PUK zajmie się wywozem śmieci w Grajewie

Samorząd Grajewa wyłonił wykonawcę, który po 1 sierpnia będzie świadczył usługi wywozu nieczystości z terenu Miasta.

– Komisja powołana do rozstrzygnięcia przetargu na wywóz odpadów komunalnych na terenie Grajewa  zakończyła swoje prace. Wywozem śmieci zajmie się nasza rodzima firma PUK.

Przedsiębiorstwo złożyło najkorzystniejsza ofertę opiewającą na 425.438,64 zł.

 

Poniżej informacja z BIP

 

Stosownie do art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity z 2010 r. Dz. U. Nr 113 poz. 759 ze zm.) Zamawiający zawiadamia, iż w przedmiotowym przetargu z trzech ofert została wybrana oferta Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie z siedzibą 19-200 Grajewo, ul. Targowa 19. Wybrana oferta spełnia wszystkie wymagania określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Cena wybranej oferty wynosi 425.438,64 zł.

 

Zastosowanie kryterium oceny – cena 100%

Numer oferty

Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres wykonawcy

Cena oferty

Liczba punktów

1

MPO Spółka z o.o., 15-950 Białystok,

ul. 42 Pułku Piechoty 48

474.000,00

89,7

3

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie

ul. Targowa 19, 19-200 Grajewo

425.438,64

100

 

Jednocześnie informuję, iż na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity z 2010 r. Dz. U. Nr 17, poz. 95 z późn. zm.) w przetargu została odrzucona 1 oferta:

 

Oferta nr 2złożona przez: P.P.U.H. Czyścioch Sp. z o.o. z siedzibą 15-691 Białystok, ul. Kleeberga 20 – cena oferty 424.080,36 zł.

 

Przeczytaj również

Przekazanie radiotelefonów dla OSP Ruda 10 sierpnia br. Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter przekazał dla OSP Ruda radiotelefony. Jednocześnie życzył aby dzięki nowemu wyposażeniu wszystkie...
Aktywna tablica w Szkole Podstawowej w Danówku i w... Gmina Grajewo w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii ...
Informacja dot. bezpłatnego portalu dla rolników Portal MyZbieramy.pl łączy rolników, sadowników z osobami, które chcą dla SIEBIE pozbierać owoce, warzywa na własne potrzeby albo po prostu kupić warz...
MLEKPOL promotorem aktywnego trybu życia SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankow...
6 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Lech Redyk
  8 lipca 2013 at 14:35 - Odpowiedz

  Kimże Ty Przyjacielu jesteś , że tak piszesz MY? Kto Ciebie do tego upoważnił ? A może jesteś dwój-cą, trójcą , czwór-cą itd. a może na dodatek świętą !Nie jesteś też Adm. tegoż Szanownego Portalu ! Nie jet to Twój prywatny folwark pańszczyźniany ani też Imperium pewnego biznesmena z T., któremu wkrótce do 4 liter dobierze się także Papież Franciszek !!! Aby jak najrychlej ! A tak w temacie – dzisiejsza Gazeta Współczesna str 8 – ŚWIAT – artykuł – ” Watykan – Papieża boli luksus , jakim się otaczają duchowni. Pamiętajcie o ubóstwie ” – polecam – tym razem bez mego dalszego zbędnego komentarza !

 • Wpisz swoje imię
  8 lipca 2013 at 12:07 - Odpowiedz

  Lechu Tobie już podziekujemy

 • Lech Redyk
  8 lipca 2013 at 00:02 - Odpowiedz

  Eye Of The Beholder
  „ Oko obserwatora Czy chcesz tego co ja? Nie pragnę niczego z wyjątkiem niezależności . Poszerzam krąg wolności. Nie jest ważne to, co widzisz…Ograniczona niezależność .Wolność wyboru Wybór został dokonany za ciebie, mój przyjacielu .Wolność słowa . Mowa to słowa, których znaczenie oni wypaczą. Wolność już nigdy cię nie wyzwoli. Nie jest ważne to, co widzisz.. „ …. dzisiaj ! Jutro może sytuacja zmieni się na lepsze ! Jeśli podpiszą już tą końcową umowę to na pewno i te kontenery na śmieci znajdą się ! Taką mam nadzieję bo jeśli by ich nie mieli to by raczej nie pchali się na afisz ! A jeśli nie będą sumiennie przykładać do roboty to przecież im ta „ fucha „ nie została przydzielona dożywotnio ! Myślę , że w umowie także o tym coś pisze ! Pogonka – dyscyplinarka – i po ptokach !!!

 • Eye of the beholder
  7 lipca 2013 at 23:17 - Odpowiedz

  A gdzie są kontenery do segregacji??? Jak zwykle wszystko w tyle… mam też tam waszą segregację, oszołomy, urzędasy za dychę, biurokraci nie hańbiący się używaniem umysłu. Zero organizacji wszystko pięć po dwunastej.

 • Lech Redyk
  6 lipca 2013 at 22:00 - Odpowiedz

  No to fajnie i ekstra ! Gratulacje ! Od samego początku o tym pisałem aby to nasi nasze śmieci i brudy wywozili ! I nie tylko ja ale także bardzo wiele osób – w ten sposób popierając i niejako dając mandat zaufania dla naszego PUK u ! Abyśmy tylko na Was Kochane chłopy nie zawiedli się ! Jeśli coś sknocicie to nie będę się Wam kłaniał i przed Wami czapki zdejmował bo wg. mnie wykonujecie dobrą robotę ! Żadna praca nie hańbi jeśli jest zgodna z prawem ludzkim i Bożym ! Wielki szacunek dla Was i dla wszystkich ludzi dobrej roboty !!!

 • Wpisz swoje imię
  6 lipca 2013 at 18:26 - Odpowiedz

  dobrze że nasi będą mieli gdzie pracować