Grajewo – XX Finał WOŚP

Dziś (8.01.2012r.) XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem “Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”, w Grajewie zebrano około 16 tyś (liczenie wciąż trwa).

Na ulicach Grajewa kwestowało 63 wolontariuszy. Zebrali ponad 15 tys. Na oficjalną kwotę zbiórki będzie trzeba jednak jeszcze poczekać liczenie wciąż trwa.

O godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyła się oficjalna cześć wraz z licytacją. Podczas licytacji nie obyło się bez emocji – było, o co walczyć.

Niespodzianka, jaka czekała na zabranych była możliwość wylicytowania czerwonego krawatu premiera Donalda Tuska. Szczęśliwy jego nabywca do skarbonki WOŚP wrzuciła 260 zł.

Nie tylko krawat premiera wzbudził w zebranych chęć licytacji, ale również pióro Burmistrza Adama Kiełczewskigo oraz zaproszenie na kolacje z Burmistrzem. Pióro sprzedane za 150 zł od dziś będzie służyło nie do podpisywania uchwał, a być może do podpisywania świadectw szkolnych.

Dla pasjonatów dobrej muzyki zagrał zespół KOZANOSTRA, swój pierwszy występ na deskach scenicznych miał dziś zespół MŁODYCH GRAJEWIAN.

 

Przeczytaj również

Kazimierz Gwiazdowski zastępcą przewodniczącego se... Poseł Kazimierz Gwiazdowski został wybrany w czwartek 12 października na zastępcę przewodniczącego sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To jedyny...
Zbiórka krwi   W najbliższą środę 18 października 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej organizuje akcję oddawania krwi. Jednym z celów zbiórki krwi jest pomo...
GMINA I ORGANIZACJE POZARZĄDOWE Informacja o realizacji projektu „Krok do pracy! - kompleksowe wsparcie społeczno - zawodowe”. Zasada pomocniczości oraz wynikające z ustaw kompete...
Powstaje kolejny mural w Grajewie Już niebawem mieszkańcy Grajewa będą mogli podziwiać kolejny mural, który powstanie tym razem na szczycie bloku TBS. Niespełna rok temu w mieście p...
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • ojej
  9 stycznia 2012 at 13:59 - Odpowiedz

  Piękna nieznajoma tam siedziała na tym balkonie. Ciemnowłosa młoda i ladna kobietka ojojoj

 • Zygmunt
  9 stycznia 2012 at 12:30 - Odpowiedz

  Byłem, impreza udana – brawa dla balkonu.

 • alek
  9 stycznia 2012 at 10:27 - Odpowiedz

  impreza bardzo udana – szczegolne brawa dla balkonu za wytrwalosc