Grajewo – XX Finał WOŚP

Dziś (8.01.2012r.) XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem “Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”, w Grajewie zebrano około 16 tyś (liczenie wciąż trwa).

Na ulicach Grajewa kwestowało 63 wolontariuszy. Zebrali ponad 15 tys. Na oficjalną kwotę zbiórki będzie trzeba jednak jeszcze poczekać liczenie wciąż trwa.

O godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyła się oficjalna cześć wraz z licytacją. Podczas licytacji nie obyło się bez emocji – było, o co walczyć.

Niespodzianka, jaka czekała na zabranych była możliwość wylicytowania czerwonego krawatu premiera Donalda Tuska. Szczęśliwy jego nabywca do skarbonki WOŚP wrzuciła 260 zł.

Nie tylko krawat premiera wzbudził w zebranych chęć licytacji, ale również pióro Burmistrza Adama Kiełczewskigo oraz zaproszenie na kolacje z Burmistrzem. Pióro sprzedane za 150 zł od dziś będzie służyło nie do podpisywania uchwał, a być może do podpisywania świadectw szkolnych.

Dla pasjonatów dobrej muzyki zagrał zespół KOZANOSTRA, swój pierwszy występ na deskach scenicznych miał dziś zespół MŁODYCH GRAJEWIAN.

 

Przeczytaj również

MLEKPOL promotorem aktywnego trybu życia SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankow...
Oddając Krew Ratujesz Życie Uprzejmie informujemy, że trwa XIII edycja ogólnopolskiego programu pod hasłem „OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW”. Włączając się po raz kolejny do tej a...
Karambol w Grajewie – zderzenie 6 pojazdów Po godz. 4:00 na ulicy Piłsudskiego zderzyło się w sumie 6 samochodów - dwie ciężarówki i cztery auta osobowe. Samochodami łącznie podróżowało 13 osób...
Szacowanie szkód spowodowanych suszą SZANOWNI ROLNICY GMINY GRAJEWO! Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku informuje, że z dniem 4 lipca 2018r. należy stosować nowy wniosek: „Wni...
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • ojej
  9 stycznia 2012 at 13:59 - Odpowiedz

  Piękna nieznajoma tam siedziała na tym balkonie. Ciemnowłosa młoda i ladna kobietka ojojoj

 • Zygmunt
  9 stycznia 2012 at 12:30 - Odpowiedz

  Byłem, impreza udana – brawa dla balkonu.

 • alek
  9 stycznia 2012 at 10:27 - Odpowiedz

  impreza bardzo udana – szczegolne brawa dla balkonu za wytrwalosc