Kto zajmie fotel dyrektora MDK-u?

Edward Szabat, muzyk i pedagog, od 23 lat dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Grajewie, dostał od burmistrza Grajewa Adama Kiełczewskiego wypowiedzenie. W ostatnim roku nie pracował, najpierw był na zwolnieniu lekarskim, potem na rencie rehabilitacyjnej. Do pracy miał wrócić 1 marca. 29 lutego burmistrz poinformował radnych, że wręczył mu wypowiedzenie. Między nowym, urzędującym od jesieni 2010 roku burmistrzem, a „zasiedziałym” dyrektorem MDK miało dojść do konfliktu, który był przyczyną „ucieczki w chorobę” Edwarda Szabata, spekulują dobrze poinformowani w Grajewie. Burmistrz nigdy oficjalnie nie postawił dyrektorowi żadnych zarzutów, a dyrektor nigdy nie skarżył się na burmistrza. tygodnik.kontakty.pl

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be
17 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Mika
    16 marca 2012 at 09:24 - Odpowiedz

    Pan Burmistrz obsadza tylko rodzinę i znajomych.

  • lolo
    15 marca 2012 at 20:49 - Odpowiedz

    M,K haha MDK upadnie! Gdyby zmienili dyrektora, na kogos, kto glowe nizej nosi, to dzisiaj w gminie mielibysmy bardzo dobrze prosperujace swietlice, bo pracownicy swietlic byli przeszkoleni i zgrani, wystarczylo dobrze zarządzic. I tu sodoma bedzie jak ta przyjdzie, ja wam mowie ludzie. pozdrawiam i oby tak sie nie stalo…

  • do on
    14 marca 2012 at 09:56 - Odpowiedz

    tu nie chodzi o czas tu chodzi o pieniądze

  • on
    14 marca 2012 at 08:01 - Odpowiedz

    M.K. moze juz miala swoj czas… nie uwazacie?

  • kinomaniak
    13 marca 2012 at 22:11 - Odpowiedz

    to tak jak w Dynasti wszytko zostanie w rodzinie 😀

  • Zbyszek
    13 marca 2012 at 22:09 - Odpowiedz

    To się robi ciekawie.

  • do realisty
    13 marca 2012 at 22:07 - Odpowiedz

    czy ta pani czy ta to i tak w rodzinie zostanie

  • znajomy
    13 marca 2012 at 22:07 - Odpowiedz

    no pewnie niedługo w szeregach policji tez spotkamy “znajoma” twarz

  • realista
    13 marca 2012 at 22:04 - Odpowiedz

    Pani M.K. się nie sprawdziła to może pani A. Z.?

  • zorientowany
    13 marca 2012 at 18:23 - Odpowiedz

    Skoro na jednym stołku mamy w Grajewie człowieka, który się na niego nie nadaje. To i na kolejnym można obsadzić taką samą osobę.

  • mirek
    13 marca 2012 at 14:25 - Odpowiedz

    Burmistrz to akurat grajewinami nie wiele sie przejmuje

  • realista
    13 marca 2012 at 13:28 - Odpowiedz

    Czy ta Pani jest skazana na funkcje kierownicze? Nie sądzę. Dla swojego spokoju jednak burmistrz powinien ogłosić konkurs i to raczej rzetelny, a nie ,,ustawiany” – biorąc pod uwagę jego ostatnie, mocno kontrowersyjne wśród grajewian posunięcia.

  • zorientowany
    13 marca 2012 at 12:10 - Odpowiedz

    ja obstawiam panią o inicjałach M.K. 🙂

  • olka
    13 marca 2012 at 11:02 - Odpowiedz

    konkurs to będzie raczej w pamięci bo wszyscy wiedza kto zostanie dyrektorem MDKu tak samo będzie z konkursem na dyrektora PG2

  • mieszkaniec
    13 marca 2012 at 09:16 - Odpowiedz

    To proponuję listę kandydatów. Kto pierwszy?

  • grajewiak
    13 marca 2012 at 08:09 - Odpowiedz

    Prawda

  • mieszkaniec
    12 marca 2012 at 21:05 - Odpowiedz

    Czy to prawda, że burmistrz nie musi ogłaszać konkursu na dyrektora?