

Zainicjowana przez nas akcja odbędzie się w następujących terminach:

Sobota 06.04.2013r. o godzinie 15:00

Wtorek 09.04.2013r. o godzinie 17.00

    Zbiórka pod główną bramą cmentarza. Prosimy również o zabranie własnego sprzętu do odśnieżania.

     

    Zarząd Stowarzyszenia Lepsze Grajewo”

    Przeczytaj również

    W Urzędzie w Grajewie zapłacimy karta Dobra wiadomość dla mieszkańców Grajewa. Już niebawem opłaty w Urzędzie Miasta będzie można uiścić za pomocą karty płatniczej. Coraz więcej urzędów w...
    Ogłoszenie o naborze do Przedszkola w Rudzie Drodzy Rodzice, Wójt Gminy Grajewo ogłasza nabór dzieci do Przedszkola w Rudzie na rok szkolny 2017/2018. Przedszkole w Rudzie zostało utworzone na...
    PIERWSZY SPACER STUDYJNY PO GRAJEWIE 23 maja br. odbył się spacer studyjny, który prowadził Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta oraz eksperci z Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia – Mare...
    9 komentarzy

    Zostaw odpowiedź

    *

    CommentLuv badge
  1. Anna
    4 kwietnia 2013 at 20:56 - Odpowiedz

    mam tylko prośbę nie odwalajcie tego śniegu na boki na pomniki

  2. Jarek
    4 kwietnia 2013 at 20:51 - Odpowiedz

    a Burmistrz też bedzie? bo jak nie to ja nie ide

  3. małolepszy
    4 kwietnia 2013 at 19:20 - Odpowiedz

    “NAJLEPSZY” pomysł najlepszego Grajewa. Gratulacje!

  4. Mirek
    4 kwietnia 2013 at 18:42 - Odpowiedz

    Ciekawe ktorzy radni beda odsniezac albo radne

  5. tj
    4 kwietnia 2013 at 16:59 - Odpowiedz

    Panowie z LG – pijar już dawno powinien się skończyć!

  6. krollik
    4 kwietnia 2013 at 16:04 - Odpowiedz

    tak, moją choroba jest Stowarzyszenie Lepsze Grajewo, uważam, że za dwa lata zniknie i zostawi miasto z milionami długów

  7. nika
    4 kwietnia 2013 at 15:29 - Odpowiedz

    Jak czytam takie wpisy to nasuwa się jedna myśl ! Grajewo to miasto ludzi chorych !!! Chorych z nienawiści!!!

  8. bezpartyjna-vendetta
    4 kwietnia 2013 at 14:33 - Odpowiedz

    członkowie – obecność obowiązkowa !! nieobecni już pracujący w urzędzie, zostaną zwolnieni, nieliczni niezatrudnieni i ich rodziny nie będą zatrudniani w urzędzie i jednostkach podległych !!! obecni niezrzeszeni zostaną wciągnięci na członka ;D

  9. jan
    4 kwietnia 2013 at 14:22 - Odpowiedz

    już 4-ty, CZWARTY, pierwszy kwietnia już poleciał … coś przespałam, komuna wróciła ?!!