Big Cyc i STRONGMAN na Dni Grajewa ?

Dnia 12 lutego 2013 r. w Miejskim Domu kultury w Grajewie odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego Dni Grajewa 2013 w składzie:

– Wiceburmistrz – Przemysław Chyliński

– Przewodniczący Rady Miasta – Grzegorz Curyło

– Przewodnicząca Komisji Kultury – Halina Zalewska

– Dyrektor MDK w Grajewie – Danuta Klimowicz

– Kierownik Referatu Strategii Rozwoju i Promocji Miasta Grajewo – Tomasz Strózik

– Kierownik MOSiR – Przemysław Dąbkowski

– Kierownicy MDK oraz instruktor Bogdan Chorosiński

Komitet ustalił, że Dni Grajewa 2013 odbędą się 29 i 30 czerwca. Pierwszy dzień – sobota, obfitował będzie w rozrywkę dla rodzin. Na wieczór zaplanowano występ gwiazdy (wg. sondy zamieszczonej na stronie MDK prowadzi Big Cyc) oraz suportu (wg. sondy prowadzi Manchester).

Niedziela zaś będzie dniem pod hasłem sportu – przed południem konkurencje zaplanowane przez MOSiR, a od godz. 14.00 turniej Pucharu Polski STRONGMAN Grajewo’2013.

Na tym spotkanie zakończono.


Przeczytaj również

Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (t.j. Dz. U. z 2017r., poz.2030, z 2018r. poz. 1467), n...
Plac zabaw w Sojczynie Borowym Wielką radość sprawił dzieciom nowy plac zabaw, który pojawił się w Sojczynie Borowym dzięki działaniom Wójta Gminy Grajewo oraz okolicznym sołectwom....
Umowa na realizację kolejnego projektu podpisana Dziś Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski podpisał umowę na realizację projektu pn: Nasze Grajewo model wspólnotowego zarządzania rewitalizacją...
Rozpoczęła się budowa drugiej jezdni obwodnicy Szc... Rozpoczęła się budowa tzw. drugiej jezdni do już istniejącej obwodnicy Szczuczyna, elementu trasy S61 Via Baltica. We wtorek (16.10) na placu budowy w...
12 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • @_@
    17 lutego 2013 at 23:04 - Odpowiedz

    Gdzie mozna glosowac na zespol?

  • >>
    14 lutego 2013 at 20:52 - Odpowiedz

    2013-02-14 14:24:11 | AKS (ze str. G24.pl)
    WYDAWAĆ – trzeba się nauczyć! Nie mówię “zaorać”, ale INACZEJ zorganizować te Dni Grajewa! ONE NAPRAWDĘ, nie powinny tyle kosztować!
    Chyba zachowujemy się w myśl maksymy – “zastaw się a postaw się”! – ogromny błąd.

  • j
    14 lutego 2013 at 12:45 - Odpowiedz

    mylisz się jasiu – to dotyczy finansów publicznych i ta informacja jest JAWNA !!!
    inaczej – głupoty piszesz jasiu !

  • janko muzykant
    14 lutego 2013 at 10:44 - Odpowiedz

    ludzie, wam dogodzić, to… – bez komentarza! Już od tygodnia jest sonda w sprawie gwiazdy wieczoru na stronie mdku. Ja zagłosowałem na big cyc, bo mi się podoba taka gwiazda, a wy widać jak się interesujecie kulturą, że nawet nie weszliście na stronkę. Chcecie kogoś innego, to jazda głosować, a nie narzekać, chyba że tylko to umiecie. Dla tych, co pytają o stawki za koncert-to jest informacja chroniona umową, jak nie wiecie takich prostych rzeczy, to żal. Nagle nie podoba się wam organizacja dni grajewa? Jak sięgam pamięcią, to zawsze były i jakoś nikt nie narzekał. Nagle przeszkadza. Przez to swoje pieniactwo na każdym kroku, dostaniecie wrzodów żołądka. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

  • AKS
    14 lutego 2013 at 10:42 - Odpowiedz

    Oczywiście – zanim coś napiszę to myślę. Dlatego pytam – czy nas na to stać???

  • tooo
    13 lutego 2013 at 22:29 - Odpowiedz

    Ludzie czy wam cokolwiek będzie w życiu pasowało. Posłuchajcie siebie i pomyślcie zanim napiszecie. Pozdrawiam

  • Wpisz swoje imię
    13 lutego 2013 at 20:40 - Odpowiedz

    jaki budżet takie dni grajewa.

  • król julian
    13 lutego 2013 at 19:45 - Odpowiedz

    a co ze świętem pułkowym ? to widocznie nie jest impreza organizowana przez miasto? może ktoś mi tu wytłumaczyć? jeśli można oczywiście bo lubiłem chodzić na rekonstrukcję i pooglądać wojsko polskie:)

  • Wpisz swoje imię
    13 lutego 2013 at 19:31 - Odpowiedz

    rok temu parad, w tym roku siła mięśni

  • all
    13 lutego 2013 at 18:29 - Odpowiedz

    STRONGMAN ,fajna sprawa ,ale zespół (gwiazda) beznadziejna.

  • Anonim
    13 lutego 2013 at 18:18 - Odpowiedz

    co roku gorzej 😀

  • AKS
    13 lutego 2013 at 18:12 - Odpowiedz

    Proszę podać – cenę ich angażu!