Baza ofert inwestycyjnych pojawiła się na stronie UM Grajewo

 

Przeczytaj również

Prawie 50 tysięcy dla WOŚP W dniu 14 stycznia 2018r. podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie nr 2310, działającym przy Grajewskim Centrum Kultury było...
SM MLEKPOL z portalem kulinarnym Najlepszewkuchni.pl - pasjonaci gotowania, nowicjusze w kuchni i wszyscy Ci, którzy chcą wykorzystywać dobry polski produkt w swoim menu, mogą wpisać ...
Nowy komendant KPP w Grajewie Nowym komendantem Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został podinspektor Marek Pilecki. Nowy komendant w Policji służy od ponad 19 lat. Pierwsze...
10 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • robert
    20 marca 2012 at 16:25 - Odpowiedz

    ale za 8 tys (bo tyle kosztowała miasto zmiana strony) można mieć na prawdę dobrą stronę

  • komentarz
    20 marca 2012 at 13:51 - Odpowiedz

    A czy wy w ogóle wiecie ile kosztuje zrobienie profesjonalnej strony przez agencję? Wydaje mi się, że ta strona została tylko przekształcona, więc koszty były albo minimalne, albo w ramach umowy się zawarły. Chcecie narazić miasto na nowe koszty? Dziwny macie tok myślenia. Jakby urząd teraz zmieniał stronę to rzucalibyście hasła typu SZKODA PUBLICZNYCH PIENIĘDZY i tak dalej.

  • gość
    20 marca 2012 at 12:31 - Odpowiedz

    do: Komentarz: sprawdź ile wynosił całkowity koszt (kwota faktury) za przygotowanie tej “nowej” strony. Porównaj z poprzednią i opowiedz sobie, czy było warto – tak zmarnować publiczne pieniądze. Sprawdź również w wolnym czasie jak wyglądają strony lepszych samorządów, a to do ich poziomu mamy równać.

  • tomi
    20 marca 2012 at 11:07 - Odpowiedz

    do komentarz. to nie narzekanie tylko strona wymaga jeszcze wiele pracy a jest juz ponad rok i nic sie na niej nie zmienia. szkoda tylko że jest tak marnie dopracowana. tyle w tym temacie

  • krzy
    20 marca 2012 at 10:59 - Odpowiedz

    trudno patrzec optymistycznie na to co sie dzieje w tym mieście

  • komentarz
    20 marca 2012 at 10:50 - Odpowiedz

    Do tomi. O co tobie chodzi? Ta strona działa już ponad rok i jest zdecydowanie lepsza niż ta sprzed 10 lat. Chyba to oczywiste. Pan Cebeliński oczywiście musiał też swoje pięć groszy krytyki dorzucić. Czy na tym portalu siedzą tylko narzekacze?

  • bobek
    19 marca 2012 at 23:25 - Odpowiedz

    a ten szczur na plakacie to co ma wspólnego z grajewem?

  • tomi
    19 marca 2012 at 23:23 - Odpowiedz

    a ja mam pytanie. po co została zmieniona strona urzędu? skoro poprzednia trzymała się kupy bardziej niż ta obecna czy nie można było do tamtej dodać kilka potrzebnych wręcz niezbędnych zakładek? po co od razu robić nową która jest beznadziejna? w każdym okienku to samo. co to za strona kto ja projektował i naciągnął miasto na takie koszty. porażka

  • Zygmunt
    19 marca 2012 at 19:55 - Odpowiedz

    Małymi kroczkami idziemy do przodu jak niemowlaki.

  • Tomasz Cebeliński
    19 marca 2012 at 18:23 - Odpowiedz