Odznaka dla Starosty

Kolejnych pięć osób z województwa będzie mogło nosić Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego.

 

Po pozytywnym zaopiniowaniu przez komisję odznaki zarząd województwa przyznał odznaczenie: Helenie Kozłowskiej (działaczka społeczna ze Sztabina, red. naczelna miesięcznika „Nasz Sztabiński Dom”); Aleksemu Charkiewiczowi (pedagog, założyciel i wieloletni animator Zespołu Pieśni Hajnowskiego Domu Kultury „Echo Puszczy”, członek Zarządu Stowarzyszenia Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce); Jarosławowi Augustowskiemu (starosta powiatu grajewskiego); prof. Sławomirowi Dobrzyckiemu (kierownik Kliniki Kardiologii Inwazyjnej USK w Białymstoku); prof. Jackowi Niklińskiemu (rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku). Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego zarząd przyznał również  Podlaskiej Federacji Sportu w Białymstoku. wrotapodlasia.pl

3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Lech R
  6 grudnia 2012 at 17:33 - Odpowiedz

  KOCHANI ! Jeśli ktoś otrzymuje jakoś odznakę, medal lub nawet jakoś nagrodę np. pieniężną to najpierw jest ktoś , kto do tej nagrody taką osobę wystawia oraz udziela jej rekomendacji uzasadniającej ten wybór ! Później jest chyba jakaś komisja , która to wszystko ocenia i występuje wyżej do akceptacji danego wniosku ! Wiem , że przyczepicie się znów , że można taką odznakę dostać np. za piękny uśmiech lub za wazeliniarstwo ! Na pewno nasz Starosta w pełni na taką odznakę zasłużył bo gdyby nie to , to by jej nie otrzymał ! Ja np. bym temu Panu przyznał coś takiego np. za wspieranie i pomoc dla Ośrodka Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych !Jeśli ktoś chce to zawsze coś dobrego znajdzie w każdym człowieku , w jego pracy i w jego życiu !A tak naprawdę – nie zazdrośćmy jemu tej nic nie znaczącego kawałka blachy ! Ja takich miałem około 1 kg i co mi to dało? Nic ! W końcu dałem dzieciom do zabawy ! Mieli radochę ! A co do Pana Starosty , to czy na pewno nic dobrego nie widzicie w jego pracy ? Proszę idźcie do niego osobiście czy do jego sekretariatu , to tam dowiecie się szczerej prawdy oraz to , za co otrzymał tą odznakę !

 • beret
  6 grudnia 2012 at 07:34 - Odpowiedz

  a za co ??

 • Lech R
  6 grudnia 2012 at 01:08 - Odpowiedz

  BRAWO PANIE JARKU ! GRATULACJE ! ZDROWIA I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO W DALSZEJ PANA PRACY ZAWODOWEJ DLA DOBRA NASZEGO POWIATU ,WOJEWÓDZTWA ,OJCZYZNY A TYM SAMYM DLA NAS WSZYSTKICH A TAKŻE TEGO SAMEGO W ŻYCIU PRYWATNYM !!!