Grajewo – XX Finał WOŚP

Dziś (8.01.2012r.) XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem “Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”, w Grajewie zebrano około 16 tyś (liczenie wciąż trwa).

Na ulicach Grajewa kwestowało 63 wolontariuszy. Zebrali ponad 15 tys. Na oficjalną kwotę zbiórki będzie trzeba jednak jeszcze poczekać liczenie wciąż trwa.

O godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyła się oficjalna cześć wraz z licytacją. Podczas licytacji nie obyło się bez emocji – było, o co walczyć.

Niespodzianka, jaka czekała na zabranych była możliwość wylicytowania czerwonego krawatu premiera Donalda Tuska. Szczęśliwy jego nabywca do skarbonki WOŚP wrzuciła 260 zł.

Nie tylko krawat premiera wzbudził w zebranych chęć licytacji, ale również pióro Burmistrza Adama Kiełczewskigo oraz zaproszenie na kolacje z Burmistrzem. Pióro sprzedane za 150 zł od dziś będzie służyło nie do podpisywania uchwał, a być może do podpisywania świadectw szkolnych.

Dla pasjonatów dobrej muzyki zagrał zespół KOZANOSTRA, swój pierwszy występ na deskach scenicznych miał dziś zespół MŁODYCH GRAJEWIAN.

 

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • ojej
  9 stycznia 2012 at 13:59 - Odpowiedz

  Piękna nieznajoma tam siedziała na tym balkonie. Ciemnowłosa młoda i ladna kobietka ojojoj

 • Zygmunt
  9 stycznia 2012 at 12:30 - Odpowiedz

  Byłem, impreza udana – brawa dla balkonu.

 • alek
  9 stycznia 2012 at 10:27 - Odpowiedz

  impreza bardzo udana – szczegolne brawa dla balkonu za wytrwalosc