Co ubieramy na mecze reprezentacji narodowej?

Większość meczów z udziałem reprezentacji Polski cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Wynika to głównie z dużego zainteresowania sportem w naszym kraju, bez względu na dyscyplinę. Jednak to piłka nożna króluje na stadionach i przyciąga największą rzeszę fanów. Wiele osób, które sprawdziły atmosferę meczową na własnej skórze twierdzi, że takie wydarzenie powinien przeżyć każdy choć raz w życiu.

Siatkarze lepsi od piłkarzy?

Na halach z kolei prym przewodzi siatkówka. Co ciekawe, mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce mężczyzn odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie wypełniając cały obiekt po brzegi. Po dostawieniu dodatkowych trybun na meczu pojawiło się ponad 60 tysięcy fanów przebijając tym samym wszelkie rekordy pod względem frekwencji na meczach polskiej kadry we wszystkich dyscyplinach w XXI wieku. Było to spotkanie wygrane przez Polaków z Serbami – 3:0. Ostateczny wynik również był niesamowity, ponieważ finalnie drużyna narodowa zdobył tytuł mistrzów świata w siatkówce. Każdy mecz jednak rządzi się swoimi prawami i nie zawsze bywa kolorowo pod względem wyników. Koloru nie tracą za to barwni kibice, którzy na wszystkie mecze pojawiają się licznie starając się wesprzeć swoich rodaków w grze o zwycięstwo bez względu na przeciwnika.

Koszulka z orłem jako podstawowy element ubioru na mecz

Kibice na meczach reprezentacyjnych bardzo często posiadają stały zestaw gadżetów oraz akcesoriów. Jeżeli chodzi o ubranie to najczęściej jest to koszulka z orłem na piersi, biało-czerwona czapka, szalik oraz różne dodatki do odzieży. Po startowym gwizdku na stadionie czy hali wszyscy kibice rozpoczynają wielkie święto dopingowania drużyny narodowej. Rozpoczynają się znane przyśpiewki zachęcające do podjęcia walki, a w przypadku gorszych momentów kibice starają się wzbudzić wśród sportowców większą motywację względem zaangażowania. Jednak, bez względu na wynik wszyscy kibice pozostają wierni drużynie biało-czerwonych. Towarzyszy temu nawet popularne hasło: Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Właśnie ten aspekt jest najlepszy dowodem na to, że polscy fani należą do najlepszych kibiców na świecie.

Sklep z odzieżą patriotyczną online

W dobie internetu nie musimy nawet wychodzić, aby dokonać zakupów. Surge Polonia to sklep, który umożliwia nam zakupienie odzieży patriotycznej przez internet. Firma oferuje wiele ubrań jak i gadżetów oraz dodatków do odzieży. Koszulka z orłem to idealny przykład patriotyzmu, który może szczególnie ukazać się na meczach kadry narodowej bez względu na dyscyplinę sportową.

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge