Smartwatch damski Samsung, czyli stylowy asystent dla każdej kobiety

Kobiety, których tempo życia przypomina prawdziwy rollercoaster, potrzebują smartwatcha. Docenią go również panie, dla których styl i dobre zorganizowanie się to podstawy. Sprawdźmy zatem, co może zaproponować im smartwatch damski Samsung.

Smartwatch damski Samsung pozwala na dobieranie paska w zależności od stylu bądź nastroju. Mamy do dyspozycji lekkie, silikonowane paski w różnych kolorach. Wszystko utrzymane w nowoczesnym i uniwersalnym designie.

Dbałość o kondycję i zdrowie

Aktywne użytkowniczki docenią również to, że z tym urządzeniem mogą śledzić swoje postępy. Z Galaxy Watch skupiamy się na ćwiczeniach, a mniej energii poświęcamy na ich planowanie. Zegarek mierzy nasze tętno, a podczas treningu śledzi sześć aktywności. Do tego można ich wybrać nawet więcej, bo sprzęt ten rozpoznaje do 39 typów ćwiczeń i wykrywa, gdy przechodzimy od jednego do drugiego. Smartwatch damski Samsung umożliwia również śledzenie i rejestrowanie stanu naszego zdrowia, monitoruje nie tylko tętno, ale też kalorie. Dostarczy nam również wiedzy o liczbie kroków oraz przebytych piętrach. Ponadto podczas biegu, marszu czy jazdy na rowerze możemy także sprawdzić dokładnie przebytą trasę, która zapisuje się na mapie. Wszystkie dane są przesyłane do aplikacji Samsung Health, gdzie znajdziemy ich historię.

Osobista sekretarka

Fajne jest też to, że Galaxy Watch budzi się razem z nami i pomaga nam być na bieżąco. Tarcza My Face wyświetla nasz harmonogram na najbliższe 10 godzin, podsumowując go tak, żeby wystarczył jeden rzut oka na zapoznanie się z agendą. Do tego urządzenie rozpoznaje moment, w którym się budzimy, i wyświetla poranne zestawienie obejmujące aktualną pogodę oraz jej prognozę z podziałem na godziny, harmonogram dnia i przypomnienia. I to jeszcze nie wszystko, bo drugie podsumowanie zostanie wyświetlone w porze, kiedy zazwyczaj kładziemy się do snu. Zobaczymy nie tylko przypomnienia, ale również dane dotyczące naszego zdrowia, które zbierane były przez cały dzień.

Interesujące jest również to, że na podstawie schematu opisującego, kiedy śpimy, a kiedy jesteśmy aktywne, smartwatch damski Samsung upraszcza nam życie, kontrolując inne nasze urządzenia. Funkcja domowego IoT umożliwia sterowanie sprzętami takimi jak telewizor, robot sprzątający czy klimatyzator. Możemy też korzystać ze spersonalizowanego zestawu komend, żeby jednocześnie realizować kilka zadań. Do naszej dyspozycji są również czujnik wysokości, barometr oraz… czujnik stresu. Jeśli zegarek wykryje, że ostatni z wymienionych poziomów niebezpiecznie rośnie, zaleci ćwiczenia oddechowe.

I to wciąż nie wszystko, bo smartwatch damski Samsung monitoruje również sen, umożliwia nam odbieranie i wykonywanie połączeń, pisanie i czytanie SMS-ów oraz słuchanie muzyki. Otrzymujemy też powiadomienia z aplikacji. Oczywiście wraz z urządzeniem dostajemy także budzik, minutnik, latarkę, gry czy kalkulator.

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge