Imprezy za milion złotych dla pracowników ZUS-u

Jak wyliczył “Super Express” koszt wszystkich imprez dla pracowników ZUS grubo przekroczył milion złotych. Najważniejszym wydarzeniem będzie na pewno wrześniowy zlot na Jasnej Górze, ale pracownicy ZUS mogą liczyć też na inne atrakcje. Zobacz jakie! (“Super Express”,GK).

Jedną z atrakcji, z której mogli skorzystać pracownicy ZUS w tym roku był Ogólnopolski Rajd Nordic Walking organizowany przez legnicki oddział firmy. Koszt: 20 tys. zł.

Dużą popularnością cieszył się też Ogólnopolski Plener Fotografowania, który kosztował dokładnie 28 692 zł.

W ramach imprezy “Śladami Pierwszych Piastów” pracownicy ZUS mieli szansę zapoznać się m.in. z osadami w Biskupinie i Gnieźnie. ZUS zapłacił za to 18 280,80 zł.

Po raz 27 pracownicy ZUS wybrali się też na Rajd w Góry Świętokrzyskie. Ta impreza pochłonęła blisko 20 800 zł.

Jeszcze bardziej kosztowny był Jurajski Rajd Pieszy Pracowników ZUS, który pochłonął blisko 34 tys. złotych.

Na zwiedzanie Warszawy przez swoich pracowników ZUS wydał dokładnie 33 544,13 zł.

Już 11. raz pracownicy ZUS mieli szansę zwiedzać zamki krzyżackie. Ta impreza kosztowała blisko 29 tys. zł.

Pobyt na winobraniu w Zielonej Górze i zwiedzanie ziemi lubuskiej kosztowało dokładnie 31 299 zł.

Jedną z najdroższych imprez organizowanych przez ZUS będzie rajd pieszy “Bieszczady 2012”, do którego dojdzie już we wrześniu. Całość będzie kosztowała prawie 81 tys. zł.

Zdecydowanie najwięcej, bo aż 300 tys. złotych kosztować będzie za to zlot na Jasnej Górze. onet.pl

Przeczytaj również

MLEKPOL promotorem aktywnego trybu życia SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankow...
Oddając Krew Ratujesz Życie Uprzejmie informujemy, że trwa XIII edycja ogólnopolskiego programu pod hasłem „OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW”. Włączając się po raz kolejny do tej a...
Karambol w Grajewie – zderzenie 6 pojazdów Po godz. 4:00 na ulicy Piłsudskiego zderzyło się w sumie 6 samochodów - dwie ciężarówki i cztery auta osobowe. Samochodami łącznie podróżowało 13 osób...
Szacowanie szkód spowodowanych suszą SZANOWNI ROLNICY GMINY GRAJEWO! Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku informuje, że z dniem 4 lipca 2018r. należy stosować nowy wniosek: „Wni...
5 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Beata
  21 sierpnia 2012 at 15:59 - Odpowiedz

  Ludzie czy Wy w ogóle wiecie co piszecie? Czy tylko tak klepiecie bzdury bo tak usłyszeliście, bo to medialne i przyciąga uwagę?
  Pracownicy ZUS-u korzystają z dofinansowania z Funduszu Socjalnego. Oznacza to, że część kosztów pokrywają sami a część pokrywa FS. Każdy pracodawca zatrudniający ponad 20 osób ma ustawowy obowiązek stworzyć taki fundusz. Pracownicu ZUSu wypoczywają więc na tych samych zasadach co inni zatrudnieni….
  A jak ktoś pisze bzdury, że jest to opłacane ze składek odprowadzanych na fundusze emerytalne, rentowe itd… to po prostu nie ma o temacie zielonego pojęcia – składki takie trafiają na spcecjalne konto Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i nie są przeznaczane na cele socjalne, remontowe itp…..
  Zanim zacznie się pisać takie bzdury to wypadałoby zaznajomić się z tematem.

 • Wpisz swoje imię
  21 sierpnia 2012 at 14:40 - Odpowiedz

  mamy to co sami wybraliśmy praca do śmierci żeby zus utrzymawszy

 • Iwona
  21 sierpnia 2012 at 13:52 - Odpowiedz

  to juz wiadomo czemu nie ma na emerytury

 • Ewa
  21 sierpnia 2012 at 11:46 - Odpowiedz

  No to fajnie sie czyta gdzie to nasza kaska wybywa,ja tu naginam jak dzień tak noc.Szkoda mi kasy zeby z rodzina nad jezioro pojechac a tu takie wypady zorganizowane,nic tylko zalapac sie do pracy w ZUS i trz korzystac z imprez.

 • Anonim
  21 sierpnia 2012 at 10:35 - Odpowiedz

  Tak wydawane są nasze składki. Panie Prezesie panie Premierze tak Trzymać!!!