Burmistrz chce odwołać Dudzińskiego

Zmian w grajewskich jednostkach ciąg dalszy.

Tym razem Burmistrz chce odwołać ze stanowiska dyrektora Grajewskiej Izby Historycznej Tomasza Dudźinskiego.   Do stowarzyszeń i organizacji zostały wysłane pisma z prośbą o wydanie opinii o dyrektorze instytucji.

Kto zajmie stanowisko dyrektora GIH-u? Czy będzie to ktoś z Ełku? Białegostoku? Czy zostanie rozpisany konkurs? Czy może tak jak w przypadku dyrektora MDK-u zostanie on powołany z nominowania?

A może Burmistrz idąc w ślad za prezydentem Ełku stworzy nam w Grajewie Centrum Kultury? GIH i MDK będą tworzyły jedna całość?

Przeczytaj również

Termomodernizacja budynku SP w Wierzbowie Gmina Grajewo informuje, iż do chwili obecnej zostały wykonane następujące prace związane z termomodernizacją budynku SP w Wierzbowie: - wymiana stol...
Odbiór drogi w Koszarówce „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg ...
Szkolenie kierowców – konserwatorów sprzętu ... Zgodnie z przyjętym harmonogramem szkoleń na 2017 rok, w dniach od 04 do 12 listopada 2017 r. na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej...
118 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • aga
    24 stycznia 2013 at 13:42 - Odpowiedz

    panie burmistrzu Adamie Kiełczewski, opamiętaj się !! albo zmień doradców, albo przemyśl dwa razy swoje decyzje. Wspieranie naszych kombatantów, to nie tylko podanie im rączki dwa razy w roku na świętach państwowych, to wspieranie ich na co dzień, to Izba Pamięci, to GIH, zapominając o tym dajesz przyzwolenie na odejście w niepamięć naszej historii, nie przeszkadzaj – pomagaj ! nie niszcz – wspieraj !

  • rodowity grajewianin
    24 stycznia 2013 at 11:40 - Odpowiedz

    PANIE LESZKU REDYK , BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PRZEMYŚLANĄ DECYZJĘ O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI INTERNETOWEJ . SZCZERZE, ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA I WYCISZENIA . BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O NIE ,,PODSZYWANIU,, SIĘ POD PANA / LECH REDYK / .

  • Lech Redyk
    24 stycznia 2013 at 10:48 - Odpowiedz

    DO ANTY LECHA – NIE CHCĘ ALE MUSZĘ zaripostować ! Jeśli dla Ciebie takie ideały jak BÓG ; BIBLIA ; PRAWA BOŻE ; CZŁOWIEK ; WIARA : NADZIEJA ; MIŁOŚĆ ; PRAWDA ,:ZGODA; POKÓJ ; POJEDNANIE NARODOWE i OGÓŁU LUDZKOŚCI ; BÓG – HONOR – OJCZYZNA ; PRAWORZĄDNOŚĆ ; DOBRO OGÓŁU – W TYM DOBRO TYCH NAJUBOŻSZYCH BARDZO CZĘSTO CHORYCH , CIERPIĄCYCH I ODEPCHNIĘTYCH NA BOCZNY TOR A TAKŻE TYCH POGARDZANYCH , WYZYWANYCH , SZKALOWANYCH ZA SWOJE POGLĄDY , PRZEKONANIA A NAWET MYŚLI uważasz za oszołomstwo to nie zazdroszczę Ci Twoich poglądów i przekonań !!! BARDZO PROSIŁEM I BARDZO PROSZĘ NIE RIPOSTUJCIE JUŻ ANI NIE WSPOMINAJCIE MNIE JUŻ ANI JEDNYM SŁOWEM – TAK JAKBY MNIE W OGÓLE NIE BYŁO W INTERNECIE ! NA RAZIE ZAWIESZAM WSZELKĄ MOJĄ ” DZIAŁALNOŚĆ INTERNETOWĄ ” – NIE BĘDĘ POD TYM CZY POD INNYM PODPISEM ! BARDZO PROSZĘ O NIE PODSZYWANIE SIĘ CZY TO POD MÓJ SKRÓT CZY TO POD NAZWISKO I IMIĘ ! KAŻDY NIECH TRZYMA SIĘ SWOJEJ NAZWY ! SZCZERZE POZDRAWIAM WSZYSTKICH ; OPONENTÓW TAKŻE !!! ZDRÓWKA !!!BÓG Z WAMI KOCHANI ! AMEN !!!

  • antylech
    24 stycznia 2013 at 10:06 - Odpowiedz

    Napisał Pan LR:” MOJE POGLĄDY NIE ZNIKNĄ Z INTERNETU Z MOIM CAŁKOWITYM ODEJŚCIEM’ i to święta prawda, bo oszołomstwa tu pełno. Ci ludzie niewiele więcej widzą niz własny nos, więc grajewianinie >szkoda apelować do nich i prosić, bo to bez sensu. Oni dalej bedą robić to, co im chory mózg przyniesie na język. Oni nawet tego nie pojmują, ze robia złą robotę – dla portali, dla tych co mieliby coś madrego do powiedzenia ale widząc trolli – rezygnują. To zabija autentyczność dyskusji.

  • Lech Redyk
    23 stycznia 2013 at 23:27 - Odpowiedz

    SZANOWNY PANIE GRAJEWIANINIE ! Wracając do Pana prośby napisze bardzo szczerze – rozmyślam nad całkowitym zaniechaniem jakiejkolwiek mojej „ działalności internetowej ! Nie ze względu na obelgi , wyzwiska , insynuacje , nagonki na mnie , na zastraszanie i groźby czy prośby ale ze względu na stan mego zdrowia , no i wiek ! Ale wiem , że zawsze ktoś znajdzie się niepokorny , samorządny i całkowicie niezależny z umysłem i z poglądami niesterowanymi ! Ktoś taki , co będzie miał takie lub podobne poglądy do moich – nie dla własnej lub jakieś grupki ambicji i korzyści lecz dla rzeczywistego dobra ogółu ! Ktoś taki co nie będzie udawał mędrca i będzie szanował i kochał oraz słuchał BOGA i każdego człowieka i w nim widział BRATA I SIOSTRĘ GODNYCH LUDZKIEGO SZACUNKU I TEGO MIEJSCA NA ZIEMI , W NASZEJ OJCZYŹNIE I W NASZYM UKOCHANYM GRAJEWIE ! Zapewniam Pana , że chociaż nie jestem rodowitym Grajewianinem to bardzo pokochałem to miasteczko i jego mieszkańców i bolą mnie bolączki każdego człowieka ! Zapewne tak jak i Pana ! Gdybym ewentualnie wycofał się , to obawiam się ,że pewne osoby będą swoje poglądy podpinały pod moje nazwisko i imię , co nie tak dawno miało miejsce ! WIEM JEDNAK JEDNO , ŻE MOJE POGLĄDY NIE ZNIKNĄ Z INTERNETU Z MOIM CAŁKOWITYM ODEJŚCIEM ! Zatem , jeszcze raz dogłębnie przemyślę wszystkie za i przeciw i w najbliższym czasie napiszę ! PROSIŁBYM JEDNAK – O ZANIECHANIE WYWOŁYWANIE MNIE DO „ TABLICY „ BO POCZUJE SIĘ W OBOWIĄZKU DO ZARIPOSTOWANIA ! A JA CZASEM NAPRAWDĘ ŻAŁUJE , ŻE ZACZĄŁEM Z INTERNETEM A TO MNIE WCIĄGNĘŁO I TO BARDZO ALE WIEM , ŻE W SŁUSZNYCH SPRAWACH OGÓŁU ! BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM ! Z BOGIEM !!!

  • Lech Redyk
    23 stycznia 2013 at 21:51 - Odpowiedz

    SZANOWNY PANIE RODOWITY GRAJEWIANINIE – Z CAŁYM DO CIEBIE SZACUNKIEM – mogę ale nie muszę ! POZDRAWIAM !!!

  • rodowity grajewianin
    23 stycznia 2013 at 21:20 - Odpowiedz

    PANIE REDYK , BARDZO PROSZĘ –CZY JEST PAN W STANIE ,NIC NIE PISAĆ NA PORTALACH PRZEZ OKRES TYGODNIA ? Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

  • Maruda
    23 stycznia 2013 at 18:26 - Odpowiedz

    Jam tu car i boh. Ciekawe, kto następny po Dudzińskim. Murzyn zrobił swoje, może odejść. Przyjdzie ktoś z drużyny naszego HarcMistrza. Może z Ełku. A może z Białegostoku. A czego oczekiwaliście?. On sam się nie wybrał przecież!. Jaki Burg taki Majster.Grajewo ma takiego jakiego sobie wybrało. A jeszcze dwa lata. Ho, Ho , to kawał czasu, można powymieniać wszystkich niewygodnych.

  • Lech Redyk
    22 stycznia 2013 at 22:17 - Odpowiedz

    BEZIMIENNY TY MÓJ PRZYJACIELU ! JEŚLI TAK BARDZO KOCHASZ SWEGO „o „ R I TAK BARDZO WIERZYSZ W JEGO ŚWIĘTE INTERESY TO DLACZEGO NIE ZA-ASYGNUJESZ SWEGO WPISU SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM ??? Czy ten „ duchowny „ jest pępkiem wszechświata , BOGIEM , czy jakimś tam świętym ,że mam o nim tylko pisać i uważać go za centrum moich PRZEKONAŃ I POGLĄDÓW oraz uwielbień ! Nic z tych spraw ! Dla mnie to możesz zrobić posążek lub obraz „ o „ R i do niego modlić i tylko jemu hołdy składać – to mi nic do tego ! Czasami wkraczam na tą ścieżkę jeśli Ty lub podobni do Ciebie uważacie tego redemptorystę za świętego oraz ważniejszego od BOGA i chlubicie się takową samą „ mądrością „ ideologią i wizją jak on oraz uważacie jego interesy za przeczyste i godne naśladowania ! Wolno mi na razie w tym wolnym kraju – na szczęście nie podporządkowany „ o „ R i Wam mięć swoje poglądy , która nie są moimi głównymi poglądami ! Mogę o nim nawet w ogóle nie pisać bo on mi nie jest w ogóle potrzebny do zbawienia mego , ani do zbawienia naszej ukochanej Ojczyzny ani też do zbawienia całej ludzkości !!! WIĘC TAKIE PISANIE „ czyli niczego się nie naucz „ – czyli w ogóle nic nie nauczyłem się – JEST CO NAJMNIEJ BŁAZENADĄ I ŚMIESZNE Z PANA STRONY ! A MOŻE MAM SIĘ UCZYĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE OD „ o „ R LUB OD PANA ALBO PANU PODOBNYM ! TO WY NAUCZCIE SIĘ PRAWDZIWEGO DEKALOGU BIBLIJNEGO ORAZ OD NASZEGO WIELKIEGO MISTRZA CHRYSTUSA PANA „OJCZE NASZ „ I TĄ MODLITWĘ WZORCOWĄ ZDROWYM ROZSĄDKIEM ROZUMIEĆ I WCIELAĆ W ŻYCIE ! TAK BĘDZIE LEPIEJ DLA CAŁEJ POLSKI I DLA WAS SAMYCH ! POZDRAWIAM !!! Proszę nie ripostować i nie wzywać mnie w tym temacie ! Com napisał tom napisał ! WIĘCEJ NIE BĘDZIE!!! CZEŚĆ !!!

  • Tomek
    22 stycznia 2013 at 22:08 - Odpowiedz

    A Pan. Panie Adrianie to kogo tu broni? bo z Pana wpisu nie mozna tego wyczyrać

  • Adrian Jórski
    22 stycznia 2013 at 21:57 - Odpowiedz

    Śmiech mnie ogarnia jak to czytam jak zwykle wiele osób wypisuje głupoty ale nikt się nie ma na tyle odwagi żeby się podpisać swoim nazwiskiem. DZIECI !!!

  • szabelka
    22 stycznia 2013 at 21:33 - Odpowiedz

    na sesję wybierają się kombatanci z szabelkami,może być wesoło.Trzeba będzie przyjść,wezmę urlop.

  • Wpisz swoje imię
    22 stycznia 2013 at 16:50 - Odpowiedz

    “WZMOCNIŁA MOJE PRZEKONANIA I POGLĄDY” >L.R, czyli niczego się nie nauczył pan i znów będzie o “przekrętach” u ojca “R”. ŻAL.

  • zmartwiony takim postępowaniem
    22 stycznia 2013 at 14:49 - Odpowiedz

    ile bałaganu burmistrz po sobie zostawi, ten który będzie po nim, nie będzie wiedział od czego zacząć.Myślę, że następny nie będzie taki mściwy i bardziej ludzki.Życzę wszystkim mieszkańcom wytrwałości i pogody ducha.

  • Lech Redyk
    21 stycznia 2013 at 19:24 - Odpowiedz

    NAJUKOCHAŃSI !BARDZO PRZEPRASZAM ALE MUSZĘ TO NAPISAĆ – WSZYSTKIM, KTÓRZY BYLI ZE MNĄ W TYCH BARDZO CIĘŻKICH CHWILACH SERCEM , MYŚLĄ , SŁOWEM WSPARCIA W INTERNECIE A TAKŻE NA ULICY SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ !!! BARDZO DZIĘKUJE TAKŻE INICJATOROWI TEJ NAGONKI ORAZ INNYM MNIE ATAKUJĄCYM !!! DO NIKOGO NIE MAM ŻALU ANI URAZY !!! DALIŚCIE MI BARDZO BOLESNĄ SZKOŁĘ , KTÓRA PRZEDE WSZYSTKIM WZMOCNIŁA MOJE PRZEKONANIA I POGLĄDY – A NAJBARDZIEJ O MIŁOŚCI I SZACUNKU DO BOGA I DO KAŻDEGO JEDNEGO CZŁOWIEKA !!! WIĘKSZE TEŻ ZNACZENIE NABRAŁY DLA MNIE SŁOWA – POKORA I WYBACZENIE ORAZ MODLITWA ZA PRZEŚLADOWCÓW A TAKŻE BÓG – HONOR – OJCZYZNA ! JESTEM WAM WSZYSTKIM – TYM I TYM BARDZO WDZIĘCZNY !!! BÓG Z WAMI ! P/s Piszę to na tym Szanownym Portalu tylko tutaj aby nikogo nie drażnić !!! Lechu R – ja tym skrótem posługiwałem się od dawna ! Ale jeśli tak bardzo Ci on pasi to go trzymaj ale jeśli podszyjesz się lub ktokolwiek pod moje imię i nazwisko – PROKURATOR !!! CZEŚĆ !!!

  • pATRZĄC OBIEKTYWNIE
    21 stycznia 2013 at 17:25 - Odpowiedz

    DO BEZSTRONNY Z ŻG: jeśli za 150zł miesięcznie utrzymywała się jak to ująłeś “cała liczna rodzina”, to pogratulować przedsiębiorczości i oszczędnosci.

    Publikuję tę część tutaj, bo ŻG nie umieściło tej wypowiedzi

  • Patrząc obiektywnie
    21 stycznia 2013 at 17:19 - Odpowiedz

    Patrząc obiektywnie: 12000 zł w ciągu 36 miesięcy (3lat) daje 333,(3)zł miesięcznie.
    333,(3)zł miesięcznie przychody dla tych firm, a nie zysków (osoby, które nie odróżniają tych pojęć niech poszukają w necie)
    Załóżmy, żę stosowano narzut 50% i połowa z tego była zyskiem dla wymienionych firm, czyli miesięcznie wszystkie te firmy razem zarabiały 150zł, czyli rzeczywiście mówimy o zyskach porównywalnych z aferą AMBERGOLD 😀
    Myślę, że za 150zł miesięcznie na firmę taty, mamy, szwagra, ciotki i nie wiem kogo jeszcze to każdy z nich powinien już jeździć ferrari i mieć dom na Majorce

  • Wpisz swoje imię
    21 stycznia 2013 at 16:47 - Odpowiedz

    nie o to przecież chodzi żeby sobie wzajemnie szkodzić

  • LECH R
    21 stycznia 2013 at 16:46 - Odpowiedz

    ALE JA NIC NIE PISAŁEM ! TO OSZUST! !

  • Lech Redyk
    21 stycznia 2013 at 15:29 - Odpowiedz

    SZANOWNY PANIE ZXC – JEŚLI WPIS NIE DO MNIE TO SORKI ! Jeśli do mnie odpowiadam ! A jednak nie wszyscy PRZYJACIELU mnie od czi i honoru odsądzili , oskarżyli , osądzili , skazali oraz wyrok wykonali jak Ty !!! PROSZĘ – NIE BĄDŹ NIGDY UZURPATORSKIM NAGANIACZEM , OSKARŻYCIELEM , SĘDZIĄ I ZARAZEM KATEM BO NIE ZNASZ DNIA , GODZINY , MINUTY I SEKUNDY KIEDY SAM MOŻESZ BYĆ SĄDZONY PRZEZ WIĘKSZEGO OD CIEBIE !!! KAŻDA OSOBA MA KONSTYTUCYJNE I MORALNE PRAWO DO SWOICH POGLĄDÓW ; DO SWEGO ZDANIA ! NAWET TAKI CHORY , NIENORMALNY , NIEREFORMOWANY WOBEC CIEBIE I TWYCH POGLĄDÓW OSZOŁOM JAK JA !!! Poprzez Twoją perfidną akcje opartą na fałszywości i obłudzie oraz cynizmie i oportunizmie zwiększyłem swoją odwagę i pewność wobec najdroższych mych zasad i poglądów ! Wiem jedno – tak jak to określił św. Paweł „ KTÓŻ NAS MOŻE ODŁĄCZYĆ OD MIŁOŚCI CHRYSTUSOWEJ? UTRAPIENIE, UCISK CZY PRZEŚLADOWANIE, GŁÓD CZY NAGOŚĆ, NIEBEZPIECZEŃSTWO CZY MIECZ?JAK TO JEST NAPISANE: Z POWODU CIEBIE ZABIJAJĄ NAS PRZEZ CAŁY DZIEŃ, UWAŻAJĄ NAS ZA OWCE PRZEZNACZONE NA RZEŹ. ALE WE WSZYSTKIM TYM ODNOSIMY PEŁNE ZWYCIĘSTWO DZIĘKI TEMU, KTÓRY NAM UMIŁOWAŁ. I JESTEM PEWIEN, ŻE ANI ŚMIERĆ, ANI ŻYCIE, ANI ANIOŁOWIE, ANI ZWIERZCHNOŚCI, ANI RZECZY TERAŹNIEJSZE, ANI PRZYSZŁE, ANI MOCE, ANI CO WYSOKIE, ANI CO GŁĘBOKIE, ANI JAKIEKOLWIEK INNE STWORZENIE NIE ZDOŁA NAS ODŁĄCZYĆ OD MIŁOŚCI BOGA, KTÓRA JEST W CHRYSTUSIE JEZUSIE, PANU NASZYM.” ( Rzym 8 : 35 – 39 ) Jeśli raz jeszcze zrobisz taką nagonkę – to proszę – najpierw spójrz w głąb swego sercoumysłu ! A jeśli już – niech to będzie ku ogólnemu dobru nas wszystkich a nie złu bo dobrze nie jest tak za bardzo ! Nie dolewajmy oliwy do ognia ! Zgoda i pokój buduje a zwada i wojna rujnuje ! Takie jest moje zdanie końcowe w tej całej bulwersującej sprawie ! ZDROWIA I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO TOBIE I WSZYSTKIM !!! AMEN !!!

  • zxc
    21 stycznia 2013 at 10:51 - Odpowiedz

    Wstrzymujemy przytyki dla Lecha R. Pozdrawiamy gorąco ZXC

  • Lech Redyk
    20 stycznia 2013 at 20:05 - Odpowiedz

    OD TEJ CHWILI WSZELKIE DALSZE WPISY NA TYM I NA INNYCH SZANOWNYCH PORTALACH PODPISANE „ Lech R „ NIE BĘDĄ MEGO AUTORSTWA ! Każdy ma prawo wybrać swoją nazwę ale nie powinien podszywać się lub powielać już istniejących ( G24 ) !!! POZDRAWIAM !!!

  • Wpisz swoje imię
    19 stycznia 2013 at 18:14 - Odpowiedz

    Lechu nie ludziom sadzić co Tobie wolno

  • Wpisz swoje imię
    19 stycznia 2013 at 15:38 - Odpowiedz
  • janko z grajewa
    19 stycznia 2013 at 15:30 - Odpowiedz

    Nie sprzeczajcie się z LECHEM R, to święty człowiek i wie co mówi. Wie zwłaszcza co czyni

  • Lech R
    19 stycznia 2013 at 14:33 - Odpowiedz

    DO MOJEGO OPONENTA – o wielu „ twarzach „ i nazwach ! Dalszy ciąg Twojej nagonki na mnie na portalu G24 !!! A jednak nie wszyscy PRZYJACIELU mnie od czi i honoru odsądzili , oskarżyli , osądzili , skazali oraz wyrok wykonali jak Ty !!! PROSZĘ – NIE BĄDŹ NIGDY UZURPATORSKIM OSKARŻYCIELEM , SĘDZIĄ ORAZ ZARAZEM KATEM BO NIE ZNASZ DNIA , GODZINY , MINUTY I SEKUNDY KIEDY SAM MOŻESZ BYĆ SĄDZONY PRZEZ WIĘKSZEGO OD CIEBIE !!! BÓG Z TOBĄ PRZYJACIELU !!! Powróciwszy do tematu ! BARDZO PRAGNĘ ABY PANOWIE BURMISTRZ I DUDZINSKI JAKOŚ PO LUDZKU DOGADALI SIĘ MIEDZY SOBĄ I DOSZLI DO JAKIEGOŚ ZDROWEGO KOMPROMISU ! ABY WILK BYŁ SYTY I OWCA CAŁA ! Dalsza ich zwada doprowadzić może do poważniejszych eskalacji jakie mamy już na tym portalu ! KAŻDA OSOBA MA KONSTYTUCYJNE I MORALNE PRAWO DO SWOICH POGLĄDÓW ; DO SWEGO ZDANIA ! ALE PROSZĘ – NIECH TO BĘDZIE KU OGÓLNEMU DOBRU NAS WSZYSTKICH A NIE ZŁU ! A DOBRZE NIE JEST TAK ZA BARDZO ! NIE DOLEWAJMY OLIWY DO OGNIA ! ZGODA I POKÓJ BUDUJE A ZWADA I WOJNA RUJNUJE !!! TAKIE JEST MOJE ZDANIE KOŃCOWE W TYM TEMACIE ! ZDROWIA I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO WAM WSZYSTKIM !!!

  • Konrad Kostrzewski
    19 stycznia 2013 at 14:12 - Odpowiedz

    Do: grajewiak (NICK)

    Tak jak mówiłem, wczoraj po godzinie 14.00 złożyłem w tej sprawie dokumenty do organów ścigania. Tak jak wspomniałem wcześniej, to żadne groźby z mojej strony, tylko za pomówienia się odpowiada przed sądem – tyle na ten temat.

    Do: Gallus Anonimus
    Mówię Tobie, puściłem to płazem. Proszę Cię, pomyśl, i już będziesz wiedział od kogo mogłeś takie brednie usłyszeć, i do kogo jeszcze takie brednie mogły trafić. W jakim celu taką i pokrewną narrację sprzedaje. Już wiesz po co i dlaczego tym schematem ta osoba postępuje i szuka na siłę sojuszników? by ich RĘKOMA WYCIĄGAĆ KASZTANY ZA OGNIA, by zasłaniać się kimś i móc powiedzieć, „to nie mnie, to Ciebie (ich) atakują” Cieszę się, że już w pełni i do końca zrozumiałeś ten wszechobecny schemat, i że ten “tłum” przez tą osobę zostanie potraktowany jak zużyty wacik.

    Jak nie to:
    “DOROŚNIESZ ZROZUMIESZ CO MIAŁEM NA MYŚLI”

    PS. Ja BRONIE się z otwartą przyłbicą, pod imieniem i nazwiskiem, bez zasłaniania się kimkolwiek, bez chowania się za “tłum”, osoby których nikt nie śmie zaatakować. Cieszę się, że dostrzegłeś różnicę. A i zaraz przeczytasz jak moje zostaną zaatakowane i przeramowane bo obnażyły schemat działania.

    Mimo, iż puszczasz w moją stronę takie słowa Serdecznie Ciebie Pozdrawiam Konrad Kostrzewski.

  • tan
    19 stycznia 2013 at 12:32 - Odpowiedz

    tak majeczko, znajdzie, tylko Grajewo straci pasjonata, który od 15 stu lat zajmuje się historią miasta, 9psk, 9pskak i o tym pisze, promuje, wspiera kombatantów – tylko dlatego, że człowiek (o którym za parę lat będziemy pamiętać przez długi miasta, a dwa lata temu nikt o nim nie słyszał) szykuje posadkę dla ….. tu se dopowiedz sama, może dla Ciebie

  • Sprzedawca kopert
    19 stycznia 2013 at 11:01 - Odpowiedz

    Ten pan jest niewinny on tylko kupił 120 000 kopert od mamy hahaha

  • maja
    19 stycznia 2013 at 10:49 - Odpowiedz

    Skoro jest taki świetny to na pewno szybko znajdzie nową posadkę. Bo przecież wszyscy będę się bili o takiego pracownika. Jak wszystkim wiadomo mamy kryzys i zwolnienia o jakiegoś czasu to codzienność. Wielu ludzi traci pracę i nikt o tym nie pisze, więc dlaczego mamy się aż tak podniecać tym artykułem. Niech idzie do pracy do korporacji i w końcu zobaczy jak wygląda praca…

  • jan
    19 stycznia 2013 at 10:00 - Odpowiedz

    nie prawda, nie tworzenie układu ale docenianie wagi naszej historii, kombatantów, 9psk, 9pskak – a Dudziński już to robił od lat, o zagospodarowaniu niszczejącego budynku po psp też warto wspomnieć

  • JEHU
    19 stycznia 2013 at 09:48 - Odpowiedz

    Z mojego felietonu (dot p. Dud…):”„Sprawa panów Dud… zaczęła się z 10 lat temu. Przed wyborami samorządowymi 2002r. zaczęli wydawać tygodnik „Wieści powiatowe”. Cel był jeden – wypromowanie p. Wasz… na burmistrza. To się im udało i w nagrodę panowie dostali „w zarząd” Izbę Pamięci. Potem stworzono im lepsze warunki do prosperity i przeniesiono siedzibę do OSP oraz stworzono funkcję dyrektora. Obopólna korzyść. Było to budowanie Układu. Obrona status quo prolongowała te synekury na dalszą kadencję.”

  • Krzychu
    18 stycznia 2013 at 23:08 - Odpowiedz

    Zgadnijcie dlaczego TVP Białystok przyjeżdża na każde zawołanie Pana Burmistrza? Bo rządzi tam PSL.

  • król julian
    18 stycznia 2013 at 23:06 - Odpowiedz

    j 34 czy jakoś tam oświeć nas ! błagam Cię ! bo potrzebuje kolejną bzdurę którą będę czytać hahahaha 🙂

  • j34
    18 stycznia 2013 at 22:52 - Odpowiedz

    Osobiście moje ucho słyszało od Burmistrza Graj. jakie to koligacje i z nimi związana finansjera kręci sie wokół Izby Histerycznej. Ale może lepiej ‘”ubić” burmistrza nim poznać “prawdę obiektywną” – “rusz głową, rusz głową” / chciałoby sie wykrzyknąc mieszkańcom Grajewa / | “”ale mi się nawet nie chcę ruszyć d… ” ( okiem )
    Do analizy: http://www.tvp.pl/bialystok/informacje/obiektyw/wideo/16012013-godz-1830/9764895

  • Lech R
    18 stycznia 2013 at 20:20 - Odpowiedz

    BARDZO PRZEPRASZAM – SZANOWNA REDAKCJO I DRODZY CZYTELNICY – ale trochę mnie poniosło ! BARDZO PRZEPRASZAM ! Z szacunkiem i poważaniem LR

  • Redakcja iRegionalni.pl
    18 stycznia 2013 at 19:48 - Odpowiedz

    Przypominamy o kulturze słowa pisanego.

    • 1
      18 stycznia 2013 at 19:53 - Odpowiedz

      tak, przepraszam,poniosło mnie

  • Lech R
    18 stycznia 2013 at 19:35 - Odpowiedz

    SZANOWNY PANIE MARUDERZE ! Bardzo Ciebie proszę przestań w końcu czepiać się mnie i teraz mojej choroby ! Gdzieś na tym portalu napisałem , że CHORY TO TAKŻE CZŁOWIEK ! JEŚLI JESTEŚ INNEGO ZDANIA TO TWOJA SPRAWA ! TWÓJ WYBÓR ! i bardzo proszę ode mnie 3 CH….. w bok i od pasteryzuj się od mojej choroby bo na pewno i Ty nie jesteś takim aż okazem zdrowia ! ZDRÓWKA I POGODY DUCHA !!!

  • zorientowany
    18 stycznia 2013 at 18:52 - Odpowiedz

    Wpływy z rachunków wystawianych prze GiH dla firmy mamy, firmy taty, itd są wyższe niż te w drugą stronę. Ale ktoś celowo to przemilcza!

  • Gallus Anonimus
    18 stycznia 2013 at 16:23 - Odpowiedz

    Konradzie K., kiedyś współpracowałem z twoim portalem, ciesząc się, że wyrasta konkurencja obok “jedynego słusznego” wówczas grajewskiego portalu. Ostatnimi czasy zachowałeś się jak menda, postępując tak a nie inaczej w stosunku do T.Dudzińskiego i rozpętując tą całą aferę. Taki z ciebie jedyny w Grajewie sprawiedliwy? To dlaczego nie podejmujesz tematów działań obecnego burmistrza? A byłoby co wymienić: przepłacony najazd szwedów, przymusowe dofinansowanie gali boksu przez spółki miejskie, picie alkoholu w SP2 po gali, zatrudnienie na pół etatu szefa MOSiR-u w szkole, podczas gdy wielu grajewiaków z papierami nauczyciela W-F nie ma pracy, a dodatkowo zarzutem burmistrza wobec poprzedniego szefa MOSiR-u było łączenie tej funkcji z pracą w szkole. Mógłbym jeszcze długo wymieniać.
    Biorąc pod uwagę liczbę organizowanych przez GIH imprez rocznie oraz to, że prawo nie obligowało dyrektora do przetargów na zakupy czy usługi, czym jest kwota 4000 zł rocznie w porównaniu do środków, które np. MPEC musiał “darować” na galę boksu? Dlaczego o tym nie pisałeś? Może te tysiące osób na miejskim sylwestrze tak cię przygniotło, że patrzysz tylko w jedną stronę?
    A jak będziesz pisał na mnie kwity do sądu, to przepisz dobrze z tej strony – napisałem, że zachowałeś się jak menda, a nie, że jesteś mendą. Choć bardzo mnie kusiło.

  • maruder
    18 stycznia 2013 at 16:05 - Odpowiedz

    Lech R napisał: ” Jako człowiek prosty , trochę chory i zagubiony na oceanie życia dostrzegam pewne rzeczy i sprawy może trochę inaczej niż inni”.
    Tak, to wiele wyjaśnia. Co nie znaczy, że usprawiedliwia

  • Lech R
    18 stycznia 2013 at 12:34 - Odpowiedz

    MOI UKOCHANI BRACIA I SIOSTRY GRAJEWIANIE ! Proszę nie obrażajcie się za ten wstęp i za dalsze moje słowa ! Nie jestem rodowitym GRAJEWIANINEM ale możecie mi wierzyć , że najbardziej z wszystkich miejsc i ich mieszkańców , to właśnie miasteczko moje serce i umysł upodobało i bezgranicznie pokochało ! BARDZO KOCHAM TO MIASTECZKO I WAS WSZYSTKICH , NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKIE O MNIE MACIE ZDANIE ! Bardzo nie wiele znam się na ekonomi zarządzania , na prawie itd. , itp. lecz oceniam najpierw samego siebie a dopiero później kogoś lub coś ! Jako człowiek prosty , trochę chory i zagubiony na oceanie życia dostrzegam pewne rzeczy i sprawy może trochę inaczej niż inni – stąd te ciągłe na mnie ataki i wulgaryzmy ! Bolą mnie i to bardzo cholernie bolą mnie sprawy dotyczące nas wszystkich ! Tak jak ta związana z Panem Dudzińskim oraz Panem Burmistrzem ! Może się mylę – ale to mi wygląda na „ prywatną wojnę „ ! Powtórzę „Jeśli Ci Panowie mają coś do siebie to istnieje coś takiego jak ludzki język ! W każdej – nawet najcięższej , najtrudniejszej sprawie można przecież po ludzku i po chrześcijańsku dogadać się a nie od razu – WON ! „ Powtórzę także za Panem Bezpartyjnym „ Dać młodemu popracować spokojnie. Jeszcze dwa lata.” A może obu Panom dać tą szansę – te 2 lata – nie tylko na poprawienie swego wizerunku ale nade wszystko na wykazanie się w dziele dobra ogólnego ; nas wszystkich ! A jeśli nie zdadzą tego „ egzaminu dojrzałości „ to zmobilizować wszelkie siły aby w następnych wyborach wybrać tych , którzy już teraz coś dobrego robią dla naszego wspólnego dobra ! Nie dajmy się „ manipulantom „, którzy za wszelką cenę chcą nas skłócić bo ich dewiza jest taka – im większy chaos i czym gorzej w Grajewie tym lepiej dla nich ! Ale czy dla nas wszystkich ???

  • grajewiak
    18 stycznia 2013 at 11:53 - Odpowiedz

    Konrad Kostrzewski: Ty mnie oszukałeś a teraz ja wyrównałem rachunki. Innych przepraszam.
    Jak mogłeś oszukać kumpla i go obgadywać? mam do ciebie pretensje.

  • ale jaja
    18 stycznia 2013 at 10:35 - Odpowiedz

    Konradzie! proszę nie pisz już więcej artykułów i przestań grać swoją grę. myślę że sąd nic tu nie zdziała bo te według Ciebie pomówienia były zadane w formie pytania ( forma pytająca nie jak w pomówieniu oznajmiająca). Ja Ciebie tez informuję że przeciwko tobie toczy się nie jedna sprawa sądowa właśnie w sprawie pomówień. uderz w stół a nożyce się odezwą 🙂

  • Wpisz swoje imię
    18 stycznia 2013 at 09:53 - Odpowiedz

    2013-01-18 09:24:16 | znany
    O, ho ho ho! Układowcy szykują “pomarańczową rewolucję”! Przyjdźcie na Sesję – to ich zobaczycie!
    Prawda jest taka, że w Radzie mają większość i pewnie skorzystają, by nie dać młodemu absolutorium.
    Bądźcie uczciwi i WSZYSCY podajcie się do dymisji, bo inaczej Grajewo się nie uspokoi. Nowe kompleksowe wybory > uspokoją ferment!!!

  • Konrad Kostrzewski
    18 stycznia 2013 at 09:37 - Odpowiedz

    Do: grajewiak (NICK)

    To są czyste pomówienia i w tej chwili składane są dokumenty do organów ścigania (jak można pomawiać kogoś o zarabianie na pracy społecznej). Interwencja też jest u administratora portalu, który udostępni Twoje IP na wniosek organów ścigania, to już wkrótce. To żadne groźby z mojej strony tylko za pomówienia się odpowiada przed sądem. Ty wytłumaczysz się i na każdy pomawiający komentarz będzie odpowiednia reakcja.
    Pozdrawiam Konrad Kostrzewski

  • co wy na to?
    18 stycznia 2013 at 09:10 - Odpowiedz

    12000zł w ciągu 3 lat (36 miesięcy) daje 333,33zł miesięcznie to wcale nie tak dużo. zwłaszcza, ze przywożenie wystaw kosztuje. Trzeba wynająć duży samochód, a sami wiecie jakie są ceny kilometrówek…. Może rzeczywiście pozwalała to oszczędzić?

    A po drugie Szanowna Redakcjo, czemu nie piszecie ile pieniędzy z tych firm (taty i mamy) wpłynęło do GIH. Przecież oni też mogli wynająć salę gdzie indziej a nie w GIH-u

  • Zmartwiona
    18 stycznia 2013 at 08:43 - Odpowiedz
  • zmartwiona
    18 stycznia 2013 at 08:41 - Odpowiedz

    Patrzące do czego zmierza działalność Burmistrza naszego miasta dostaję zgagi i wrzodów żołądka…

    Obawiam się, ze tasiemki na samochodach nie pomogą. Pan Burmistrz nie liczy się ze zdaniem opinii publicznej.

    Proponuję, wybrać się na najbliższą radę miasta. Niech pójdzie każdy komu pozwalają na to obowiązki służbowe. Może odpowiednia frekwencja mieszkańców przemówi Burmistrzowi do rozumu.

    Ja będę! i Apeluję o to do reszty!

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 22:11 - Odpowiedz

    rozgłoś to na wszystkich portalach

  • 222
    17 stycznia 2013 at 22:09 - Odpowiedz

    proponuję te tasiemki na antenach już od jutra czepiać na autach, do sesji jeszcze trochę czasu zostało

  • masz rację
    17 stycznia 2013 at 21:24 - Odpowiedz

    masz rację, ale takie wpisy jak widzę, to każdemu rozumnemu człowiekowi dały by do myślenia. pociesza mnie, że jest bardzo dużo osób myślących podobni jak ja. na pewno nie liczyłbym na pracowników zw. z um , a reszcie pewno to wisi, lub po prostu nie rozumieją o co kaman

  • olek
    17 stycznia 2013 at 20:41 - Odpowiedz

    ciekawe ilu było by odważnych żeby 29 przyjść na sesje z czymś pomarańczowym. krzyczeć w internecie to każdy może

  • uczestnik jubileuszu
    17 stycznia 2013 at 20:14 - Odpowiedz

    Wszyscy zapomnieli,że to Antoni Dudziński wynajmował i płacił za salę kinową na Jubileusz 25 – lecia pracy artystycznej p.Szabatów.Również płacił za całą oprawę artystyczną i za zespoły które z zewnątrz były zaproszone.Ktoś pisze,że GIH kupił książki od firmy taty za około 100 zł. LUDZIE JACY WY JESTEŚCIE MŚCIWI I ŻAŁOŚNI !!!!!!! Czy to jest prawdą można sprawdzić w MDK.

  • uczestnik jubileuszu
    17 stycznia 2013 at 19:55 - Odpowiedz

    Wszyscy zapomnieli,że to Antoni Dudziński wynajmował i płacił za salę kinową na Jubileusz 25- lecia pracy artystycznej p. Szabatów.Również płacił za całą oprawę artystyczną i za zespoły które z zewnątrz były zaproszone. Ktoś pisze,że LUDZIE JACY WY JESTEŚCIE MŚCIWI I ŻAŁOŚNI !!!!!!!

  • 1
    17 stycznia 2013 at 19:44 - Odpowiedz

    29 stycznia (wtorek)

    jakieś wstążki na antenach samochodowych – jak pomarańczowa rewolucja na ukrainie ?

  • jan
    17 stycznia 2013 at 19:38 - Odpowiedz

    nie wiem kiedy będzie sesja rady miasta, może czas ruszyć 4-ry litery i po prostu wpaść na parę minut, zadać pytanie – panie Adamie K. co pan odp*** ?!!, my tego nie chcemy :/
    oczywiście nikt nie wymaga tego od pracowników um i jednostek podległych (chociaż na dobrą sprawę możecie być następni w kolejce do “odstrzału”)

  • grajewianka
    17 stycznia 2013 at 19:15 - Odpowiedz

    nikt nie jest tak oddany swej pracy jak Dyrektor GIH!

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 18:57 - Odpowiedz

    GIH kupił książki od firmy taty za ok. 100 zł, skorowydawcą była firma taty to od kogo Gih miał je kupić! ta sama firma taty wynajmowała salę konferencyjną w GIH i za nią płaciła!!! Kupował mat. papiernicze od mamy, ale jakoś ZG nie pisze, że ten sam sklep kupował w GIH książki o tematyce grajewskiej i je sprzedawała, do GIH popłynęły większe kwoty!

  • jan
    17 stycznia 2013 at 18:04 - Odpowiedz

    za kwoty o które chodzi nikt nie zrobił by usługi, za oszczedności sołtys chce “uwalić” Pana Tomasza. Sołtysie zapytowywuje ile kasy dostała Kozanostra z Urzędu lub Mdk-a. Szabata ci nie zapomnimy, ale Dudzińskiego nie damy, przeginasz, przypomina się przysłowie “daj małpie brzytwę to las wytnie”. Czas wracać do fujarki czy tam jakiś bębenków !

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 17:03 - Odpowiedz

    Jeśłi kupuję coś u znajomego, to z reguły wynegocjuję niższą cenę! Więc może trzeba odznaczyć Pana Tomka za oszczędności w GIH!? T

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 11:48 - Odpowiedz

    Droga redakcjo. Proszę się zająć sprawą zastępcy burmistrza – to też podobno sprawa rodzinna.

  • grajewiak
    17 stycznia 2013 at 11:32 - Odpowiedz

    Kostrzewski nie wpycha swojej rodziny? A to dobre. Założył Centrum Inicjatyw Społecznych razem z członkiem swojej rodziny, Anetą Z. Aneta pracowała w grajewskiej Współczesnej

    I co Konradzie, wytłumacz się z tego. Razem z Aneta.masz CIS i zdobywasz dotacje na których zarabiasz. Wytłumacz się tu i teraz.

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 09:57 - Odpowiedz

    Zwalczaj Nowy Porzadek Swiata
    Wywiad z amerykańskim dziennikarzem Alex Jones dla anglojęzycznej rosyjskiej stacji informacyjnej RT lista polskich członków;
    •Józef Retinger (1954 to 1960), Founder and secretary of Bilderberg Group (deceased)
    • Andrzej Olechowski (…19…94, 2004, 2005)
    • Hanna Suchocka (1998)
    • Aleksander Kwaśniewski (2008), Former President
    • Jan Vincent-Rostowski (2012)
    • Jacek Szwajcowski (2004, 2005) – CEO of Polska Grupa Farmaceutyczna (Polish Pharmaceutical Group)
    • Sławomir Sikora (2004) – CEO of Citibank
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bilderberg_participants#Poland_2

  • Honorata
    17 stycznia 2013 at 09:56 - Odpowiedz

    Moze i nie powinien jak kontarhentow wybierac rodziny,ale czy Kostrzwscy powinni robic atak na Dudzińskich.Konrad Konrad i co o to Ci chodzilo, a Ty co robisz,swiety jestes? Na pewno? no………….

  • Wpisz swoje imię
    17 stycznia 2013 at 00:15 - Odpowiedz

    jak dla mnie to jest śmieszne ktoś chce sobie zrobić reklamę kosztem innych. żałosna zagrywka

  • obserwator
    17 stycznia 2013 at 00:08 - Odpowiedz

    Obejrzałem, tan program potwierdza złośliwe i kłamliwe oskarżenia ZG pod adresem Dyrektora GIH. ŻG wie, że do GIH z firm rodzinnych płynęły fundusze, ale o tym nie mówi, dlaczego? bo bilans jest na korzyść GIH?

  • Nic
    16 stycznia 2013 at 23:58 - Odpowiedz
  • Tobiasz 2
    16 stycznia 2013 at 22:05 - Odpowiedz

    Zgadza się , V-ce jest historykiem .Jeśli zrobi przesunięcie ,to nie musi być konkursu.

  • imię
    16 stycznia 2013 at 22:01 - Odpowiedz

    Jaki sztab ludzi z pensyjkami w GIH? Najpierw sprawdź ile etatów jest w GIH?! Szacunek, że mimo tak nikłej obsady kadrowej, można tyle zrobić!

  • Wpisz swoje imię
    16 stycznia 2013 at 18:57 - Odpowiedz

    coraz weselej w tym mieście

  • Szkoda słów
    16 stycznia 2013 at 18:35 - Odpowiedz

    Niech burmistrz sam siebie odwoła, a nie ludzi, którzy poświęcają swój czas, aby stworzyć dobrego.

  • Tobiasz
    16 stycznia 2013 at 13:29 - Odpowiedz

    A moze to stanowisko jest dla wiceburmistrza? Mowia ze tez historyk.

  • Anonim
    16 stycznia 2013 at 11:19 - Odpowiedz

    A po co nam burmistrz z dwiema sekretarkami i asystentem oraz ich pensyjkami?

  • Wpisz swoje imię
    16 stycznia 2013 at 10:18 - Odpowiedz

    Przypomina to nagonkę obrońców GIH w celu obrony swego status quo. a tak naprawdę, to po co nam dyrektor ze sztabem ludzi z pensyjkami itd?

  • Lucyna
    16 stycznia 2013 at 03:12 - Odpowiedz

    do Lech R.: Zgadzam się z panem w 100%

  • Lech R
    16 stycznia 2013 at 02:50 - Odpowiedz

    Tyle co zrobił dobrego w dziele zachowania historii dla potomnych jak widać i słychać Pan Dudziński to jak do chwili obecnej żaden inny człowiek tego nie dokonał ! To nie tylko jego praca ale jego pasja i jego życie ! I co teraz pozbawia się tego Pana tego wszystkiego bo niechcący lub dla dobra ogółu komuś nadepnął na ucho ! Najlepiej wywalić na zbity pysk ! To ma być nasze – takie ludzkie podziękowanie i taki Dyplom Uznania temu człowiekowi za dobro jakie nam wszystkim wyświadczył ? Coś tu nie gra ? Jeśli Ci Panowie mają coś do siebie to istnieje coś takiego jak ludzki język ! W każdej – nawet najcięższej , najtrudniejszej sprawie można przecież po ludzku i po chrześcijańsku dogadać się a nie od razu – WON ! TO MI NIE PODOBA SIĘ PANIE BURMISTRZU ! BARDZO PROSZĘ O SPOKOJNE ROZWAŻENIE PAŃSKIEJ DECYZJI – KTÓRA , JAK WIDAĆ PO TYCH I INNYCH WPISACH – PRZECIWKO PANU ODDAŁA SWÓJ GŁOS W PRZYSZŁYCH WYBORACH !!!

  • ANNA
    15 stycznia 2013 at 22:39 - Odpowiedz

    JAK MOŻNA TAK NISZCZYĆ LUDZI, KTÓRZY COŚ ROBIĄ DLA NASZEGO MIASTA?! DLACZEGO, BO Z INNEGO UGRUPOWANIA, BO MĄDRY, INTELIGENTNY, PRACOWITY? BO MA WŁASNE ZDANIE? TO PRZYPOMINA DZIAŁANIE WŁADZY W POPRZEDNIM USTROJU….

  • Życiowy Klusownik
    15 stycznia 2013 at 21:42 - Odpowiedz

    Wkrótce role ofiary i drapieżnika się odwrócą. Obcy “Wilk z kłami” ( i jego świta ) będzie się bał wyruszyć w las na ponowne polowanie.

  • Wpisz swoje imię
    15 stycznia 2013 at 21:37 - Odpowiedz

    ciekawie jest w naszym miescie

  • Obywatel
    15 stycznia 2013 at 20:48 - Odpowiedz

    Liczę że burmistrz złoży w tym tygodniu dymisję. Proszę odejść z urzędu, wraz z sekretarzem i swoim zastępcą, oraz asystentem.

  • mieszkaniec
    15 stycznia 2013 at 20:39 - Odpowiedz

    Panie PRZEWODNICZĄCY CURYŁO proszę zatrzymać (mściwy) zamiar usuwania ludzi wartościowych ze stanowisk , którzy tak wiele robią dla naszego miasta. Jak tak można spokojnie na to patrzeć.!!!!!!

  • Stary rodowity Grajewiak
    15 stycznia 2013 at 19:37 - Odpowiedz

    Człowiek który tyle zrobił propagując historię miasta i jego mieszkańców ma odejść. Władzo póki czas opamiętaj się. Młody człowiek któremu chciało się.Przez ostatnie 60 lat nikt nie zrobił tyle dla naszego miasta co On.Władzo będą wybory i przypomnimy o zaniedbanych ulicach iusuwanych ze stanowisk pasjonatach.

  • zal
    15 stycznia 2013 at 18:10 - Odpowiedz

    g ? jakie pieniądze ! to akurat było pomówienie ! wiesz że w związku z tym prowadzone jest śledztwo przez prokuratorskie w sprawie pomówień ?!

  • G
    15 stycznia 2013 at 17:58 - Odpowiedz

    Chyba wszyscy zapomnieli o pieniądzach, które zniknęły i która to sprawa nie została wyjaśniona do końca. Może poznać należy powody i uzasadnienie decyzji, zanim się zacznie oskarżać kogokolwiek.

    • G1
      15 stycznia 2013 at 18:06 - Odpowiedz

      G o czym piszesz ???

    • w
      15 stycznia 2013 at 22:31 - Odpowiedz

      artukuł o pieniądzach to początek kampanii przeciwko p. D. To pomówienia i zniesławienia, które znalazły finał w sądzie. Panie D. proszę się nie poddawać!

  • Wpisz swoje imię
    15 stycznia 2013 at 17:02 - Odpowiedz

    Do “Grajewianki”, to co ze młody i zdolny,> myślę, ze to stanowisko dla Grajewa jest NIEPOTRZEBNE!

  • Grajewianka
    15 stycznia 2013 at 15:14 - Odpowiedz

    Powód jest prosty- Zdolny, Inteligentny, pełen zapału człowiek- przeszkadza.
    Jeśli ktoś się wychyla i próbuje zrobić coś więcej dla miasta niż burmistrz- zostaje wydalony…
    Proszę o przemyślenia.. wyciągnijmy wnioski.

  • Wpisz swoje imię
    15 stycznia 2013 at 14:24 - Odpowiedz

    Mateuszu na zg nie umieszcza ale zaraz skopiuje to g24

  • Marek
    15 stycznia 2013 at 14:20 - Odpowiedz

    Jakie są powody odwołania Pana Dudzińskiego ?

    • Grajewianka
      15 stycznia 2013 at 15:12 - Odpowiedz

      Powód jest prosty- Zdolny, Inteligentny, pełen zapału człowiek- przeszkadza.

      Jeśli ktoś się wychyla i próbuje zrobić coś więcej dla miasta niż burmistrz- zostaje wydalony…

      Proszę o przemyślenia.. wyciągnijmy wnioski.

  • Mateusz
    15 stycznia 2013 at 14:06 - Odpowiedz

    Na żg to nawet nie zamieszczono tej informacji! Brawo Iregionalni, oby tak dalej! Mieszkańcy muszą wiedzieć co knuję nasza “nieukochana” władza.

  • obserwator
    15 stycznia 2013 at 12:31 - Odpowiedz

    Burmistrzem się bywa, człowiekiem jest.

  • mirek
    15 stycznia 2013 at 10:55 - Odpowiedz

    Ludzie zbierzmy się i zacznijmy działać. nie ma już na co czekać. jeszcze jest szansa żeby to miasto uchronić przed jego dużym upadkiem

  • Anty
    15 stycznia 2013 at 10:23 - Odpowiedz

    Pewnie asystent z wywiadu jego mości sołtysa ma chrapę na stołeczek. Trzeba zrobić miejsce.

  • John
    15 stycznia 2013 at 10:20 - Odpowiedz

    Dyzma do domu!!!

  • Logik
    15 stycznia 2013 at 09:53 - Odpowiedz

    Panie Kiełczewski kim pan jest? Pan Dudzińskiemu do pięt nie dorasta! Błaźni się pan tylko.

  • GAL
    15 stycznia 2013 at 09:31 - Odpowiedz

    PRECZ Z KIEŁCZEWSKI!!!!!

  • Anonim
    15 stycznia 2013 at 09:15 - Odpowiedz

    A czemu tylko odwoływać sołtysa??? Jak juz, to to co proponuje AKS -wszystkich czyli łącznie z Radą!

  • Grajewianka
    15 stycznia 2013 at 08:27 - Odpowiedz

    Uważam, ze Burmistrza powinniśmy odwołać… próbuje pozbyć się osób inteligentnych i bogatych w wiedzę chcę żeby Grajewo było miastem pozbawionym ludzi na wysokich stanowiskach – z charakterem i aspiracjami. oraz z WIEDZĄ!! Panie Burmistrzu- wstyd. może Pan pokazałby w końcu klasę a nie chowa się pod przykrywką zwolnień i afer..

  • Obserwator
    15 stycznia 2013 at 08:24 - Odpowiedz

    To jest prywatna “wojenka” “naszego”” ha,ha, naszego! sołtysa. Zwolnić niepokornych, a otoczyć się klakierami. Bez względu na fachowość, zaangażowanie i wiedzę. Ludzie ! zorganizujmy się i pogońmy takiego gospodarza.

  • as
    15 stycznia 2013 at 00:24 - Odpowiedz

    Więcej obiektywizku i sprostowanie informacji. Nie współpracującym z GIH a ogólnie stowarzyszeńjak mówi ustawa. Bo tak tajk jest w artykule to tylko chyba 1 by pasowało.

  • Sam.
    14 stycznia 2013 at 23:22 - Odpowiedz

    Precz z Burmistrzem Kiełczewskim niech się zajmie swoja firmą,dosc już sodomy narobił.Referendum trzeba zwołać.

  • Roman 60+
    14 stycznia 2013 at 22:59 - Odpowiedz

    Panie Przewodniczący G.Curyło jak można spokojnie na to patrzeć.Czy mając taki staż i doświadczenie w Radzie, nic nie można zrobić. Powstrzymajcie żeby więcej głupot nie robił. Zniszczyć to można szybko ale odbudować to już dłużej potrwa.

  • Adam
    14 stycznia 2013 at 22:48 - Odpowiedz

    Jak Cebelinski nie może, to niech Jankowski pomoże. Na pewno ta pani nie jest bez winy. A sołtys ma do niej pełne zaufanie.

  • ala
    14 stycznia 2013 at 22:47 - Odpowiedz

    Panie Burmistrzu pochwali się Pan znajomościa historii chociażby Grajewa bo juz nawet nie pytam czy wogle zna Pan historie Polski. jesli nie to podpowiem Panu takich jak Pan juz polska miała i marnie kończyli. jesli chce Pan budować historie naszego miasta to nie zaczyna się od jej niszczenia.

  • maruder
    14 stycznia 2013 at 22:11 - Odpowiedz

    Nie wzięli sołtysa do platformy, dodatkowo radny Jankowski zaskarżył jego cenzorskie zapędy do wojewody. Biedaczek musiał się zapisać do PSL-u, co to jak arbuz – zielony z zewnątrz, a czerwony w środku. I teraz odgrywa się na członkach PO. Daleki jestem od tego, żeby obstawać za popieraczami tuska, ale w tym przypadku uderza w prawdziwego pasjonata, który promuje miasto przy każdej nadarzającej się okazji. Kogo sołtysie na to miejsce upatrzyłeś? Ełk, Białystok, Stare Juchy czy “Lepsze” Grajewo?

  • Feliks
    14 stycznia 2013 at 21:36 - Odpowiedz

    a może działania GIH tylko na pozór są piękne a rzeczywiście coś musi buc na rzeczy

  • król julian
    14 stycznia 2013 at 20:53 - Odpowiedz

    hm uważajcie bo ten car czy jak mu tam to człowiek nieobliczalny. i może naprawdę namieszać niedługo zamknie portale i zostanie wam tylko jego żg!!!!

  • Wpisz swoje imię
    14 stycznia 2013 at 20:51 - Odpowiedz

    zacznijmy zbierac podpisy. odwołajmy Burmistrza, już na niego też jest czas

    • jan
      14 stycznia 2013 at 21:25 - Odpowiedz

      zastanawiam się, czy nie jest to ostatni czas by “wyjść na ulicę”…

  • Odwołać Kiełca!
    14 stycznia 2013 at 20:20 - Odpowiedz

    Miało być “Lepsze Grajewo” jest “Gorsze Grajewo”! Burmistrz wszystko co dobre chce zmienić! Odwołać Kiełca! Może to już ten czas, żebyśmy podjęli jakieś działania w sprawie referendum?

  • pokorny obywatel
    14 stycznia 2013 at 19:45 - Odpowiedz

    To strasznie zła wiadomość dla naszego miasta! I nie chodzi o to, że bronię przyspawania do stołka czy coś w tym rodzaju, ale o to, że odwołanie Pana Dudzińskiego to perfidna polityczna zagrywka. Zanim Pan Kiełczewski został burmistrzem nie widziałem, ani nie czytałem, aby zrobił coś dla tego miasta. Teraz wydaje mu się, że jest carem i jednym skinieniem głowy może wydawać wyroki na ludziach, którzy lata poświęcili Grajewu. Quo vadis Grajewo?

  • olo
    14 stycznia 2013 at 19:42 - Odpowiedz

    dołączyć zwik, mosir … może jeszcze żłobek i zatrudnić supernaddyrektora, np. pana radnego Sa%%%%%%%%%%… lub jakiegoś ciecia z Yuch

  • jan
    14 stycznia 2013 at 19:35 - Odpowiedz

    co ten człowieczek wyprawia, wszystkich “coś sobą reprezentujących” chce pozamieniać na jakieś posłuszne miernoty ?!!!

  • Mateusz
    14 stycznia 2013 at 19:24 - Odpowiedz

    Burmistrz niech sam się odwoła. Co tu się dzieje? Czy ktoś ma nad tym jakąkolwiek kontrolę? To ma być Lepsze Grajewo, które pan Burmistrz reprezentuje?! Parodia. Na szczęście niedługo wybory. Myślę że Grajewo zmądrzeje..