Dariusz Latarowski dziękuje

Szanowni Państwo,

Dziękuję wszystkim mieszkańcom za wzięcie udziału w wyborach. Dziękuję za Wasze głosy i poparcie. To zaufanie, którym mnie obdarzyliście jest dla mnie wyjątkowo cenne.

Czas kampanii wyborczej był bardzo trudnym okresem, zostałem poddany próbie i ocenie swojej dotychczasowej pracy na stanowisku burmistrza. Jednak ilość głosów, które od Państwa otrzymałem jest dla mnie znakiem, że moje działania oceniliście pozytywnie. Dzięki temu, kolejna kadencja daje nam możliwość kontynuacji rozpoczętych przedsięwzięć, które są niezwykle ważne dla Grajewa.

Gratuluję nowo wybranym Radnym Miasta Grajewo i Radnym Powiatu Grajewskiego. Liczę, że ta kadencja nastawiona będzie na współpracę dla dobra mieszkańców i rozwoju Grajewa oraz całego Powiatu Grajewskiego. Wierzę, że kolejne 5 lat będzie przepełnione chęcią do działania oraz wzajemnym poszanowaniem.

Słowa podziękowania kieruję do osób z Komitetu Wyborczego Wyborców Grajewskie Porozumienie Samorządowe. Mam nadzieję, że to porozumienie, które udało nam się wypracować podczas tej kampanii nie przepadnie i będzie owocowało kolejnymi wspólnymi projektami.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w naszą kampanię. Doceniam Wasze poparcie i dobre słowa, zwłaszcza w tych trudniejszych chwilach i wkład w nasze zwycięstwo.

Moim kontrkandydatom na stanowisko burmistrza miasta Grajewo życzę wszystkiego dobrego.

Z wyrazami szacunku

Dariusz Latarowski

 

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge