Latarowski, Ciszewska i Szewczyk – dyrektorami Zespołów Szkół Miejskich

Przed komisją konkursową stanęli dziś kandydaci na dyrektorów Zespołów Szkół Miejskich nr 1, 2, 3 w Grajewie. Jak przypuszczało wielu konkurs odbył się bez rewelacji i nie zaskoczył nikogo swoim wynikiem.

Społeczność szkolna nowego Zespołu Szkół Miejskich nr 2 z niecierpliwością czekała na wyniki konkursu. Na wielu wynik nie zrobił wrażenia, bowiem domyślali się, że taki może być jego finał. Dyrektorem została Barbara Ciszewska.

W Zespole Szkół nr 1 przez kolejne cztery lata funkcję dyrektora będzie sprawował Dariusz Latarowski.

Beata Szewczyk to ona przez najbliższe cztery lata będzie dbała o Zespół Szkół nr 3 w Grajewie.

 

Jak będą funkcjonowały nowe Zespoły Szkół, czy obawy nauczyciel i pracowników przed utratą stanowisk pracy są słuszne? Czy zapowiadane przez Burmistrza oszczędności znajdą odbicie w rzeczywistości? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi dowiemy się już za kilka miesięcy.

 

Do konkursu startowało pięć osób.

 

Przeczytaj również

40 lat fabryki płyt w Grajewie Ponad 1200 osób uczestniczyło w pikniku rodzinnym zorganizowanym w sobotę 16 września, z okazji jubileuszu powstania fabryki płyt drewnopochodnych w...
Ser od SM MLEKPOL Serowym Królem według konsumentó... Ser dojrzewający Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie bezkonkurencyjny. Podczas V Ogólnopolskiego Święta Sera, Festiwalu Serów i Twarogów Polsk...
Droga dojazdowa do pól w Wierzbowie gotowa! Od kilku dni mieszkańcy Wierzbowa do swoich pól dojeżdżają nową drogą. W miniony piątek (15 września br.) Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter dokona...
Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Graj...   Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła. W 2017 roku ...
17 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Aga
    9 maja 2012 at 12:41 - Odpowiedz

    A czy pani Mazurek nie kandydowała kilka lat temu z PiS? Wtedy nikt o układach partyjnych nie pisał!

  • Natalia
    8 maja 2012 at 16:21 - Odpowiedz

    Bardzo dobrze się stało, że wygrała pani Ciszewska! Skoro poruszany jest temat układów.. Czy przypadkiem pani Mazurek nie wygrywała kiedy burmistrzem był p.Waszkiewicz? Nagle zmiana burmistrza i niestety ale spadło się ze stołka. Porażka boli, ale ktoś musiał być przegranym.

    • Jan III Sobieski
      8 maja 2012 at 16:33 - Odpowiedz

      Pani Urszula Mazurek była i nadal jest świetnym dyrektorem SP2,
      nie była w żadnym układzie z panem Waszkiewiczem.
      Tu u pani dyrektor z PG2 widać gołym okiem układ-zapisanie się pani Barbary do PO, popieranie pomysłu łączenia i redukcja etatów.
      Pani Mazurek zasłużenie zdobyła posadę dyrektora SP2 na 2 kadencje, lecz nie da jej służyć ludziom bo władza to służba, a nie stroszenie piórek i ważna mina, jak to robi pani Ciszewska.
      PANI MAZUREK TO NAUCZYCIEL I DYREKTOR Z POWOŁANIA!!!

  • boks
    8 maja 2012 at 14:23 - Odpowiedz

    ciekawe czy bezrobocie sie powiekszy

  • nl z pg2
    8 maja 2012 at 00:22 - Odpowiedz

    co niektórzy to wiedzieli kiedy zapisać się do PO

  • bezrobotny i bezpartyjny
    8 maja 2012 at 00:17 - Odpowiedz

    jak zapisać się do tego układu? też chętnie poszedłbym do pracy mam dzieci na utrzymaniu.

  • A psik
    7 maja 2012 at 19:28 - Odpowiedz

    Wygrali ci, co byli za łączeniem szkół. Przegrali przeciwnicy łączenia. Lojalność w cenie. Układ w sile.

  • do ali
    7 maja 2012 at 19:12 - Odpowiedz

    a jakie przesłanki?

  • Ala
    7 maja 2012 at 19:01 - Odpowiedz

    Proszę o powtórzenie konkursu w ZSM nr 3! Są przesłanki ….prawne!

  • JIS
    7 maja 2012 at 18:51 - Odpowiedz

    a te wybory to nie jest przypadkiem konflikt interesów?

  • Sąd społeczny
    7 maja 2012 at 18:49 - Odpowiedz

    Wstyd!!!! Przepraszam za Komisję! Do Pani Ciszewskiej, Czy może Pani rano spojrzeć w lustro rano? Zapomniała Pani o moralności?

  • anka
    7 maja 2012 at 18:32 - Odpowiedz

    Jan III Sobieski, zgadzam się z Tobą w 100 %… do tego szanowne e-grajewo nie raczy wystawić szczerych opinii czytelników, które w pewnym stopniu mogą zniszczyć mienie p. ciszewskiej.. bleh, niedobrze się robi..

  • Vi
    7 maja 2012 at 16:29 - Odpowiedz

    Co do ZSM2 – fatalny wybór dyrektora- nie ma się co cieszyć Pani Barbaro bo nie wygrał lepszy ale ten w lepszym układzie. Ale nic straconego- czas was, droga komisjo, rozliczy z wyboru.
    Pani Szewczyk myślę, że podoła zadaniu i będzie dobrym dyrektorem wiec tyle dobrego…

  • Jan III Sobieski
    7 maja 2012 at 16:03 - Odpowiedz

    WSTYD I HAŃBA!!!

    Drodzy państwo w sprawie wyboru pani Ciszewskiej są pewne zastrzeżenia:

    Po pierwsze ma tzw. układ z burmistrzem i władzą w UM Grajewo, jest to widoczne np. umieszczaniem na e grajewo licznych artykułów wychwalających PG2 i panią dyrektor.

    A po drugie w czym jest lepsza pani ciszewska od pani MAZUREK, no chyba w rządzeniu ludźmi…

  • Aska
    7 maja 2012 at 15:37 - Odpowiedz

    Widać że władza chciała obsadzić swoich ludzi w czym niby lepsza jest pani B. Szewczyk od pani H. Rząsy ? Osobiście wolałabym pracować z tą drugą panią no cóż powodzenia w dalszych wyborach …

  • Anna
    7 maja 2012 at 15:02 - Odpowiedz

    współczuje nauczycielom z dwójki

  • ktos
    7 maja 2012 at 14:57 - Odpowiedz

    nie wiem śmiać się, czy płakać..
    teraz to dopiero zacznie się panoszenie.. powodzenia, choć z takim podejściem do świata i ludzi, to nowa szanowna dyrektor daleko nie zajdzie ; )