W Grajewie bez strajków

Jutro ogólnopolski strajk nauczycieli. O co będą walczyć? I jak to wygląda w Grajewie.

Nowa reforma oświaty przyniosła, wśród nauczycieli wiele kontrowersji i obaw o swoje miejsca pracy. To już pewne, że od września gimnazja będą wygaszane, a w ich miejsce powróci ośmioletnia podstawówka. Wróci stare- nowe, ale czy będzie lepie?

Grajewskie szkoły nie zgłosiły  się do strajku. Jutro zajęcia w miejskich szkołach  odbędą się według planu.

Nasze szkoły, są przygotowywane do reformy oświaty. Jestem po rozmowach z dyrektorami miejskich placówek jak również z nauczycielami i administracją. Obecnie nie mamy się czego bać, dla każdego wystarczy godzin i nikt nie zostanie zwolniony. Jedyne co się zmieni to nazwa szkoły. Jeśli chodzi o jutrzejszy strajk nauczycieli pragnę uspokoić rodziców ponieważ nasze szkoły nie zgłosiły chęci wzięcia w nim udziału – mówi nam Burmistrz Dariusz Latarowski.

 

Przeczytaj również

Spotkanie mieszkańców okręgu 11 z Burmistrzem Kolejne spotkanie dotyczące okręgu radnego Jerzego Fidury za nami. Głównym powodem, dla którego zaproszono burmistrza Grajewa było przede wszystkim uz...
Toalety miejskie i ścieżka w „Hadesie” najwięcej k... Toalety miejskie w parkach i na terenach zielonych w Grajewie:  BO.4.2018 – projekt o wartości do 50 tys. zł Lokalizacja: Park przy ul. Strażackiej,...
Budżet Obywatelski – zobacz filmy promujące ... https://www.youtube.com/watch?v=CCsF4WRVUK4   https://www.youtube.com/watch?v=XK-rhHzle_g&feature=youtu.be   https://www.you...
WZOROWY SAMORZĄDOWIEC Nagroda oraz tytuł „Wzorowa Gmina” został przyznany w kategorii WZOROWY SAMORZĄDOWIEC Wójtowi Gminy Grajewo za jego wieloletni wkład w rozwój Gminy Gr...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge