Obchody 2. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Grajewie

Dziś mija druga rocznica katastrofy, w której 10 kwietnia 2010 roku zginęło 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński, jego żona Maria i prezydent RP na uchodźstwie, Ryszard Kaczorowski

Dziś o godz. 18 obyła się Msza Święta w intencji ofiar tragedii w kościele pw Trójcy Przenajświętszej, a po niej delegacje złożyły kwiaty pod pamiątkową tablicą w bocznej nawie kościoła.

Po uroczystościach w biurze PiS w Grajewie została otwarta wystawa poświęcona tragedii pod Smoleńskiem.

 

 

Przeczytaj również

Bezpłatne szczepienia w Grajewie W Grajewie ruszyły bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Mogą z nich skorzystać seniorzy, którzy ukończyli 65 rok życia. Szczepienia będą realizo...
Uchwała w sprawie wysokości stawek opłat za zajęci... Uchwała Rady Powiatu Grajewskiego w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego Załączniki do treści
Spektakl smaków na Polagrze Omlet serowy z grzybami i świeżymi ziołami, francuskie tosty z twarogiem, solonym karmelem i bakaliami, Smoothi truskawkowe z mięta i czerwonym pieprz...
Uwaga. Zmiana Banku w Urzędzie Miasta Grajewo Burmistrz Miasta Grajewo informuje, że od 28 września 2017 roku nastąpi zmiana Banku obsługującego Miasto Grajewo i w związku z tym nastąpi zmiana r...
9 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Amifz
    13 kwietnia 2012 at 11:55 - Odpowiedz

    dokładnie…bohaterem nie jest ktos,kto leciał podczas swojej pracy i zginał tylko samotna matka wychowujaca 3jke dzieci i czesto majaca jedynie zasilek-to jest problem Polski a nie “pancerna brzoza”

  • olek
    12 kwietnia 2012 at 23:11 - Odpowiedz

    zajmijcie się prawdziwymi problemami w Polsce brakiem miejsc pracy, kryzysem, a nie ludźmi którzy nie żyją. Bohaterami to oni nie byli i na siłę nie ma co ich nimi robić. to nie czasy heroizm.

  • maruder
    12 kwietnia 2012 at 22:35 - Odpowiedz

    Ekshumacje ciał zarządza prokuratura, to po pierwsze. Po drugie, ekshumacje powinny były zostać wykonane natychmiast po powrocie ciał z Rosji, bo obecnie to tylko ściema, szczególnie, że prokuratura nie dopuściła niezależnego eksperta z USA (prof. Baden), a wszystkie sekcje robione są we Wrocławiu, u dyspozycyjnej pani profesor, która kiedyś oznajmiła po sekcji, że śp. Pyjas spadł ze schodów.
    Po trzecie – prawdy i tak te hieny nie będą ukrywać w nieskończoność. TO BYŁ ZAMACH i trzeba w końcu nazywać rzeczy po imieniu. Nie było żadnej pancernej brzozy.

  • do sebastiana
    11 kwietnia 2012 at 18:28 - Odpowiedz

    dostaniesz marne pieniądze które nawet nie wystarczą Tobie na pokrycie pogrzebu. POLSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!! a oni teraz chcą ekshumacji ciał szkoda tylko że za nasze podatki

  • Sebastian
    11 kwietnia 2012 at 17:31 - Odpowiedz

    hmm…z tego co slyszalem,to nie małe te odszkodowania…gdyby mi ktos w rodzinie umarl (ptfu ,odpukac) to nie dostałbym 1/10 tego co oni dostali…Po pół miliona przeszło każdy…mało?Jak ktos z rodziny umrze to dostaniecie moze 6-8.000zl. ale nie 500.000zl

  • Filip
    11 kwietnia 2012 at 14:51 - Odpowiedz

    Każdy z nas ma swój własny smoleńsk. Dziesiątki osób każdego dnia tracą kogoś bliskiego. I nikt tego aż tak nie przezywa, każdy sam musi się zmagać z bólem po stracie. Wiec może dajmy już spokój dla smoleńska rodziny dostały już odszkodowania i czas na to by zamknąć już tą sprawę. Oni nie żyją a Wy ciągle nad nimi ubolewacie i rozdrabniacie się nad każdym szczegółem czy jest sens? Gdyby żyli krzyczelibyście że rozkradają i niszczą Polskę. Nie walczyli oni o wolność naszego kraju. Wiec może lepiej pamiętać tych dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce. A reszta jest tylko na chwile…..

  • dziwne
    11 kwietnia 2012 at 13:20 - Odpowiedz

    hmm…przynoszą kwiaty do tego kościoła,same prominentne osobistosci jakby pod kosciołem ten tupolew spadł..

  • hihi
    11 kwietnia 2012 at 12:51 - Odpowiedz

    chyba jakis naprawde martwiący sie o młodzież mieszkaniec skoro identyczny post o tej samej treści podziwiam juz na kolejnym portalu.Ale to dobrze,bo mlodziezy w Grajewie coraz mniej i o tych ktorzy tu zostaja trzeba dbac.Szkoda,że malo takich osob jak Pan ,kopiuj wklej,kopiuj wklej… ten internet rozleniwia ludzi :).Ale jest swietne rozwiazanie aby rozwiazac ten problem.Prosze sie skontaktowac z tymi ludźmi i zapytać ich o zdrowie(pewnie nie sa anonimowi)moze zachorowali?

  • mieszkaniec
    11 kwietnia 2012 at 10:38 - Odpowiedz

    a gdzie delegacje młodzików z PO, biegających w koszulkach, na wrotkach, z zapalniczkami z logo, z chorągiewkami, z POgłosem, ależ nie to nie ich sprawa?! zobaczymy ich pod pomnikiem 3 maja, tam będą…