Przyznali stypendia sportowe

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał we wtorek 15 maja doroczne stypendia sportowe zawodnikom za osiągnięcia uzyskane w 2011 r. Najwyższe, w wysokości 2 400 zł każde, otrzymają sportowcy, którzy zdobyli medale podczas Mistrzostwach Europy. Są to:

 

1) Kamil Supiński – KS „Podlasie” Białystok,
2) Kamil Bijowski – KS “Podlasie” Białystok,
3) Patrycja Maliszewska – ŁKS „Juvenia” Białystok,
4) Maciej Kamiński – UKŻ “GROT” Suwałki,
5) Aleksandra Czerwiecka – Suwalski Klub Karate Kyokushin,
6) Patryk Nowak – Grajewski Klub Kyokushin Karate,
7) Grzegorz Nasuta – MUKS Stoczek 45  Białystok,
8) Oliwia Kiołbasa – LKS Augustovia.

Stypendia po 2 000 zł otrzymają sportowcy, którzy startowali w zawodach międzynarodowych rangi mistrzowskiej oraz zdobyli medale Mistrzostw Polski seniorów, będąc w młodszej kategorii wiekowej. Są to:

1) Diana Sokołowska – MKS „Juvenia” Białystok,
2) Katarzyna Sokólska – UKS 19 Bojary Białystok,
3) Daniel Rzadkowski – MUKS “Olimpijczyk” Suwałki,
4) Anna Narel – LUKS “Badminton” Choroszcz,
5) Dawid Łukawski – Augustowski Klub Kyokushin Karate,
6) Piotr Gudel – KS “Cristal” Białystok,
7) Bartosz Konopko – MKS “Juvenia” Białystok,
8) Paula Bzura – ŁKS “Juvenia” Białystok,
9) Agnieszka Tawrel – ŁKS “Juvenia” Białystok,
10) Dawid Rzemieniecki – ŁKS “Juvenia” Białystok,
11) Aleksandra Zajkowska – Łomżyński Klub Karate,
12) Patrycja Woronowicz – UKS “Boxing” Sokółka,
13) Paulina Mikiewicz – KS “Podlasie” Białystok,
14) Sebastian Dobkowski  – KS “Podlasie” Białystok,
15) Krzysztof Szalecki – KS “Podlasie” Białystok,
16) Paula Maria Kopciewska – KS “Podlasie” Białystok,
17) Damian Roszko – KS “Podlasie” Białystok,
18) Aldona Magdalena Żebrowska – KS “Podlasie” Białystok,
19) Wojciech Nowicki – KS “Podlasie” Białystok.

Najwięcej stypendiów – po 1200 zł –  Zarząd Województwa przyznał za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu tym zawodnikom, którzy zdobyli medale Mistrzostw Polski w trzech kategoriach wiekowych. Są to:

1) Ewelina Lubiejewska – LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża,
2) Bartosz Zarzecki – Augustowskie Towarzystwo Pływackie,
3) Maciej Poulakowski – SKB Suwałki,
4) Klaudia Konopko – UKS „19 Bojary” Białystok,
5) Ayla Kisiel – UKS „19 Bojary” Białystok,
6) Martyna Dąbrowska – UKS „19 Bojary” Białystok,
7) Magdalena Malinowska – UKS „19 Bojary” Białystok,
8) Alicja Szczytko – MUKS „Olimpijczyk” Suwałki,
9) Michał Szmajda – MUKS “Olimpijczyk” Suwałki,
10) Arleta Aleksandrowicz – MUKS “Olimpijczyk” Suwałki,
11) Justyna Żynel – KS “Podlasie” Białystok,
12) Tomasz Stasiewicz – KS “Podlasie” Białystok,
13) Łukasz Opryszczko – KS “Podlasie” Białystok,
14) Maciej Michalczuk – KS “Podlasie” Białystok,
15) Paweł Pietruk- UKS “KALIBER” Białystok,
16) Żaneta Iwaszuk – UKS “KALIBER” Białystok,
17) Agata Gołębiewska – UKS “KALIBER” Białystok,
18) Jarosław Chyżyński – UKS “KALIBER” Białystok,
19) Adam Pogorzelski – UKS “KALIBER” Białystok,
20) Piotr Pacuk – UKS “KALIBER” Białystok,
21) Mateusz Kowalewski – UKS “KALIBER” Białystok,
22) Marta Magnuszewska – UKS “KALIBER” Białystok,
23) Justyna Sienkiewicz – UKS “KALIBER” Białystok,
24) Katarzyna Maria Murawko – „Javena Hańcza” Suwałki,
25) Kamila Jaśkiewicz – “Javena Hańcza” Suwałki,
26) Przemysław Janewicz – AKS “Sparta” Augustów,
27) Mateusz Motybel – AKS “Sparta” Augustów,
28) Bartosz Wiszniewski – AKS “Sparta” Augustów,
29) Jan Podurgiel – Suwalski Klub Karate Kyokushin,
30) Mateusz Krejpcio – Suwalski Klub Karate Kyokushin,
31) Bartosz Budzik  – UKŻ “GROT” Suwałki,
32) Piotr Wasiluk  – LUKS “Badminton” Choroszcz,
33) Paulina Owczarczuk – LUKS Księżyno,
34) Mateusz Dubowski – UKS “Hubal” Białystok,
35) Konrad Baranowski – UKS “Hubal” Białystok,
36) Adrian Dziółko – UKS “Hubal” Białystok,
37) Edyta Tarasewicz – UKS “Hubal” Białystok,
38) Patryk Szymoniak  – UKS “Hubal” Białystok,
39) Patryk Franko  – LUKS “Hańcza” Suwałki,
40) Maciej Śniatkowski – LUKS “Hańcza” Suwałki,
41) Katarzyna Kirpsza – UKS “Wygoda” Białystok,
42) Marcin Sturgulewski – Augustowski Klub Kyokushin Karate,
43) Sylwia Piszczatowska – UKS “Narew” Łapy,
44) Martyna Letkiewicz – OSiR w Suwałkach,
45) Patryk Legut – KAISHO Karate Klub Białystok,
46) Bartosz Głowacki – KAISHO Karate Klub Białystok,
47) Szymon Ołowski – KAISHO Karate Klub Białystok,
48) Przemysław Skwarko   – KAISHO Karate Klub Białystok,
49) Kamil Biziuk  – KAISHO Karate Klub Białystok,
50) Mariusz Jan Korowaj  – KAISHO Karate Klub Białystok,
51) Justyna Pastewska  – KAISHO Karate Klub Białystok,
52) Rafał Grzegorczuk  – KAISHO Karate Klub Białystok,
53) Paulina Łopaciuk – MUKS “Stoczek 45” Białystok,
54) Martyna Pietrzeniec – Podlaska Szkoła Taekwon-do “Ko-dang” Lipsk,
55) Karol Raczkowski – Taekwondo Sport Club “So – San” Białystok,
56) Emilia Romanowicz – UKS “Puszcza” Supraśl,
57) Karolina Bagnowska – KS “Cristal” Białystok,
58) Wojciech Sawicki – KS “Cristal” Białystok,
59) Dawid Sławiński – KS “Cristal” Białystok,
60) Izabela Gil – KS “Cristal” Białystok,
61) Michał Dudziuk – ŁKS “Juvenia” Białystok,
62) Rafał Piórecki – ŁKS “Juvenia” Białystok,
63) Szymon Wilczyk – ŁKS “Juvenia” Białystok,
64) Nicola Mazur – ŁKS “Juvenia” Białystok,
65) Wojciech Kraśnicki – ŁKS “Juvenia” Białystok,
66) Paweł Kozłowski – ŁKS “Juvenia” Białystok,
67) Adrianna Ciwoniuk – ŁKS “Juvenia” Białystok,
68) Patrycja Roszkowska – ŁKS “Juvenia” Białystok,
69) Patrycja Rokicka – ŁKS “Juvenia” Białystok,
70) Damian Czykier – KS “Podlasie” Białystok,
71) Karolina Markiewicz – KS “Podlasie” Białystok,
72) Paulina Niedzielko – KS “Podlasie” Białystok,
73) Sylwia Buńkowska  – KS “Podlasie” Białystok,
74) Maciej Bielawiec  – KS “Podlasie” Białystok,
75) Artur Gorlewski – KS “Podlasie” Białystok,
76) Tomasz Jaroszewicz – KS “Podlasie” Białystok,
77) Mateusz Suchocki  – KS “Podlasie” Białystok,
78) Krzysztof Wasilewski – KS “Podlasie” Białystok,
79) Damian Wesołowski – KS “Podlasie” Białystok,
80) Bartłomiej Chojnowski  – KS “Podlasie” Białystok,
81) Bogdan Sawicki  – KS “Podlasie” Białystok,
82) Anna Gosk  – KS “Podlasie” Białystok,
83) Łukasz Wilamowski – KS “Podlasie” Białystok,
84) Paweł Skubina – KS “Podlasie” Białystok,
85) Ewa Korniluk  – KS “Podlasie” Białystok,
86) Piotr Milewski – KS “Podlasie” Białystok,
87) Grzegorz Kossakowski – KS “Podlasie” Białystok,
88) Wioleta Choińska – UKS “Czwórka” Białystok,
89) Anna Kirpsza – UKS “Boxing” Sokółka,
90) Julia Kułak – UKS “Boxing” Sokółka,
91) Diana Głowacka – LUKS Księżyno,
92) Izabela Chaberek – Łomżyński Klub Karate,
93) Szamil Szabajew – Łomżyński Klub Karate,
94) Karolina Ławreszuk- UKS “Osiedle Bacieczki” Białystok.

wrotapodlasia.pl

Przeczytaj również

40 lat fabryki płyt w Grajewie Ponad 1200 osób uczestniczyło w pikniku rodzinnym zorganizowanym w sobotę 16 września, z okazji jubileuszu powstania fabryki płyt drewnopochodnych w...
Ser od SM MLEKPOL Serowym Królem według konsumentó... Ser dojrzewający Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie bezkonkurencyjny. Podczas V Ogólnopolskiego Święta Sera, Festiwalu Serów i Twarogów Polsk...
Droga dojazdowa do pól w Wierzbowie gotowa! Od kilku dni mieszkańcy Wierzbowa do swoich pól dojeżdżają nową drogą. W miniony piątek (15 września br.) Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter dokona...
Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Graj...   Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła. W 2017 roku ...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge