Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie?

 

Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła.

W 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie obchodzi Jubileusz 50-lecia.

Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Zjazd Absolwentów wszystkich roczników szkoły, który odbędzie się 21 października 2017 roku (sobota)  w budynku szkoły.

Drogi Absolwencie „Czwórki”,
jeśli jesteś zainteresowana(-y) udziałem w Zjeździe Absolwentów, prosimy o wysłanie    e-maila zgłoszeniowego na adres: zjazdsp4@wp.pl lub zgłoszenie telefoniczne   do sekretariatu szkoły.

W e-mailu należy koniecznie wpisać :

Zjazd SP 4, nazwisko i imię, (nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły.

 

Opłata Zjazdowa wynosi 35 zł i obejmuje broszurkę o historii szkoły, okolicznościowy znaczek oraz poczęstunek dla każdego uczestnika.   

Wpłaty przyjmujemy do 15 października 2017 roku.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w Zjeździe jest dokonanie wpłaty  na podane poniżej konto:

Bank Spółdzielczy w Szczuczynie Oddział w Grajewie

Numer konta 32 8768 1013 1300 0358 2000 0010

z dopiskiem „Zjazd SP 4”

 

Z banku codziennie będą odbierane przekazy potwierdzające wpłaty na Zjazd. Dodatkowo na stronie internetowej szkoły www.sp4grajewo.cba.pl  w zakładce „50 lat SP 4” będzie publikowana lista uczestników Zjazdu, nazwiska pogrubione będą informacją o dokonaniu wpłaty.

 

Komitet Organizacyjny Zjazdu, mając na uwadze sprawy organizacyjne – zwraca się    z apelem do wszystkich Absolwentów, o niezwlekanie z wpłatą do ostatecznego terminu.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów „Czwórki” wśród swoich szkolnych koleżanek i kolegów.

 

Przeczytaj również

Nauczyciel na Medal – medale wręczone Można uznać, że był to swoisty Dzień Nauczyciela choć mamy grudzień. W sobotę, 9 grudnia podczas uroczystej gali zakończyliśmy naszą akcję „Nauczyci...
Wyniki klasowego konkursu literacko – plastycznego... Wyniki klasowego konkursu literacko – plastycznego   ph."Janko Muzykant - historia pełna wzruszeń" 1 grudnia w klasie IV c został rozstrzygnięty konk...
Mikołajkowy happening SP4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie organizowała happening, podczas którego wręczano mieszkańcom miasta drobne upominki z okazji mikołajek. W centrum...
Uroczyste otwarcie drogi w Koszarówce W czwartek 30 listopada 2017 r. z udziałem przybyłych gości odbyło się uroczyste otwarcie inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 103349B w m. Kos...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge