Remont Sportowej. Sa już pierwsze metry chodnika

Coraz bliżej cywilizacji. Ruszyła budowa ul. Sportowej. Są już pierwsze metry chodnika. A wszystko dzięki staraniom Radnego Adama Jankowskiego.

Od lat dziurawa ul. Sportowa doczekała się remontu. Przebudowa będzie prowadzona dwuetapowo. W pierwszy etapie wyremontowany zostanie kawałek ul. Sportowej do skrzyżowania z ul. Partyzantów.

Nawierzchnia jezdni ichodnik zostaną wykonane z kostki betonowej. Poza zmianami na samej drodze, wykonane będą zjazdy do posesji, miejsca parkingowe oraz chodniki, odcinek kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Znikną dwa drzewa oraz cokół, który jest pozostałością starego ogrodzenia stadionu. Całkowity koszt remontu to 188 tyś.

Na drugi etap mieszkańcy na pewno będą musieli poczekać. Wstępnie mówi się, że kolejne prace na ulicy rozpoczął się na rok, ale już dziś sceptycy patrzą na to w ciemniejszych barwach. Rozpocznie się budowa basenu i to ona pochłonie pieniądze budżetu miasta.

Dziś mieszkańcy się cieszą i słupki poparcia pną się w górę, ale czy nie zatrzymają się w połowie drogi tak jak remont ulicy?

 

Przeczytaj również

Termomodernizacja budynku SP w Wierzbowie Gmina Grajewo informuje, iż do chwili obecnej zostały wykonane następujące prace związane z termomodernizacją budynku SP w Wierzbowie: - wymiana stol...
Odbiór drogi w Koszarówce „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg ...
Szkolenie kierowców – konserwatorów sprzętu ... Zgodnie z przyjętym harmonogramem szkoleń na 2017 rok, w dniach od 04 do 12 listopada 2017 r. na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej...
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Jan
    22 października 2012 at 21:37 - Odpowiedz

    Nie tylko Jankowskiego bo innych też

  • boks
    20 października 2012 at 16:21 - Odpowiedz

    to może byc już ostatnia tego typu inwestycja na inne zabarkuje funduszy