Czerpali korzyści z nierządu

Podlaska policja rozbiła grupę, która czerpała zyski z nierządu; zatrzymano cztery osoby. Prowadzona przez nie agencja towarzyska działała w jednym z podbiałostockich lokali – poinformował w środę (26.09) rzecznik podlaskiej policji Andrzej Baranowski.

Zatrzymania miały miejsce w województwach: podlaskim i warmińsko-mazurskim. Zatrzymani, to trzej młodzi mężczyźni i 50-letnia kobieta. W sprawę jest także zamieszany jej mąż, który przebywa w areszcie pod zarzutem popełnienia podobnych przestępstw, a także nielegalnego posiadania broni.

Prowadzona przez zatrzymanych agencja towarzyska działała w jednej z podbiałostockich miejscowości. Z danych śledczych wynika, że pracowało w niej kilkanaście kobiet w wieku ok. 20 lat.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży. W ubiegłym roku w ramach tego śledztwa policja rozbiła podobną grupę, wtedy agencja działała w jednym z pensjonatów w Łomży. Miały tam pracować nawet nastolatki, a kobiety były werbowane w prasie i internecie, poprzez ogłoszenia dla tancerek i striptizerek. Zatrzymano wówczas pięć osób. (PAP)

Przeczytaj również

Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be
Miasto otrzymało środki na zakup książek W ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki...
Konferencja Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie zorganizował konferencję dotyczącą Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz innych form wsparcia pracodawców. Fundusz p...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge