Grajewianie odznaczeni przez Prezydenta RP

W dniu 11 czerwca w Sali Konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się konferencja pt. „Współpraca administracji publicznej z III sektorem w planowaniu i realizacji polityk publicznych”, której głównymi organizatorami byli Wojewoda Podlaski wraz z Ośrodkiem Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Konferencję patronatem honorowym objął Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, Minister Pracy i Polityki Społecznej. Obok wystąpień merytorycznych i dyskusji panelowych jednym z punktów programu była uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych za działalność na rzecz aktywizowania i angażowania społeczności lokalnych. Z wnioskami o ich przyznanie wystąpił do Prezydenta RP Wojewoda Podlaski. Wśród kilkudziesięciu odznaczonych z terenu Województwa Podlaskiego znalazły się dwie osoby z Grajewa. Srebrnym Krzyżem Zasługi została odznaczona Pani Anna Zielińska (niestety choroba uniemożliwiła jej osobiste odebranie odznaczenia), zaś Brązowym Krzyżem Zasługi Pan Tomasz Dudziński. Wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Przeczytaj również

Wręczenie odznaczeń państwowych Prezydenta RP W poniedziałek tj. 26.06.2017 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie odznaczeń państwowych Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz...
Polska Izba Mleka – Komunikat 30-lecie europejskiej ochrony terminów mleczarskich, takich jak „mleko" i „masło" W UE mleko i produkty mleczarskie zostały uznane od dziesięciolec...
Konwój saperski przejechał przez Grajewo W niedzielne popołudnie przez Grajewo przejechał konwój saperski z półtonową bombą na pokładzie. Znaleziona w Białymstoku bomba lotnicza pochodząc...
Delegacja z Gusiewa w Grajewie W dniach 1-2 lipca 2017r.przebywała w Grajewie oficjalna delegacja z miasta partnerskiego Gusiew.W jej skład wchodzili: Zadorożnaja Wiktoria ...
15 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Wpisz swoje imię
    15 czerwca 2013 at 23:03 - Odpowiedz

    Ciekawe, czy za – hobby historyczne można przyznawac medal? Dobrze ktoś napisal – od okupacyjnej władzy nie powinno się odbierac “blachy” i tyle, chyba że ktoś nie widzi tego!

  • do ciekawski
    13 czerwca 2013 at 10:42 - Odpowiedz

    Książki, ale nie tylko. Organizowanie wielu imprez, branie udziału w rekonstrukcjach, ślęczenie w archiwach, aby zdobyć informacje dotyczące naszego miasta oraz informacje/pomysły na kolejne wystawy. Wspieranie kombatantów i byłych żołnierzy 9PSK, kultywowanie tradycji 9PSK, organizowanie zbiórek na odnowienie starego cmentarza (dobre i te kilka pomników co rok). A 95% tych rzeczy Pan Tomasz robi w swoim wolnym czasie (urlop, weekendy), nie w ramach obowiązków służbowych i nie dostaje za to dodatkowego wynagrodzenia

  • ONA
    13 czerwca 2013 at 06:57 - Odpowiedz

    Do ciekawski! A książki nt. Grajewa i historii naszego miasta widziałeś??? Chociażby i za to! Ale widać, że jednak mało ciekawski jesteś i innego nicka radziłabym używać, skoro nawet nie masz pojęcia, że takie książki w ogóle są! Odznaczonym Gratuluję, a Pani Ani szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Wpisz swoje imię
    12 czerwca 2013 at 22:48 - Odpowiedz

    nie ma sensu pytać o zasługi i tak nie jest w stanie ich nikt napisać

  • graj…
    12 czerwca 2013 at 19:35 - Odpowiedz

    Serdecznie gratuluję nagrodzonym! Pani Aniu, Panie Tomku – BRAWO

  • Lech Redyk
    12 czerwca 2013 at 14:15 - Odpowiedz

    DO BEZIMIENNEGO – „WPISZ SWOJE IMIĘ „ – SORKI – Muszę zaripostować w obronie Pani Ani ! Zapewne ją znasz i jej działalność i to nie na rzecz władzy ale na rzecz niepełnosprawnych ! A oni to przecież nie WŁADZA !Po drugie – pokarz mi ludzi honoru z prawdziwego zdarzenia – chociaż jednego takiego świętego co nic jemu nie można przyszyć ! Władza okupacyjna – coś nowego , nowe pojęcie czy co ? Bardzo proszę – wytłumacz mi to prostemu i zwykłemu człowiekowi ! A Ty jaką chciałbyś władzę – zapewne taką średniowieczną albo przedwojenna sanacyjną może wojenną lub powojenną ? Ja wolę taką jaka jest – chociaż jej w bardzo dużym stopniu nie popieram – od tamtych !!!

  • karol
    12 czerwca 2013 at 13:38 - Odpowiedz

    G R A T U L A C J E !!!!!!

  • Wpisz swoje imię
    12 czerwca 2013 at 09:28 - Odpowiedz

    Ludzie honoru – nie przyjmują ŻADNYCH “orderów” z rąk okupacyjnej władzy, chyba, że za — zasługi dla tej władzy!

  • grajewiak
    12 czerwca 2013 at 08:51 - Odpowiedz

    Najtrudniej być prorokiem we własnym kraju. Czasem osoby z zewnątrz widzą więcej. Gratulacje odznaczonym.

  • król julian
    11 czerwca 2013 at 23:51 - Odpowiedz

    a nawet i za kierowanie izbą, widzę ze naprawdę się czepiasz zazdrość ? 🙂 dziwny jesteś..

  • ciekawski
    11 czerwca 2013 at 23:43 - Odpowiedz

    wymięcie te zasługi jestem ciekaw. kierowanie Izbą to zasługa? to raczej obowiazek za który dostaje wynagrodzenie

  • L+E+M R
    11 czerwca 2013 at 23:26 - Odpowiedz

    Wszelkie szczere gratulacje dla wszystkich nagrodzonych a Pani Ani szczerze życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia ! SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM !!!

  • król julian
    11 czerwca 2013 at 23:20 - Odpowiedz

    właśnie ‘ciekawski’ ! nieciekawski dobrze napisał! a wiadomo że takiego medalu za darmo nie dają ! gratuluję Panie Tomaszu! cieszę się że mamy takich ludzi w naszym mieście 🙂

  • Nieciekawski
    11 czerwca 2013 at 23:16 - Odpowiedz

    Kolego ,,ciekawski”! Jak widzę w jaki sposób piszesz, a właściwie kaleczysz polskie pismo to wcale się nie dziwię, że nie znasz zasług Pana Tomasza. Siedź sobie dalej w swoim małym ,,światku”. Ta wiadomość jest widocznie nie dla ciebie.

  • ciekawski
    11 czerwca 2013 at 22:51 - Odpowiedz

    a jakie to zasługi ma p. tomasz? bo jakos nie mogę sobie skojarzyć