Posłowie w Grajewie

25. czerwca 2013 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie, odbędzie się spotkanie posłów na Sejm RP Artura Dębskiego i Adama Rybakowicza z mieszkańcami Grajewa.
Spotkanie ma charakter otwarty i ma na celu określenie najważniejszych problemów Grajewa.

Przeczytaj również

Przekazanie radiotelefonów dla OSP Ruda 10 sierpnia br. Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter przekazał dla OSP Ruda radiotelefony. Jednocześnie życzył aby dzięki nowemu wyposażeniu wszystkie...
Aktywna tablica w Szkole Podstawowej w Danówku i w... Gmina Grajewo w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii ...
Informacja dot. bezpłatnego portalu dla rolników Portal MyZbieramy.pl łączy rolników, sadowników z osobami, które chcą dla SIEBIE pozbierać owoce, warzywa na własne potrzeby albo po prostu kupić warz...
MLEKPOL promotorem aktywnego trybu życia SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankow...
18 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Lech Redyk
  27 czerwca 2013 at 21:54 - Odpowiedz

  P/s . Aha – rozumiem , bardzo dobrze rozumiem co pisze i zapewniam , że mój ” odwieczny ” oponent także to rozumie !!!

 • Lech Redyk
  27 czerwca 2013 at 21:14 - Odpowiedz

  Odpowiadam bardzo szczerze – wiem dokładnie i wiem , że wiele innych osób z którymi spotykam się na ulicy – także wiedzą co ja pisze i nawt dlaczego to i tak pisze ! Nie piszą tutaj bo nie chcą zadzierać się z moim oponentem , gdyż wiedzą , że jego obroną jest zawsze wściekły atak i że i tak nic nie pomoże z nim żadna polemika bo on zawsze i we wszystkim ma tylko wyłączność na prawdę !Ciekawi mnie – dlaczego Osoba o to pytająca nie zapyta się także o to samo mego Przyjaciela AKS ?

 • Wpisz swoje imię
  27 czerwca 2013 at 20:47 - Odpowiedz

  Czy Pan rozumie co Pan pisze Panie Redyk?

 • Lech Redyk
  27 czerwca 2013 at 08:42 - Odpowiedz

  Re: Fanom PO dedykujemy ( Forum na tymże Portalu )
  przez ktoś » 28 Maj 2012, 09:58
  Manipulacje mogą być nie tylko przez głoszenie kłamstwa, ale i stawianie faktów w dwuznacznej sytuacji. Ten kto pisze “pan Rydzyk”, juz daje o sobie swiadectwo głupoty, nienawiści i kołtuństwa. Łatwo cos tam nakręcić i puszczać, licząc na to, że bezmyślna gawiedź “wszystko łyknie”. Sa jednak jeszcze ludzie myślący i widzący, że ta nagonka jest zorganizowaną formą walki z wiarą katolicką. Uderza się w duchownych, przypisując im często niestworzone rzeczy, by podważyć autorytet, by osłabić wiarę w Boga. I chocbyś pisał tu nie wiem ile paszkwili, Jego dzieła świadczą o Nim jednoznacznie. Z niczego stworzył (przy pomocy boskiej) coś, z czego naród Polski może byc dumny. Gdyby On był premierem, to już dawno byśmy mieli “pobudowany” kraj. A tak to mamy badziewie rodem z Popaprańców.//// P/s No a teraz wszystko jasne i wiadome dlaczego Szanowny Pan KTÓŚ ( każdy wie kto to ) tak wściekle , szaleńczo i zajadle oraz bez żadnego ludzkiego opamiętania mnie atakuje ! A więc mamy już „namiar” na przyszłego Premiera ! A ja proponuje Pana KTOŚA na Prezydenta ! Ich grupkę religijno polityczną na Rząd , Sąd i na Posłów oraz na jedyną u nas partię ! Resztę w czorty rozwalić – a najlepiej od razu na stos a w/ w desygnowanych od razu wprowadzić na trony , dać miękkie poduszeczki pod ich tyłeczki i to bez żadnych tam wyborów demokratycznych ! PO co trwonić pieniążki , które bardziej im się przydadzą ! A w reklamie TV ” Wprost – nie ma świętych krów ” kłamie bo jednak są !!!

 • Lech Redyk
  26 czerwca 2013 at 21:20 - Odpowiedz

  KTOŚu chyba bardziej nie ma od Ciebie nawiedzonego trolla nie tylko na naszych portalach ale i w całej okolicy ! Pytasz się co było na tym zebraniu ? A było Ci iść a nie słuchać w radyjku swojej ulubionej rozgłośni ! Wiem kim jesteś pali glocie ! Nie atakujesz mnie pod własnymi danymi tylko pod coraz to nowymi nazwami ! Zaatakuj ostrzej a wiedz , że i z tych tchórzliwych strzałów za krzaka pociągnę Ciebie kiedyś pod sąd ! NIE JESTEŚ POND PRAWEM I NIE NADCZŁOWIEKIEM , ŻE WSZYSTKO CI MOŻNA !!! O NIE !!!

 • ktoś
  26 czerwca 2013 at 21:06 - Odpowiedz

  Pieprzycie i pieprzycie trzy po trzy a nikt nie nawiązuje do meritum! Kto był na spotkaniu “palikotów”? Kto coś wie konkretnego a nie tylko nawiedzonego trola?

 • Lech Redyk
  26 czerwca 2013 at 20:57 - Odpowiedz

  Wpisałem w swoją wyszukiwarkę „ Jak Tusk trwoni publiczne pieniądze „ Wyskoczyło mi tyle tytułów stron , a w nich treści , ze aż głowa pęka ! Wybrałem jeden „ Garnitury Tuska do prokuratury „ – no a ja z zoną ubieram się w ciucholand ii ! Wpisałem także „ Jak J. Kaczyński trwoni publiczne pieniądze „ i tu jest tego od jasnej choroby ! Np.„ Miliony na poczucie bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego i własne sondaże. „ .. „Tak pieniądze podatników wydaje PiS „…„ Poseł PO donosi do prokuratury. Chce wyjaśnienia, czy Jarosław Kaczyński zataił pieniądze od klubu PiS „….„ Kaczyński nie płacił mec. Rogalskiemu. Robił to klub PiS „…”Złoty cielec „ – no tak ! A ja nie mam za co obronić mego niepełnosprawnego syna ani w niczym jemu pomóc ( w tych samych wiadomościach temat „ Potrzebna pomoc „ ) w tym cholernie chorym systemie przy chorym rządzie , sądzie oraz przy innych rozrzutnych dygnitarskich państwowych i kościelnych ! Wszyscy oni tacy sami ! Aby tylko dla siebie i do siebie !Chyba w końcu do końca dostane pierdolca i zrobię z rozpaczy i z bezsilności to co zrobił 08.09.1968r Ryszard Siwiec i wielu innych po nim ! Jak długo jeszcze człowiek nad człowiekiem będzie miał władzę tylko po to aby siebie i swoich wzbogacić a innych to najlepiej do krematorium do Oświęcimia albo strzał w łeb z tyłu lub do kierata aby na niego tyrali jak niewolnicy ! Pytam się – jak jeszcze długo ? QUO VADIS MOJA UKOCHANA OJCZYZNO I LUDZKOŚĆ ???

 • zatroskany
  26 czerwca 2013 at 18:54 - Odpowiedz

  Czy to nie była obłuda i robienie z Polaków baranów? Bo po co Premier Tusk zlikwidował fundusz reprezentacyjny? Teraz tłumaczenie się ze sukienki były potrzebne żonie aby reprezentowała Polskę zagranicą może i Premier by miał racje jeżeli żona pana Premiera Tuska nie pracuje to państwo mogło ufundować sukienki ale oficjalnie do tego powinien służyć fundusz reprezentacyjny a jeżeli Premier uznał ze jest w stanie z swojej pensji kupić żonie sukienki, ludzie pytają czy Premier ponownie nie wiedział ile kosztują sukienki?
  Panie Tusk też mam nie pracującą żonę to się zgłoszę do pana żeby pan kupił dla niej sukienkę, żeby dobrze mnie reprezentowała. Pieniądze pańskiej partii to też moje podatki.

 • Lech Redyk
  26 czerwca 2013 at 17:54 - Odpowiedz

  WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH A TAKŻE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW TEGO PORTALU INFORMUJE ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!! SORKI ! Nie wiem dokładnie , kto i w jakim celu to tutaj wklepał ale takie lub podobne teksty są wprowadzane bardzo celowo – prawie w każdy temat – i to niezależnie od tego czy dany wpis dotyczy wywoławczego tematu ! Mogę tylko domyślać się kto to i po co ! Pozostawmy kto to ale po co i dlaczego ? Można śmiało odkryć ! Tekst taki jest jednostronny – nie przeczę że jest prawdziwy! Nie sprawdzałem u źródeł ! Ale także widziałem i drugą stronę medalu na innych portalach – ale także nie sprawdzałem źródeł informacji ! Czy inna patria i z nią związany pewien biznesmen duchowny ze swoim imperium – czy ich finanse są tak dokładnie nam znane ? Czy w ogóle są znane organom państwowym tzn. Urzędowi Skarbowemu ? Czy są to fundusze , kapitały zdobyte i rozprowadzane w sposób legalny i zgodny z literą prawa RP i Bożego ? To samo dotyczy wszystkich innych partii ! Każda z nich ma swoje ciemne strony ukrywane przed społeczeństwem ! Wróciwszy do autora tego tekstu to pytanko – czy nie po to „ wpuściłeś „ tutaj ten tekst aby przykryć i odwrócić uwagę od wiele większej lewej kasy , którą dzierżą na swoich kontach inni ? Czy Twój tendencyjny tekst nie służy do podżegania i zaognienia i tak niezbyt stabilnej u nas sytuacji oraz skierowania swojej wrogości wobec PO i Tuskowi a w rzeczy samej przeciwko rządowi a także wszystkim i wszystkiemu co Tobie i Wam nie pasi bo jesteście zazdrośni o to , że przegraliście ostatnie wybory i nie jesteście przy korycie ? W ten sposób już prowadzicie kampanie wyborcza przed następnymi wyborami ! Albo czy czasem nie działa w tym przypadku NWO aby nas zwykłych i szarych Polaków skłucić między sobą abyśmy sobie – sorki – do ryjów skoczyli i w połowie wymordowali się nawzajem ! A ci co pozostaną to już mały pikus aby ich wziąć na krótki łancuch oraz założyc kaganiec na – sorki – na pysk i morda w kubeł ! Zapewne autor tego wklepania lub jemu podobni zaraz w ten sposób zareagują na mnie bo nie na mój tekst bo pisze bardzo szczerze własnym obiektywnym i nie sterowanym sercem oraz umysłem – a to im nie na rączkę ! Uprzedzę – Nie jestem członkiem , sympatykiem oraz popierającym czy obrońcą PO ; PIS ani też innej opcji politycznej lub religijno politycznej ani też tego rządu , który w przeważającej części swej działalności szkodzi interesom RP oraz ogółowi społeczeństwa – a sprzyja tylko sobie i swoim przydupasom ! ZDANIE DO MOICH OPONENTÓW – A teraz możecie jak zawsze -warczeć i gryźć !!!

 • to mam dłosować na PO
  26 czerwca 2013 at 16:54 - Odpowiedz

  synalek i córka jaśnie nam panującego herr donalda tuska wnuka wermachtowca żydowskiego pochodzenia też są nietykalni, pierwszy w aferze Amber Gold a druga cudotwórczyni od bloga kilka miesięcy temu, dokładnie dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Skąd pochodzą tak znaczne środki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakiś tam mikroskopijny portal internetowy i czy jest możliwe, aby tak wysoka suma pieniędzy była zgromadzona w sposób legalny? NIE WIERZĘ W TO!!! Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjeżdżając ze swojego mieszkania w centrum Gdańska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia się pytanie, skąd Katarzyna T. posiadała tak znaczne środki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu, podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN – 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokości 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakieś powiązania pomiędzy upadającą Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michał Tusk plątał się w wyjaśnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Dzieci Lecha Wałęsy też tak żyją, na razie nie mamy jeszcze takich dowodów, ale je znajdziemy. Prosimy przekażcie tą wiadomość gdzie się da, niech społeczeństwo się dowie.

 • Lech Redyk
  26 czerwca 2013 at 10:19 - Odpowiedz

  Szanowna Pani AGO ! Być może w tym co Pani napisała mamy podobny pogląd ? ! Szerzej na tym Szanownym Portalu – Felietony “NADSZEDŁ CZAS RZECZYWISTEGO RATOWANIA NASZEJ OJCZYZNY „” CZY RZECZYWIŚCIE KOCHAM TEN WSPÓLNY, POLSKI DOM „” WALKA O WŁADZĘ NAWET PO TRUPACH „. Bardzo serdecznie pozdrawiam !

 • aga
  26 czerwca 2013 at 09:26 - Odpowiedz

  do ktos,dalej sobie glosujcie na pis i psl i niedlugo to miasteczko mozna bedzie zabic deskami.

 • Lech Redyk
  25 czerwca 2013 at 23:16 - Odpowiedz

  „ O ludzka naiwności, toz każdy kto należy do danej partii, musi wykonywać jej idee a tym samym świadczy o sobie. – nie „….Przyjacielu , to nie ludzka naiwność ! Partia to nie ja ! A ja to nie partia ! W ogóle w pewnych sprawach rozsądny np. poseł gdy widzi , że dana partia działa na szkodę narodu może i ma do tego słuszne prawo powiedzieć swoje zdecydowane liberum veto – nie zagłosować za danym pomysłem , dekretem ! Tak samo rozsądna partia gdy widzi , że dany poseł działa na szkodę narodu może i ma do tego słuszne prawo powiedzieć swoje liberum veto – nie zagłosować za wysuniętym przez tego posła pomysłem , dekretem ! Wiem , że w praktyce jest tak jak piszesz „ Gdy weszłaś wśród wrony to kracz jak oni „ . Ale czy to dobre dla danego posła , partii lub narodu ! Każdy jeden poseł, senator czy radny powinien przede wszystkim kierować się swoim rozsądkiem i wolnością słowa i swego zdania czego jemu nie zabrania nawet Konstytucja RP ; Dekret ONZ a nie kierować się ślepym , bezwzględnym posłuszeństwem wobec sterującego daną partią ! Wiem , że takiego niepokornego posła czekają szykany , bluzgi , pomówienia nawet od tych , których uważał za swoich przyjaciół ; że czeka na niego sąd danej partii ; zawieszenie członkostwa a nawet wydalenie ! Poseł czy inny wybrany przez naród do pełnienia jakiejkolwiek innej funkcji przede wszystkim powinien być człowiekiem honoru działającym dla dobra tych, którzy powierzyli jemu mandat zaufania a nie dla swojej partii i dla jej liderów ! Takie jest moje zdanie ! Myślę , że nie nazwiesz teraz tego co napisałem ludzką naiwnością !!!

 • Wpisz swoje imię
  25 czerwca 2013 at 21:44 - Odpowiedz

  ” Nie patrzmy na etykietę partii ale na człowieka , który nie musi być jak ta cała partia !” O ludzka naiwności, toz każdy kto należy do danej partii, musi wykonywać jej idee a tym samym świadczy o sobie.

 • Lech Redyk
  25 czerwca 2013 at 17:58 - Odpowiedz

  MARUDERZE – Nie jestem idiotą i nigdy nie będę głosował na tego , którego wymieniłeś ! NIGDY ! PRZENIGDY ! Nawet gdyby obiecywałby mi gruszki na wierzbie – nawet po maryśce – której i żadnych innych do-palaczów nie stosuje w moim życiu ani nikt z mojej rodziny ! Gdybym to zrobił toby znaczyło , że jestem idiotą , ale najpierw musiałbym z moim wackiem zamienić się na rozumy ! Nie urażając P – czasem myślę , że on to uczynił !

 • maruder
  25 czerwca 2013 at 17:46 - Odpowiedz

  Tylko idiota głosuje na palikota!

 • Lech Redyk
  25 czerwca 2013 at 16:44 - Odpowiedz

  Szanowny Panie „ KTOŚ – u „ ! Tak – to prawda co piszesz ! Co ci panowie spoza naszej małej Ojczyzny , która mimo wszystko nazywa się dumnie Grajewo mogą tak naprawdę wiedzieć o naszych wewnętrznych nurtujących nas problemach ? Z opowiastek swoich kolegów po linii politycznej ! Tu trzeba trochę pożyć , mieszkać , pooddychać naszym czasami i śmierdzącym powietrzem ; wczuć się sercem i umysłem w życie przynajmniej przeciętnego Grajewianina ! Ale bym tak zawzięcie nie wyzywał i nie atakował i nie agitował do takich kroków , do których namawiasz ! Nie pasi dla mnie to nie idę na to spotkanie ! Wrzawa i krzyki nawet te w obronie prawdy i godności osobistej człowieka bardzo często nic nie dają a wręcz przeciwnie szkodzą ogółowi – bardzo często niewinnym ludziom ! Niech oni przyjadą a my jeśli ich nie popieramy nie idźmy tam i róbmy swoje ! Ale także w duchu pokoju , przyjaźni oraz poszanowania godności każdego jednego człowieka ! Nie patrzmy , ze ktoś „ lewak „ czy „ prawak „ albo „ środkowiec „ bo to nic nie da ! Nie patrzmy na etykietę partii ale na człowieka , który nie musi być jak ta cała partia ! Nie patrzmy także na etykietę , szatę , słowa tego człowieka ale na jego przeszłe i obecne czyny i wydane owoce ! Zaprawdę – nie staje w obronie tej partii , której w bardzo dużej części nie popieram podobnie jak każdej jednej istniejącej ani też żadnych układów i układzików ; nawet tych religijno politycznych ! Może to się zmieni – w co wątpię gdy zastaną wprowadzone do Sejmu RP „ Jednomandatowe okręgi wyborcze (JOW) – okręgi wyborcze, w których obowiązuje ordynacja większościowa „pierwszy na mecie” lub ordynacja stosunkowa alternatywnego głosu proporcjonalnego, według której tylko jeden możliwy do obsadzenia z danego okręgu wyborczego mandat otrzymuje kandydat poparty przez największą liczbę wyborców spośród wszystkich kandydujących z danego okręgu wyborczego. Państwa demokratyczne stosujące praktykę jednomandatowych okręgów wyborczych:Stany Zjednoczone , Wielka Brytania ,Francja ,Kanada ,Japonia (do 1992 system dwu- lub trój-mandatowych okręgów wyborczych) Australia (proporcjonalny głos alternatywny) W Polsce ten sposób wyboru obowiązuje od 2011 w wyborach:do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ; do rad gmin w gminach niebędących miastem na prawach powiatu . ( WIKIPEDIA ) Ale czy ten „ system „ w pełnie zdał oczekiwany egzamin tam i w naszym kraju to w to bardzo wątpię ! Bo nigdy nie zdołamy zajrzeć do końca człowiekowi pod „ maskę „ jak bryce na 4 kółkach !

 • ktoś
  25 czerwca 2013 at 13:07 - Odpowiedz

  “…ma na celu określenie najważniejszych problemów Grajewa.”
  Ale heca, co tacy mogą wiedzieć o naszych problemach???
  Co wy wszyscy lewacy chcecie grajewianom udowodnić???
  Dlaczego znów robicie “zadymę” i chcecie spowodować mętlik w głowach ludzi???
  Albo ich olać, albo iść i po męsku – wygarnąć co o nich myślimy!