Latarowski, Ciszewska i Szewczyk – dyrektorami Zespołów Szkół Miejskich

Przed komisją konkursową stanęli dziś kandydaci na dyrektorów Zespołów Szkół Miejskich nr 1, 2, 3 w Grajewie. Jak przypuszczało wielu konkurs odbył się bez rewelacji i nie zaskoczył nikogo swoim wynikiem.

Społeczność szkolna nowego Zespołu Szkół Miejskich nr 2 z niecierpliwością czekała na wyniki konkursu. Na wielu wynik nie zrobił wrażenia, bowiem domyślali się, że taki może być jego finał. Dyrektorem została Barbara Ciszewska.

W Zespole Szkół nr 1 przez kolejne cztery lata funkcję dyrektora będzie sprawował Dariusz Latarowski.

Beata Szewczyk to ona przez najbliższe cztery lata będzie dbała o Zespół Szkół nr 3 w Grajewie.

 

Jak będą funkcjonowały nowe Zespoły Szkół, czy obawy nauczyciel i pracowników przed utratą stanowisk pracy są słuszne? Czy zapowiadane przez Burmistrza oszczędności znajdą odbicie w rzeczywistości? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi dowiemy się już za kilka miesięcy.

 

Do konkursu startowało pięć osób.

 

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be
17 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Aga
    9 maja 2012 at 12:41 - Odpowiedz

    A czy pani Mazurek nie kandydowała kilka lat temu z PiS? Wtedy nikt o układach partyjnych nie pisał!

  • Natalia
    8 maja 2012 at 16:21 - Odpowiedz

    Bardzo dobrze się stało, że wygrała pani Ciszewska! Skoro poruszany jest temat układów.. Czy przypadkiem pani Mazurek nie wygrywała kiedy burmistrzem był p.Waszkiewicz? Nagle zmiana burmistrza i niestety ale spadło się ze stołka. Porażka boli, ale ktoś musiał być przegranym.

    • Jan III Sobieski
      8 maja 2012 at 16:33 - Odpowiedz

      Pani Urszula Mazurek była i nadal jest świetnym dyrektorem SP2,
      nie była w żadnym układzie z panem Waszkiewiczem.
      Tu u pani dyrektor z PG2 widać gołym okiem układ-zapisanie się pani Barbary do PO, popieranie pomysłu łączenia i redukcja etatów.
      Pani Mazurek zasłużenie zdobyła posadę dyrektora SP2 na 2 kadencje, lecz nie da jej służyć ludziom bo władza to służba, a nie stroszenie piórek i ważna mina, jak to robi pani Ciszewska.
      PANI MAZUREK TO NAUCZYCIEL I DYREKTOR Z POWOŁANIA!!!

  • boks
    8 maja 2012 at 14:23 - Odpowiedz

    ciekawe czy bezrobocie sie powiekszy

  • nl z pg2
    8 maja 2012 at 00:22 - Odpowiedz

    co niektórzy to wiedzieli kiedy zapisać się do PO

  • bezrobotny i bezpartyjny
    8 maja 2012 at 00:17 - Odpowiedz

    jak zapisać się do tego układu? też chętnie poszedłbym do pracy mam dzieci na utrzymaniu.

  • A psik
    7 maja 2012 at 19:28 - Odpowiedz

    Wygrali ci, co byli za łączeniem szkół. Przegrali przeciwnicy łączenia. Lojalność w cenie. Układ w sile.

  • do ali
    7 maja 2012 at 19:12 - Odpowiedz

    a jakie przesłanki?

  • Ala
    7 maja 2012 at 19:01 - Odpowiedz

    Proszę o powtórzenie konkursu w ZSM nr 3! Są przesłanki ….prawne!

  • JIS
    7 maja 2012 at 18:51 - Odpowiedz

    a te wybory to nie jest przypadkiem konflikt interesów?

  • Sąd społeczny
    7 maja 2012 at 18:49 - Odpowiedz

    Wstyd!!!! Przepraszam za Komisję! Do Pani Ciszewskiej, Czy może Pani rano spojrzeć w lustro rano? Zapomniała Pani o moralności?

  • anka
    7 maja 2012 at 18:32 - Odpowiedz

    Jan III Sobieski, zgadzam się z Tobą w 100 %… do tego szanowne e-grajewo nie raczy wystawić szczerych opinii czytelników, które w pewnym stopniu mogą zniszczyć mienie p. ciszewskiej.. bleh, niedobrze się robi..

  • Vi
    7 maja 2012 at 16:29 - Odpowiedz

    Co do ZSM2 – fatalny wybór dyrektora- nie ma się co cieszyć Pani Barbaro bo nie wygrał lepszy ale ten w lepszym układzie. Ale nic straconego- czas was, droga komisjo, rozliczy z wyboru.
    Pani Szewczyk myślę, że podoła zadaniu i będzie dobrym dyrektorem wiec tyle dobrego…

  • Jan III Sobieski
    7 maja 2012 at 16:03 - Odpowiedz

    WSTYD I HAŃBA!!!

    Drodzy państwo w sprawie wyboru pani Ciszewskiej są pewne zastrzeżenia:

    Po pierwsze ma tzw. układ z burmistrzem i władzą w UM Grajewo, jest to widoczne np. umieszczaniem na e grajewo licznych artykułów wychwalających PG2 i panią dyrektor.

    A po drugie w czym jest lepsza pani ciszewska od pani MAZUREK, no chyba w rządzeniu ludźmi…

  • Aska
    7 maja 2012 at 15:37 - Odpowiedz

    Widać że władza chciała obsadzić swoich ludzi w czym niby lepsza jest pani B. Szewczyk od pani H. Rząsy ? Osobiście wolałabym pracować z tą drugą panią no cóż powodzenia w dalszych wyborach …

  • Anna
    7 maja 2012 at 15:02 - Odpowiedz

    współczuje nauczycielom z dwójki

  • ktos
    7 maja 2012 at 14:57 - Odpowiedz

    nie wiem śmiać się, czy płakać..
    teraz to dopiero zacznie się panoszenie.. powodzenia, choć z takim podejściem do świata i ludzi, to nowa szanowna dyrektor daleko nie zajdzie ; )