Ta płyta promuje miasto i jego talenty

„Muzyka Grajewa” to tytuł płyty promującej grajewskie talenty muzyczne. Na krążku znajdują się również utworu miedzy innymi Janusza Korczaka, ks. Piotra Skargi czy też Józefa Ignacego Kraszewskiego w zupełnie nowych aranżacjach.

Dziś pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Grajewie promowali „Muzykę Grajewa”. Już od godziny 9.00 na Placu Niepodległości można było dostać płytę z dźwiękami naszego miasta.

Wśród utworów, które zostały zarejestrowane na krążku znalazł się m. in. wiersz „Wierzę we Wszystko” w wykonaniu Burmistrza Miasta Adama Kiełczewskiego.

Płytę wykonano w 1000 egzemplarzach. Są na niej utwory różnych gatunków muzycznych takich jak: pop, rock, Hip Hop, heavy metal, poezja śpiewaną, oraz folk.

Płyta powstała podczas projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Lepsze Grajewo oraz udziale finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Grajewo i Miejskiego Domu Kultury Grajewo.

Przeczytaj również

“Wiara jest radością” w SP4 Wiara jest radością” – to hasło IV edycji konkursu poezji religijnej, który organizowany jest w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie...
Zagraniczny staż zawodowy kucharzy Cztery uczestniczki Hufca Pracy w Grajewie realizujące naukę zawodu w Zasadniczej Szkole Zawodowej  oraz Branżowej Szkole I stopnia w Zespole Szkół w ...
Konsultacje społeczne Trwają wciąż konsultacje społeczne projektu zagospodarowania terenu położonego w rejonie Placu Niepodległości i ul. Popiełuszki w Grajewie. Przypom...
Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Grajewiak
    11 sierpnia 2012 at 19:30 - Odpowiedz

    Alicja Pyziak najlepsze wykonania! 🙂