Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie?

 

Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła.

W 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie obchodzi Jubileusz 50-lecia.

Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Zjazd Absolwentów wszystkich roczników szkoły, który odbędzie się 21 października 2017 roku (sobota)  w budynku szkoły.

Drogi Absolwencie „Czwórki”,
jeśli jesteś zainteresowana(-y) udziałem w Zjeździe Absolwentów, prosimy o wysłanie    e-maila zgłoszeniowego na adres: zjazdsp4@wp.pl lub zgłoszenie telefoniczne   do sekretariatu szkoły.

W e-mailu należy koniecznie wpisać :

Zjazd SP 4, nazwisko i imię, (nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły.

 

Opłata Zjazdowa wynosi 35 zł i obejmuje broszurkę o historii szkoły, okolicznościowy znaczek oraz poczęstunek dla każdego uczestnika.   

Wpłaty przyjmujemy do 15 października 2017 roku.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w Zjeździe jest dokonanie wpłaty  na podane poniżej konto:

Bank Spółdzielczy w Szczuczynie Oddział w Grajewie

Numer konta 32 8768 1013 1300 0358 2000 0010

z dopiskiem „Zjazd SP 4”

 

Z banku codziennie będą odbierane przekazy potwierdzające wpłaty na Zjazd. Dodatkowo na stronie internetowej szkoły www.sp4grajewo.cba.pl  w zakładce „50 lat SP 4” będzie publikowana lista uczestników Zjazdu, nazwiska pogrubione będą informacją o dokonaniu wpłaty.

 

Komitet Organizacyjny Zjazdu, mając na uwadze sprawy organizacyjne – zwraca się    z apelem do wszystkich Absolwentów, o niezwlekanie z wpłatą do ostatecznego terminu.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów „Czwórki” wśród swoich szkolnych koleżanek i kolegów.

 

Przeczytaj również

Kazimierz Gwiazdowski zastępcą przewodniczącego se... Poseł Kazimierz Gwiazdowski został wybrany w czwartek 12 października na zastępcę przewodniczącego sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To jedyny...
,,SMERFY” w SP1 W tym roku szkolnym społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 powiększyła się o oddział przedszkolny dzieci trzyletnich . Grupa trzylatków nosi nazwę „Smerf...
Wsiądź do pociągu… byle NASZEGO O! W „Czwórce” stoi lokomotywa?! To wiedzy dzisiaj jest perspektywa. Stoi – zaprasza, Stoi - i wciąga, Bo wiedza naszych uczniów pociąga. Tak...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge