Grajewo – XX Finał WOŚP

Dziś (8.01.2012r.) XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem “Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”, w Grajewie zebrano około 16 tyś (liczenie wciąż trwa).

Na ulicach Grajewa kwestowało 63 wolontariuszy. Zebrali ponad 15 tys. Na oficjalną kwotę zbiórki będzie trzeba jednak jeszcze poczekać liczenie wciąż trwa.

O godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyła się oficjalna cześć wraz z licytacją. Podczas licytacji nie obyło się bez emocji – było, o co walczyć.

Niespodzianka, jaka czekała na zabranych była możliwość wylicytowania czerwonego krawatu premiera Donalda Tuska. Szczęśliwy jego nabywca do skarbonki WOŚP wrzuciła 260 zł.

Nie tylko krawat premiera wzbudził w zebranych chęć licytacji, ale również pióro Burmistrza Adama Kiełczewskigo oraz zaproszenie na kolacje z Burmistrzem. Pióro sprzedane za 150 zł od dziś będzie służyło nie do podpisywania uchwał, a być może do podpisywania świadectw szkolnych.

Dla pasjonatów dobrej muzyki zagrał zespół KOZANOSTRA, swój pierwszy występ na deskach scenicznych miał dziś zespół MŁODYCH GRAJEWIAN.

 

Przeczytaj również

“Wiara jest radością” w SP4 Wiara jest radością” – to hasło IV edycji konkursu poezji religijnej, który organizowany jest w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie...
Zagraniczny staż zawodowy kucharzy Cztery uczestniczki Hufca Pracy w Grajewie realizujące naukę zawodu w Zasadniczej Szkole Zawodowej  oraz Branżowej Szkole I stopnia w Zespole Szkół w ...
Konsultacje społeczne Trwają wciąż konsultacje społeczne projektu zagospodarowania terenu położonego w rejonie Placu Niepodległości i ul. Popiełuszki w Grajewie. Przypom...
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • ojej
  9 stycznia 2012 at 13:59 - Odpowiedz

  Piękna nieznajoma tam siedziała na tym balkonie. Ciemnowłosa młoda i ladna kobietka ojojoj

 • Zygmunt
  9 stycznia 2012 at 12:30 - Odpowiedz

  Byłem, impreza udana – brawa dla balkonu.

 • alek
  9 stycznia 2012 at 10:27 - Odpowiedz

  impreza bardzo udana – szczegolne brawa dla balkonu za wytrwalosc