KPPSP melduje

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 18.06.2012 r. – 24.06.2012 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 17 zdarzeń.

Ogółem od początku roku zanotowano 463 zdarzenia, w tym: 143 pożary, 317 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. Łączna liczba poszkodowanych w powstałych zdarzeniach to 46 osób rannych oraz 1 ofiara śmiertelna.

W dniu 22.06.2012r. o godzinie15.46 w Grajewie na skrzyżowaniu ulicy Zielonej z Koszarową zderzyły się  dwa samochody osobowe – Audi 100 i Audi 80. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń ciała. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z JRG. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach, sprawdzono auta pod kątem wycieku paliwa i innych płynów eksploatacyjnych. Przy użyciu sorbentu zebrano rozlane płyny z jezdni. Pojazdy zabrała pomoc drogowa. Następnie usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni stwarzające zagrożenie w ruchu drogowym.

W dniu 22.06.2012r. o godzinie 05.45 zadysponowano jeden zastęp z JRG do powalonych drzew na drogę pomiędzy Grajewem a Toczyłowem. Droga była całkowicie nieprzejezdna. Ratownicy przy użyciu piły do drewna pocięli drzewo na kawałki i złożyli w bezpiecznym miejscu usuwając zagrożenie.

W dniu 19.06.2012r. o godzinie 11.53 zadysponowano z JRG jeden zastęp do zderzenia dwóch samochodów osobowych z ciężarowym. Zdarzenie miało miejsce
w Grajewie na ulicy Kopernika. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń ciała. Teren działań zabezpieczono, sprawdzono pojazdy pod kątem wycieku paliwa i innych płynów eksploatacyjnych.

Dowódca JRG

st. kpt. Kazimierz Golubiewski

 

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge