Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie?

 

Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła.

W 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie obchodzi Jubileusz 50-lecia.

Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Zjazd Absolwentów wszystkich roczników szkoły, który odbędzie się 21 października 2017 roku (sobota)  w budynku szkoły.

Drogi Absolwencie „Czwórki”,
jeśli jesteś zainteresowana(-y) udziałem w Zjeździe Absolwentów, prosimy o wysłanie    e-maila zgłoszeniowego na adres: zjazdsp4@wp.pl lub zgłoszenie telefoniczne   do sekretariatu szkoły.

W e-mailu należy koniecznie wpisać :

Zjazd SP 4, nazwisko i imię, (nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły.

 

Opłata Zjazdowa wynosi 35 zł i obejmuje broszurkę o historii szkoły, okolicznościowy znaczek oraz poczęstunek dla każdego uczestnika.   

Wpłaty przyjmujemy do 15 października 2017 roku.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w Zjeździe jest dokonanie wpłaty  na podane poniżej konto:

Bank Spółdzielczy w Szczuczynie Oddział w Grajewie

Numer konta 32 8768 1013 1300 0358 2000 0010

z dopiskiem „Zjazd SP 4”

 

Z banku codziennie będą odbierane przekazy potwierdzające wpłaty na Zjazd. Dodatkowo na stronie internetowej szkoły www.sp4grajewo.cba.pl  w zakładce „50 lat SP 4” będzie publikowana lista uczestników Zjazdu, nazwiska pogrubione będą informacją o dokonaniu wpłaty.

 

Komitet Organizacyjny Zjazdu, mając na uwadze sprawy organizacyjne – zwraca się    z apelem do wszystkich Absolwentów, o niezwlekanie z wpłatą do ostatecznego terminu.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów „Czwórki” wśród swoich szkolnych koleżanek i kolegów.

 

Przeczytaj również

Spotkanie mieszkańców okręgu 11 z Burmistrzem Kolejne spotkanie dotyczące okręgu radnego Jerzego Fidury za nami. Głównym powodem, dla którego zaproszono burmistrza Grajewa było przede wszystkim uz...
Szkolenie strzeleckie Dniu 16 lutego 2018 r. uczniowie z klasy mundurowej z Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie odbyli szkolenie strzeleckie. Zajęc...
Toalety miejskie i ścieżka w „Hadesie” najwięcej k... Toalety miejskie w parkach i na terenach zielonych w Grajewie:  BO.4.2018 – projekt o wartości do 50 tys. zł Lokalizacja: Park przy ul. Strażackiej,...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge