WALKA O WŁADZĘ NAWET PO TRUPACH

W Polsce trwa nie od dzisiaj bezwzględna walka o władzę; ponieważ ONI już wiedzą , że demokratycznie nie dadzą rady, to próbują zniszczyć państwo. A jak niszczyć państwo? Najlepiej i najprościej propagandą dziennikarską – często uzurpującą do miana śledczej.

Oto jej działanie : 1) Ponieważ 90% a może i więcej  sukcesu człowieka zależy od jego nastawienia, to należy to nastawienie systematycznie złamać , niszczyć; a więc wmawiać codziennie człowiekowi, że jest głupi,że oni wszystko najlepiej wiedzą ,że oni znają tylko prawdę , rzeczywistość ; a jakże i przyszłość , że nic sam nie potrafi, że samodzielnie nie myśli, że go wszyscy okradają a oni to święci, że jeśli nie jest z nimi to jest anty Polakiem i anty Katolikiem i takie tam inne pierdoły itd.

2 ) Doktor Goebbels powiedział, ze kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą; a więc należy kłamać codziennie, od rana do wieczora. Kłamać o aferach , o teoriach spiskowych , o wszędobylskich  złodziejach, o politycznych morderstwach – a że takich w 90 lub w 100 % nie ma – to nie ważne!

3) Należy szkalować – i to za wszelką cenę demokratycznie wybrane władze; Prezydenta i Premiera, bo jak się zniszczy najwyższe głowy władzy, to Państwa nie ma… A więc należy szkalować Prezydenta i Premiera, najlepiej oskarżać o zdradę , o niekompetencje a nawet o to , że dziś założył inne niż my skarpetki – każdy powód jest dobry !! A  że to wszystkie szkalowanie nie ma sensu? Oczywiście, że nie ma ale należy to robić, bo prosty obywatel , nienormalny naiwny oszołom ; powiedzmy taki jak ja zaczyna myśleć; Hm,w radio xxx i w telewizji yyy mówili, w gazecie zzzzz napisali a nawet i u nas objawił się wszech wiedzący prorok senny –  a telewizja i gazety oraz prorocy to są autorytety i nigdy nie mylą się ; no nie ? I połknie te ICH „ prawdę „ ! Prawda?

4) Należy głośno krzyczeć, że władza nic nie robi; a jak robi, to jeszcze głośniej krzyczeć, że robi to nie po naszej myśli ; bo daje zarobić pociotkom , kolesiom  ( ciekawe kogo ONI by zatrudniali? ) !! Że robi za drogo! To należy pisać, że w USA lub w Afryce u Pigmejów  robią to wszystko taniej ! Przecież nikt tego nie sprawdzi, prawda? A jak robi tanio to trzeba wrzeszczeć , że korupcja . Należy wrzeszczeć, że nie ma wolności i wolnych mediów , że jest reżym ! Nie ważne , że w reżymie na pewno by tak nie wrzeszczeli i nie nadawali ! Nie ważne, że w reżymie nikt nawet takich słów by  głośno nie wymówi ani też nie napisał ?Nie ważne! Liczy się przecież tylko wrażenie

5 ) Oczywiście można to robić w państwie o nieugruntowanej (jeszcze!) pełnej demokracji i o częściowo dającym się sterować psychicznie (niestety!) społeczeństwie ! W państwie totalitarnym – jak to było w niechlubnej praktyce epoki PRL – takie coś skończyłoby się tego samego dnia wieczorem, a delikwent jeszcze by o wiele ciekawszych rzeczy by naopowiadał w jakiejś piwnicy lub na dołku ; albo by takie wzorce przekazywał białym niedźwiedziom na Syberii! W demokracji dojrzałej dojrzali obywatele takie coś i takiego ICH redaktora i jego „ prawdę „ śmiechem by zaje…, a i władza wsadziłaby do kicia takiego osobnika i nikt by go nie bronił. Uznali by go za szkodliwego dla ogólnego społecznego dobra  i tej zdrowej oraz  rzeczywistej demokracji a także zagrażającemu samemu sobie i swoim najbliższym ! A w słabej demokracji i częściowo niedojrzałym oraz sterowanym społeczeństwie? Gdy zwykli chuligani oraz wszelkiej maści uzurpatorzy oraz krzykacze  zrobią kipisz antyrządowy i rasistowski podczas różnej maści marszy a później gdy staną przed wymiarem Temidy to natychmiast najwięksi z NICH  idą ich bronić! Bronić ofiary “reżymu”!! Prawda?

6 ) Po co to robić? Jak to po co?? Zniszczone państwo oznacza władzę leżącą na ulicy !! Nie trzeba wygrywać demokratycznych wyborów ! Wystarczy zniszczyć państwo poprzez zniszczenie wszelkiej władzy , która IM nie na rączkę  nawet przy pomocy „ słusznej wojny pod pewnymi warunkami „! Wystarczy wtedy  sięgnąć po nią ; tak jak złodziej sięga po cudzą własność ! Nie zapominajmy jednak , że takowym kiedyś a i obecnie w wielu krajach obcina się rączkę  – czasem i głowę także ! Na koniec zadaje sobie w tej mojej głupiej , nienormalnej , pustej i nie doinformowanej głowie ALE NIE STEROWANEJ pytanie – czy to co powyższe nie dotarło już do nas , do naszej lokalnej ukochanej małej Ojczyzny , która dumnie nazywa się GRAJEWO ?

! Nie śmiem oceniać władzy Prezydenta i Premiera a także naszych włodarzy ! Ale jeśli zawiedli nasze oczekiwania , to zamiast , jak co niektórzy ciągle mają w naturze i we krwi tylko narzekać , podkładać świnie , belki i zrzędzić jak ( przepraszam ) zrzędliwa bezzębna baba zróbmy z tym porządek ! Bo to jest tak jak z bolącym zębem albo go zaleczymy albo usuniemy – uważając przy tym aby czym bez boleśniej ! A co do władzy – leczmy ją wspomagając dobrymi ku ogólnemu dobru radami albo uczynkami lub po prostu w sposób demokratyczny  i bez bolesny usuńmy przed końcem kadencji aby uchronić dobro ogólnie przed całkowitym zepsuciem ! Można też tej władzy bardzo ostro pogrozić paluszkiem i dać jeszcze jedną oraz ostateczna szansę na poprawę !

A jeśli zawiedzie  – według twardych a nie zmyślonych dowodów , to mamy przecież następne wybory ! Mamy jeszcze 2 lata aby na trzeźwo ; pokojowo z poszanowaniem i szacunkiem do godności osobistej każdego człowieka , przypatrzyć się obecnym lub potencjalnym przyszłym radnym i naszym włodarzom i ich wybrać ! Ale najpierw trzeba zmobilizować siły aby na te przyszłe wybory poszli wszyscy a nie jednostki a później ci co nie byli , to najwięcej mają do powiedzenia , narzekania , opluwania i wrzeszczą najgłośniej ! A wiadomo wszem i wobec , że krowa która najgłośniej i najwięcej ryczy to najmniej mleka daje albo daje je wściekłe ! Więc uważajmy , jaki nabiał dziennikarski oraz wszelkiej maści wiadomości spożywamy !!!

A co do mnie – wiem , wiem , że i tym razem polecą na mnie gromy i pierony ! To nic – każdy ma do tego prawo bo ja też czasem nie skąpie języka a i słowa pisanego ! Ale oświadczam każdemu , że nie należę do żadnego układu czy układziku a nawet do „ wolnych czy innych mediów „. Piszę , mówię otwarcie co leży i boli mi na sercu i co  głowa mi dyktuje – za co od nikogo nie pobieram żadnych gaży i apanaży ! Jak w tej pamiętnej piosence „ Jam nie pański , nie hetmański ; jeno wolny strzelec Podhalański „ ( czytaj – PODLASKI   albo GRAJEWIAŃSKI lub GRAJEWSKI !!! ) SZACUN DLA WSZYSTKICH !!!

Lech R

Przeczytaj również

Akcesoria, które przydają się w codziennych porząd... Bardzo wiele osób nie lubi domowych porządków i ich wykonywanie jest dla nich wyjątkowo przykrym obowiązkiem. Często jest to praca trudna, która wymag...
Jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników na terenie... Dbanie o bezpieczeństwo oraz higienę pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Aby to zrobić, musi on wypełniać szereg norm oraz zaleceń. W ramach te...
Zapoznaj się z Programem Polska Bezgotówkowa! Program Polska Bezgotówkowa to prawdziwe wsparcie dla polskich przedsiębiorców. Na czym polega oraz kto może z niego skorzystać? Dowiedz się więcej! ...
Serwis ekspresów do kawy – wiele marek Zepsuł Wam się ekspres do kawy? Zastanawiacie się, co zrobić w takiej sytuacji, ponieważ nie możecie obejść się bez tego pysznego i energetycznego nap...
13 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Lech R
  17 listopada 2012 at 18:49 - Odpowiedz

  LEPSZE JUTRO BUDUJMY JUŻ DZISIAJ !!!
  Po spustoszeniu moralnym i gospodarczym, jakiego dokonali wszystkie partie polityczne ; w tym i rządy , począwszy od czasów powojennych do obecnych jest tak wielkie że , Polska bardzo długo będzie leczyć rany ! Szkody wyrządzone mentalności obywateli, kulturze politycznej czy chociażby zasadom dobrego wychowania nie zostaną naprawione przez cale dziesiątki lat. Prawda jest taka, że w obecnej Polsce nie ma ani jednej partii politycznej, która mogłaby zadowolić wszystkich Polaków chociaż w najmniejszym stopniu. Gdyż każda z nich w 100 % nie spełnia pokładanych w niej nadziei tzn. nie spełnia nawet standardowych swoich obietnic i haseł przedwyborczych ! Każda jedna partia, która dojdzie do władzy zrobi coś , przy czym zepsuje 10 innych rzeczy. Każda jedna partia ciągnie tylko dla siebie , dla swych rodzin , bliskich znajomków i dla tych co im tyłki liżą a zwykłych szarych obywateli – takich jak ja , ma w szerokim poważaniu na samym dnie ! Jesteśmy im tylko potrzebni przed samymi i w czasie wyborów – i to nie my jako LUDZIE ale tylko nasz głos na mich oddany ! Każda jedna z obecnych partii – w tym i rząd – powinna sama z własnej i nie przymuszonej woli odejść do lamusa historii a ich przywódcy na przeciętną emeryturkę oraz wnuczki bawić – a jeśli nie mają swoich to powinni w żłobkach lub przedszkolach charytatywnie zabawiać dzieci jako klauni ! Na dobrą sprawę powinna być u nas tylko jedna partia lub dwie składające się z samych dojrzałych obywateli – niekoniecznie wiekiem ; którzy już swoim życiem udokumentowali znaczenie słów BÓG – HONOR – OJCZYZNA oraz WOLNOŚĆ i DEMOKRACJA ! Jeśli w przeciągu tych najbliższych 2 lat diametralnie nic nie zmieni się na lepsze na rzecz ogólnego narodowego obywatelskiego dobra w tej wojennej obecnej chorej polityce nie będę głosował na żadną partię polityczną. Nie mam zamiaru wybierać między mniejszym i większym złem, bo według mnie na prawdę ciężko je rozróżnić , po tym co sobą reprezentują ! Za przeproszeniem każdą z nich cechuje obłuda , fałsz , cynizm ,korupcja , złodziejstwo , chamstwo , szczucie , nienawiść ,egocentryzm , narcyzm, brak samokrytycyzmu oraz „ same sukcesy „ – makabra w Służbie Zdrowia i w podstawowym lecznictwie przy dużych cenach leków oraz zabiegów operacyjnych ratujących ludzkie życie ; często głodowe renty , emerytury oraz „ kuroniówki „ czy inne świadczenia społeczne ; tragiczne bezrobocie, rosnące ceny, zgniła biurokracja, korupcja, niewydolny wymiar sprawiedliwości, energetyka na progu załamania, kolej w średniowieczu, setki kilometrów niezrobionych dróg, ruina budownictwa dla szarych obywateli , niedoinwestowana armia,policja , straż pożarna , szkolnictwo , wylizane tyłki sąsiadów ze wschodu i zachodu oraz tym za wielką wodą a na tronach zawsze pyszałkowaci nadęci nieudacznicy stale powtarzający , że u nas jest bardzo dobrze – ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!!

 • Lech R
  17 listopada 2012 at 15:49 - Odpowiedz

  BARDZO CIEBIE PRZEPRASZAM ale Twój komentarz nie jest w stosownym miejscu i nie będę do niego odnosił się ! Gdyż mogę urazić Twoje uczucia religijne bo moje – chociaż jestem – podejrzewam jak Ty Katolikiem i to praktykującym – są całkowicie sprzeczne co do tego co piszesz ! MOJE UCZUCIA ORAZ WIARĘ , MIŁOŚĆ I NADZIEJĘ NADE WSZYSTKO LOKUJE W BOGU I JEGO BIBLII – KTÓRA TO JEST JEDYNYM I NIEPODWAŻALNYM A TAKŻE WYSTERCZAJĄCYM OBJAWIENIEM BOŻYM DANYM WSZYSTKIM LUDZIOM DO ZBAWIENIA ! A wszystko inne to marność nad marnościami !!! BÓG Z TOBĄ !!!

 • (…)
  17 listopada 2012 at 10:58 - Odpowiedz

  Niedziela, 11.11.2012, 18:00

  Część 1

  Moja droga, umiłowana córko, jest zawsze ważne, abyś pamiętała, że gdy cierpisz, to jest nie tylko twój ból, który odczuwasz. To jest Mój ból, który znosisz. Ból, o którym mówię, nie jest tym, który Ja znosiłem podczas Mojego Ukrzyżowania, ale jest to ten, który spotyka Mnie dzisiaj, kiedy widzę i czuję ból ludzkości.

  Ludzie cierpią na świecie ze względu na ich ciemność duszy. Cierpią nawet ci, którzy żyją prostym życiem, i którzy próbują podążać za Moimi Naukami. Mogą czuć się nieszczęśliwi, kiedy usilnie starają się o wzajemną miłość. Cierpią także z powodu wątpliwości, których doświadczają w swojej wierze.

  Tak wielu nie rozumie sensu wiecznego życia lub faktu, że życie nie kończy się, kiedy osoba umiera na tej ziemi. To dlatego tak wielu z nich nie przygotowuje się do następnego życia.

  Wielu ludzi w przeszłości nie przygotowało się odpowiednio i są albo w Piekle, albo w Czyśćcu.

  Temu pokoleniu dany jest Dar, z którego nie korzystała żadna inna generacja. Wielu po prostu dokona przejścia z tego życia natychmiast, bez doświadczenia śmierci, tak jak to znacie.

  Moje Powtórne Przyjście przyniesie ze sobą ten niezwykły Dar. Tak więc, nie obawiajcie się. Radujcie się, ponieważ przychodzę do was, aby przynieść wam pomyślną przyszłość.

  Pomyślcie o tym w ten sposób. Chociaż będziecie znosić pewne trudności i będziecie musieli doświadczać metod, jakimi Moje Istnienie zostanie napiętnowane, to nie potrwa długo.

  Zdaję sobie sprawę, że wielu z was martwi się, ale uroczyście obiecuję, że przejście będzie szybkie. Następnie, gdy będziecie świadkami Nowego Jeruzalem zstępującego na Nową Ziemię, Nowy Raj, wypełni was ekstaza.

  Żadne słowa nie mogą opisać tego pięknego Stworzenia. Moje Serce wybucha Miłością, kiedy myślę o tym, jak wy i wasi bliscy będą ze zdumieniem reagować. Będzie tak, kiedy tajemnica Ostatecznego Przymierza stanie się dla was jasna.

  Jasność Mojej Obietnicy Powtórnego Przyjścia zostanie w końcu zrozumiana.

  Świat stanie się jedną, świętą rodziną i będzie żył egzystencją zgodnie i w unii z Boską Wolą Mojego Ojca.

  Będzie to czas ponownego zjednoczenia, kiedy odbędzie się pierwsze zmartwychwstanie. Ci, którzy zostali oczyszczeni na ziemi, poprzez Oczyszczanie, dołączą do tych, którzy również zostali oczyszczeni w Czyśćcu, aby żyć w Nowym Raju.

  Wiele się zmieni, ale wszyscy ci, którzy podążają za Mną i dołączą do Mnie w Mojej Nowej Erze Pokoju, nad którą Ja będę królować poprzez Moje duchowe kierownictwo, odnajdą pokój duszy.

  W końcu nie będzie więcej cierpienia doświadczanego pod panowaniem szatana na tej ziemi.

  Każdy ból, każde cierpienie, każda modlitwa, każdy wysiłek znoszony przez was, aby zebrać dusze, które upadają, i które opierają się i cały czas walczą, będą tego warte.

  Nowy Raj jest gotowy. Wszystko, co musicie zrobić, to przygotować wasze dusze i iść w kierunku jego bram. Tym z was, którzy zrehabilitują się w Moich Oczach, zostaną dane klucze do otwarcia bram.

  Wytrwajcie podczas tego nadchodzącego ucisku, ponieważ jest tym, co musi się wydarzyć, tak jak zostało przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca.

  Wasze modlitwy złagodzą wiele z tego, a Mój Ojciec będzie interweniować na każdym możliwym etapie, aby zapobiec zadawaniu złych uczynków Jego drogim dzieciom.

  Wasz Jezus

  Katolicy będą musieli odprawiać Msze Święte w bezpiecznych miejscach lub Kościołach bezpieczeństwa.

 • J.S.
  17 listopada 2012 at 09:24 - Odpowiedz

  “Kiedy człowiek kłamie, morduje pewną część świata. To jest rodzaj śmierci którą człowiek blednie nazywa życiem. Nie mogę już tego znieść, być świadkiem. Czy Królestwo Zbawienia nie może zabrać mnie do domu?”

  Clifford Lee Burton *1962 -1986

 • J.S.
  17 listopada 2012 at 09:12 - Odpowiedz

  “Komnaty sprawiedliwości pomalowano na zielono, mowa pieniądza.
  Wilki władzy tuż za Twymi drzwiami, słyszysz jak ujadaja.
  zaspokoisz wkrótce ich apetyt. pozeracze.
  Młot sprawiedliwości miazdzy Cię. pozbawia sił.”

  J.Hetfield “…And justice for all” 1988

 • Lech R
  17 listopada 2012 at 01:31 - Odpowiedz

  PANIE J. S. PROSZĘ pozostawmy w spokoju już tego Pana , który w rzeczy samej już w tym temacie zdążył swój obiektywny i jak – zawsze niezadowolony wpis zamieścić ! No cóż tacy tak mają ! Jeśli istnieją na tym świecie , to widocznie są tu w jakimś celu potrzebni !Od takich osób ja wiele nauczyłem się ! A mianowicie pokory a jednocześnie odwagi i odpowiedzialności za moje słowo ! Nawet Pan sobie nie wyobraża , ile wysiłku trzeba czasem aby powstrzymać się przed tym aby takim osobom po chłopsku nie dowalić kilka niecenzurowanych zdań lub po prostu na ulicy nie strząchnąć za kołnierz ! Z początku było to trudne ! Ponosiło mnie ! Ale teraz na obelgi odpowiadam uśmiechem , na cynizm i błazeństwa nieustępliwą szczerością z poszanowaniem jego godności osobistej ! Ma do tego jak i do swego zdania prawo ! Tak jak każdy jeden człowiek ! Dla mnie nie ma równych i równiejszych ! Jak ktoś zasłuży – i jak nie będę we własnym sosie , to potrafię kilka ….. każdemu posłać i to niezależnie od tego czy to będzie taki sam prostak jak ja czy nawet Prezydent R P ! A tak na poważnie powróciwszy do tematu – czas najwyższy odłożyć do lamusa historii , to co się wydarzyło pod Smoleńskiem albo powołać jakoś niezależną międzynarodową komisje speców od tych spraw ! Niech oni zbadają krok po kroku , centymetr po centymetrze oraz minuta po minucje to , co na prawdę wydarzyło się tamtego bardzo tragicznego dnia dla naszego całego narodu ! Czas skończyć histerie , wszelkie domysły , spekulacje , zakłamania , obłudę , chamstwo , szczucie oraz wojnę Polsko – Polską ! Takim jak my ; a może i wszystkim Polakom potrzeba teraz po tym wszystkim jakiegoś ludzkiego oddechu ! Potrzeba jakiegoś pokoju połączonego z niezachwianą nadzieją na lepsze jutro , pojutrze itd.! Polakom potrzeba teraz odbudowania upadającej gospodarki ! Potrzeba o wiele więcej miejsc pracy a także działań dla ratowania chorej Służby Zdrowia oraz dla spotęgowania budownictwa dla przeciętnego lub biedniejszego obywatela naszego kraju ! Itd ,itd , itd. ! Bardzo dużo przed nami zadań i roboty ale najbardziej potrzebne jest odbudowanie zrujnowanych relacji międzyludzkich – w tym obywatel a władza i na odwrót ! Tak jak jest obecnie , to bardzo często nie sposób dalej już żyć ! OBUDŹMY SIĘ WRESZCIE ! BĄDŹMY WRESZCIE LUDŹMI , TAK JAK NA TO PRZYSTAŁO W PEŁNI TEGO ZACNEGO SŁOWA ZNACZENIU ! Panie J.S. – już pisałem – ja z angielskiego to jak lewa stołowa noga ! A na starość nie będę się już jego uczył bo tak na prawdę to ja i z naszym językiem już w przedbiegach wymiękam przy Panu prof. Miodku ! Dobrej nocki !

 • J.S.
  16 listopada 2012 at 21:24 - Odpowiedz

  J.Hetfield

 • J.S.
  16 listopada 2012 at 21:22 - Odpowiedz

  Panie Lechu, na zdrówko. Jak się słuchało? Drugi link rzeczywiście nie działa, ten co miał być drugim jest trzecim. Powiem krótko: wiele metalowych zespołów ma mądrzejsze teksty niż AKS i JEHU razem wzięci, choć może rzeczywiście to ta sama osoba. Jak tylko zaistniało drugie pseudo na łamach naszych portali od razu przestawiłem sobie jego sylaby i… no niestety z błędem ortograficznym. Pana artykuł na iR w pełni oddaje całą sytuację, ja widzę to dokładnie tak samo, no i ta ilustracja… kto oglądał ten film, nie trzeba nic dodawać. Pozdrawiam, jak znajdę jeszcze coś ciekawego postaram się dostarczyć.

  “Halls of justice painted green, money talking.
  Power wolfs beset your door, hear them stalking.
  Soon you please they’re appetite, they devourer.
  Hammer of justice crushes You, overpower.”

 • Lech R
  16 listopada 2012 at 19:22 - Odpowiedz

  Do „ WEŹ – PRZESTAŃ ‘”! Oto co podyktowała głowa: naiwnych nie sieją – sami się rodzą! – ALE CO NIEKTÓRZY Z NICH ; JAK CHCĄ TO Z TEGO WYRASTAJĄ ! ALE SĄ I TACY CO TAKIMI UMIERAJĄ ! Ale , ale – my PRZYJACIELU RACZEJ SIĘ JUŻ ZNAMY ; NIE TYLKO Z WIDZENIA ALE TEŻ Z NIE JEDNEGO SPORNEGO ZDANIA ! Ty wiesz swoje ! Ja wiem swoje ! Na prawdę WIELKIE DZIĘKI Panie J.S. oraz Gosi z eG a także i Tobie i innym czytającym te moje naiwne pisanie ! Dzięki Wam Kochani coraz bardziej zdaję sobie sprawę , że wciąż na nowo i od nowa uczę się samego siebie ; uczę się ciebie życie ; uczę się CIEBIE CZŁOWIEKU ; uczę się Ciebie BRACIE i SIOSTRO ; uczę się CIEBIE BOŻE i TWOICH PRAW !!! Życia mi tego nie styknie abym tego wszystkiego się nauczył i to wszystko w odpowiedni sposób – nie szkodzący nikomu , oczywiście i mi – to wszystko pojął oraz życiem wyraził ! Z jednej strony to bardzo trudne a z drugiej takie łatwe bo wierze , że kiedyś jak w „ STRAŻNIKU ŚWIATŁA „ każdemu i każdej z nas „Na nowo głuche serce zacznie bić ! Na nowo…Na nowo z wiarą w ludzi w życie iść !Na nowo…Każdy nowy dzień jest szansą by zmienić rzeczy bieg ! Każdy nowy dzień przywróci nam wiarę w prawdy sens ! Strażnik światła w każdym z nas ! Gdzieś głęboko ciągle trwa ! Strażnik światła w każdym z nas czeka wciąż na lepszy czas ! „ A sił wystarczy ! Według mnie chcieć to móc a móc to chcieć aby tylko nie tak jak w piosence „ Człowiek i BÓG „ – „W co dzień brzask, bluźnił modląc się by zasnąć mógł – schować się w nocy cień bo człowiek wielbi śmierć, mija jego czas. Jest dziki niczym zwierz…”. Jeśli tak będzie to żadne modły nie pomogą ! Nasze modlitwy ,myśli, czyny muszą być zawsze ku pokojowemu , zgodnemu i przyjaznemu dzisiaj i na jutro być na TAK !!! Przykro Panie J.S. Drugiego linku nie udaje się mi otworzyć ! Za każdym razem wybija mi po angielsku , że jakiś błąd ! A ja z tego języka to lew noga stołowa ! Może jakiś tytuł utworu to będzie mi lepiej wyszukać ! Przepraszam , tylko tu i na G24 Panu odpowiadam bo i tak mnie wszędzie przeganiają i gonią jak bezdomnego psa a ci co tak robią to zapominają o tym , że dobry , porządny gospodarz to nawet już bezzębnego i kulawego psa nie wypędzi ze swego domu ! SERDECZNIE POZDRAWIAM !!!

 • Wpisz swoje imię
  16 listopada 2012 at 18:25 - Odpowiedz

  fajne 🙂

 • J.S.
  16 listopada 2012 at 17:23 - Odpowiedz
 • weź – przestań
  16 listopada 2012 at 16:45 - Odpowiedz

  Oto co podyktowała głowa: naiwnych nie sieją – sami się rodzą!

 • fghjk
  16 listopada 2012 at 15:43 - Odpowiedz

  Dobre i warte zastanowienia 😀