Będzie dofinansowanie do kolektorów słonecznych

Szanowni Mieszkańcy Grajewa!

W związku z ogłoszonym, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, konkursem – Energia odnawialna słoneczna oraz możliwością pozyskania środków unijnych na realizację inwestycji polegającej na zakupie i instalacji kolektorów słonecznych pragniemy poinformować, iż Miasto Grajewo planuje przygotowanie i złożenie wniosku aplikacyjnego dla projektu zakupu i montażu kolektorów w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie miasta.

Wspierane są wyłącznie projekty polegające na instalacji kolektorów słonecznych na budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych, w tym budynkach jednorodzinnych, z wyłączeniem budynków, w których prowadzona jest działalność komercyjna.

Przewidywane wsparcie finansowe wyniesie maksymalnie 65% całkowitej wartości zakupu urządzenia wraz z jego montażem.

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszamy do wypełnienia i złożenia deklaracji uczestnictwa, ankiety oraz kopii dokumentu potwierdzającego prawo do dysponowania nieruchomością.

Deklarację wraz z załącznikami należy dostarczyć do 15 października 2012 r. (poniedziałek) do Urzędu Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6A pokój nr 10 (Wydział Inwestycji i Pozyskiwania Środków); tel. 86 273 08 28.

więcej na www.grajewo.pl

Przeczytaj również

Grajewianie przełamali się opłatkiem. Za nami wigi... Dziś na placu obok kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbyła się pierwsza Wigilia Miejska na otwartej przestrzeni połączona z Jarmarkiem Świątecznym...
Centrum Integracji Społecznej – Grajewskie C... Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej od stycznia 2017r. w imieniu Miasta Grajewo realizuje projekt pt. G...
Spotkanie Burmistrza z mediami https://www.youtube.com/watch?v=EjAozOvc1JA&feature=youtu.be

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge