Big Cyc i STRONGMAN na Dni Grajewa ?

Dnia 12 lutego 2013 r. w Miejskim Domu kultury w Grajewie odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego Dni Grajewa 2013 w składzie:

– Wiceburmistrz – Przemysław Chyliński

– Przewodniczący Rady Miasta – Grzegorz Curyło

– Przewodnicząca Komisji Kultury – Halina Zalewska

– Dyrektor MDK w Grajewie – Danuta Klimowicz

– Kierownik Referatu Strategii Rozwoju i Promocji Miasta Grajewo – Tomasz Strózik

– Kierownik MOSiR – Przemysław Dąbkowski

– Kierownicy MDK oraz instruktor Bogdan Chorosiński

Komitet ustalił, że Dni Grajewa 2013 odbędą się 29 i 30 czerwca. Pierwszy dzień – sobota, obfitował będzie w rozrywkę dla rodzin. Na wieczór zaplanowano występ gwiazdy (wg. sondy zamieszczonej na stronie MDK prowadzi Big Cyc) oraz suportu (wg. sondy prowadzi Manchester).

Niedziela zaś będzie dniem pod hasłem sportu – przed południem konkurencje zaplanowane przez MOSiR, a od godz. 14.00 turniej Pucharu Polski STRONGMAN Grajewo’2013.

Na tym spotkanie zakończono.


Przeczytaj również

Lato w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Grajewie zaprasza młodzież uczącą się i poszukującą pracy w wieku 15-25 lat do korzystania z u...
Kapice – Wójt Gminy Grajewo zaprasza do odwiedzani... W Kapicach, przy świetlicy wiejskiej powstała siłownia zewnętrzna, na którą składają się 3 różne urządzenia. Wśród nich jest orbitrek, jeździec oraz t...
Wręczenie odznaczeń państwowych Prezydenta RP W poniedziałek tj. 26.06.2017 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie odznaczeń państwowych Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz...
Polska Izba Mleka – Komunikat 30-lecie europejskiej ochrony terminów mleczarskich, takich jak „mleko" i „masło" W UE mleko i produkty mleczarskie zostały uznane od dziesięciolec...
12 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • @_@
    17 lutego 2013 at 23:04 - Odpowiedz

    Gdzie mozna glosowac na zespol?

  • >>
    14 lutego 2013 at 20:52 - Odpowiedz

    2013-02-14 14:24:11 | AKS (ze str. G24.pl)
    WYDAWAĆ – trzeba się nauczyć! Nie mówię “zaorać”, ale INACZEJ zorganizować te Dni Grajewa! ONE NAPRAWDĘ, nie powinny tyle kosztować!
    Chyba zachowujemy się w myśl maksymy – “zastaw się a postaw się”! – ogromny błąd.

  • j
    14 lutego 2013 at 12:45 - Odpowiedz

    mylisz się jasiu – to dotyczy finansów publicznych i ta informacja jest JAWNA !!!
    inaczej – głupoty piszesz jasiu !

  • janko muzykant
    14 lutego 2013 at 10:44 - Odpowiedz

    ludzie, wam dogodzić, to… – bez komentarza! Już od tygodnia jest sonda w sprawie gwiazdy wieczoru na stronie mdku. Ja zagłosowałem na big cyc, bo mi się podoba taka gwiazda, a wy widać jak się interesujecie kulturą, że nawet nie weszliście na stronkę. Chcecie kogoś innego, to jazda głosować, a nie narzekać, chyba że tylko to umiecie. Dla tych, co pytają o stawki za koncert-to jest informacja chroniona umową, jak nie wiecie takich prostych rzeczy, to żal. Nagle nie podoba się wam organizacja dni grajewa? Jak sięgam pamięcią, to zawsze były i jakoś nikt nie narzekał. Nagle przeszkadza. Przez to swoje pieniactwo na każdym kroku, dostaniecie wrzodów żołądka. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

  • AKS
    14 lutego 2013 at 10:42 - Odpowiedz

    Oczywiście – zanim coś napiszę to myślę. Dlatego pytam – czy nas na to stać???

  • tooo
    13 lutego 2013 at 22:29 - Odpowiedz

    Ludzie czy wam cokolwiek będzie w życiu pasowało. Posłuchajcie siebie i pomyślcie zanim napiszecie. Pozdrawiam

  • Wpisz swoje imię
    13 lutego 2013 at 20:40 - Odpowiedz

    jaki budżet takie dni grajewa.

  • król julian
    13 lutego 2013 at 19:45 - Odpowiedz

    a co ze świętem pułkowym ? to widocznie nie jest impreza organizowana przez miasto? może ktoś mi tu wytłumaczyć? jeśli można oczywiście bo lubiłem chodzić na rekonstrukcję i pooglądać wojsko polskie:)

  • Wpisz swoje imię
    13 lutego 2013 at 19:31 - Odpowiedz

    rok temu parad, w tym roku siła mięśni

  • all
    13 lutego 2013 at 18:29 - Odpowiedz

    STRONGMAN ,fajna sprawa ,ale zespół (gwiazda) beznadziejna.

  • Anonim
    13 lutego 2013 at 18:18 - Odpowiedz

    co roku gorzej 😀

  • AKS
    13 lutego 2013 at 18:12 - Odpowiedz

    Proszę podać – cenę ich angażu!