Jak ciężko być Burmistrzem w Grajewie

Ciężka jest dola Burmistrza nie dość, że fala krytyki zdaje się nie mieć końca, to jeszcze wszyscy wiedzą gdzie i z kim pojechał? Ludzie zasadniczo nie wnikają, po co burmistrz wyjeżdża, ale bardziej ich ciekawi, z kim wyjeżdża. Może, dlatego, że za często wyjeżdża?

Gdzie tym razem zawędrował nasz Burmistrz? Otóż wybrał się do sejmu. Jak dziś dowiedzieli się radni na komisji nie był tam sam tylko jak zwykle ze swoim niezastąpionym asystentem oraz i tu uwaga redaktorem jednego z grajewskich portali .

Pytany dalej przez radnych o cel wyjazdu. Nie do końca potrafił go wytłumaczyć. Tematu spotkania może nie poznamy, ale to chyba nie ważne, o czym ale, z kim nasz Burmistrz się spotkał. Są nimi poseł Borawski i minister Bieńkowska. Oby tylko te rozmowy w przyszłości przyniosły społeczności grajewskiej owoce i to te bez robaków. A „wycieczki” do sejmu nie kończyły się tylko na zwiedzaniu korytarzy i oglądaniu ław sejmowych.

Pozostał lekki niesmak, że tylko wybrani mogą podróżować w towarzystwie Burmistrza. A tak na marginesie z posłem Borawskim prościej byłoby spotkać się w Grajewie.

Czekamy na relacje i pamiątkowe zdjęcia.

8 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • j
  29 stycznia 2013 at 22:10 - Odpowiedz

  o tak niech idzie do sejmu (i nie wraca), jako burmistrz zafunduje nam basen i długi do spłacania na 20 lat, jako poseł zbuduje nam ze dwa jeziora i będziemy drugim ełkiem czy tam inną japonią (po odebraniu praw miejskich oczywiście i przyłączeniu do prostek)

 • Anna
  29 stycznia 2013 at 20:40 - Odpowiedz

  Brawo za odwagę przy pisaniu takich tekstów! oby tak dalej! 🙂
  A burmistrz niech sobie jeździ i załatwia – ale niech potrafi powiedzieć co komu da ten jego wyjazd i spotkanie 😉 oprócz jego osoby i bliskich 😉

 • citizen
  29 stycznia 2013 at 18:44 - Odpowiedz

  Teraz pewnie chce do sejmu wejść jako poseł :)))

 • j23
  29 stycznia 2013 at 14:47 - Odpowiedz

  jest portal http://www.grajewo.pl – miejski, dlaczego nie z tego portalu. aha… nie można komentować i cenzurować krytycznych wpisów, wsio jasne…
  jak się jest w tym miejscu to trzeba się starać, liczyć z krytyką, a nie cenzurować i gmatwać, szczerość i jawność pomaga. ale jak tu jawnie powiedzieć, że kogoś się chce udupić, bo go się nie lubi, lub – ona pracuje bo to laska kolesia Si****, on wygrał bo to koleś z “klubu”

 • mery
  29 stycznia 2013 at 12:15 - Odpowiedz

  i co z tego kto pojechał razem?? były Burmistrz też miał swój portal i nikt się nie czepiał. Zawsze tak było i będzie. Zauważyłem że według niektórych Burmistrz nie powinien robić NIC ale też by się ktoś przyczepił ze te NIC robi. Pozdrawiam

 • anty mery
  29 stycznia 2013 at 11:03 - Odpowiedz

  to już przegięcie, wiadomo kto pojechał razem (jaki PORTAL) . TO JEST RÓWNE TRAKTOWANIE !!!!!! SZLAK CZŁOWIEKA MOŻE TRAFIĆ, JEŚLI MA BYĆ TAK DALEJ.

 • a-z
  29 stycznia 2013 at 10:57 - Odpowiedz

  Paszkwil. Wstyd, że portal nie trzyma standardów. jakichkolwiek.

 • mery
  29 stycznia 2013 at 10:42 - Odpowiedz

  Kobieto, na co komu ma służyć ten artykuł??!! Niedługo Burmistrz do toalety nie będzie mógł wyjść…