Chcą powołać stowarzyszenie

Dziś (6 listopada 2012 r.) odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli samorządów Miasta Grajewo, Miasta Rajgród, Gminy Prostki, Gminy Radziłów, Gminy Grajewo, a także przedstawicieli Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania “Lider w EGO” oraz firmy Tomas Consulting, na którym zostały omówione szczegóły dotyczące powołania stowarzyszenia zrzeszającego wspomniane miasta i gminy.

Celem Stowarzyszenia Miast i Gmin “Rzeka Historii” jest między innymi działanie na rzecz rozwoju społecznego, gospodarczego, kulturalnego i turystycznego Miast i Gmin należących do Stowarzyszenia, wsparcie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz tworzenie regionalnego produktu turystycznego i zarządzanie marką tego produktu.

Stowarzyszenie Miast i Gmin “Rzeka Historii” jest kontynuacją projektu “Rzeka Historii”, którego przedmiotem jest utworzenie wspólnej oferty turystycznej wykorzystującej walory położonych w sąsiedztwie krain.

Stowarzyszenie Miast i Gmin “Rzeka Historii” ma na celu przygotowanie samorządów do realizacji wspólnych inwestycji w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge