Remont Sportowej. Sa już pierwsze metry chodnika

Coraz bliżej cywilizacji. Ruszyła budowa ul. Sportowej. Są już pierwsze metry chodnika. A wszystko dzięki staraniom Radnego Adama Jankowskiego.

Od lat dziurawa ul. Sportowa doczekała się remontu. Przebudowa będzie prowadzona dwuetapowo. W pierwszy etapie wyremontowany zostanie kawałek ul. Sportowej do skrzyżowania z ul. Partyzantów.

Nawierzchnia jezdni ichodnik zostaną wykonane z kostki betonowej. Poza zmianami na samej drodze, wykonane będą zjazdy do posesji, miejsca parkingowe oraz chodniki, odcinek kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Znikną dwa drzewa oraz cokół, który jest pozostałością starego ogrodzenia stadionu. Całkowity koszt remontu to 188 tyś.

Na drugi etap mieszkańcy na pewno będą musieli poczekać. Wstępnie mówi się, że kolejne prace na ulicy rozpoczął się na rok, ale już dziś sceptycy patrzą na to w ciemniejszych barwach. Rozpocznie się budowa basenu i to ona pochłonie pieniądze budżetu miasta.

Dziś mieszkańcy się cieszą i słupki poparcia pną się w górę, ale czy nie zatrzymają się w połowie drogi tak jak remont ulicy?

 

Przeczytaj również

Uczestnicy projektu OSDZ – EFS przeszli metamorfoz... W Młodzieżowym Centrum Kariery zakończono  warsztaty z zakresu kreowania wizerunku, połączone z usługą stylisty, dla młodzieży uczestniczącej w projek...
Kolejne metry alejek W dniach 31.10.-01.11.2017 roku odbyła się szósta edycja kwesty na cmentarzu komunalnym i parafialnym w Grajewie, którą zorganizowało Stowarzyszenie L...
LI Sesja Rady Miasta Grajewo Uprzejmie informuję, że dnia 23 maja 2018 r. (środa) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6a odbędzie się L...
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Jan
    22 października 2012 at 21:37 - Odpowiedz

    Nie tylko Jankowskiego bo innych też

  • boks
    20 października 2012 at 16:21 - Odpowiedz

    to może byc już ostatnia tego typu inwestycja na inne zabarkuje funduszy