XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego

XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego

W dniu 10 marca 2013 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo odbył się jubileuszowy XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego. W turnieju udział wzięło około stu zawodniczek i zawodników powyżej 35 lat z województwa podlaskiego, warmińsko – mazurskiego i mazowieckiego.

KOBIETY:

1. Anna Kurczewska (Sokółka), 2. Danuta Zaremba (Łomża).
Fundatorem pucharów w kategorii kobiet była radna miasta Grajewo Pani Monika Stefańska, która ufundowała również statuetkę dla najstarszego uczestnika turnieju Pana Stanisława Fiedorczuka z Moniek – rocznik 1936.

MĘŻCZYŹNI:

Kategoria 35 – 39 lat: 1. Maciej Dobrowolski (Łomża), 2. Marcin Czarniawski (Ełk), 3. Grzegorz Wesołowski (Gołdap), 4. Bogdan Wikarski (Gołdap), 5. Michał Bronakowski (Netta), 6. Henryk Wijas(Białystok).

Kategoria 40 – 49 lat:

1. Adam Reucki (Białystok), 2. Marek Unruh (Olsztyn), 3. Roman Skrzekut (Byzgiel), 4.Jarosław Żołądkowski (Białystok) , 5. Krzysztof Lubecki (Sokółka), 6. Roman Polewczak (Giżycko).

Kategoria 50 – 59 lat:

1. Marek Gogiel (Białystok), 2. Dariusz Czarnecki (Czarna Białostocka), 3. Mirosław Łukaszuk (Wasilków), 4.Kazimierz Żyliński (Suwałki) 5. Dariusz Bartycha (Olsztyn) , 6. Janusz Orłów (Krasnopol)

Kategoria 60 – 69 lat:

1.Janusz Rosociński(Giżycko), 2. Tadeusz Piotrowski (Białystok), 3.Zygmunt Kaczyński(Białystok), 4. Marek Mołczanowski (Grajewo), 5. Jan Brzostowski (Łomża),
6.Antoni Jackiewicz(Sokółka).

Kategoria 70 lat i więcej:

1. Bogusław Szczepanik (Giżycko), 2. Eugeniusz Zawadzki (Wasilków,
3. Antoni Słowik (Białystok) 4. Piotr Denkiewicz (Srokowo), 5. Stanisław Fiedorczuk (Mońki) 6. Jan Kępa (Białystok).

Turniej VIP:
1. Antoni Jackiewicz (Sokółka), 2. Marek Mołczanowski, 3. Eugeniusz Skibniewski,
4. Stanisław Ostaszewski, 5. Przemysław Dąbkowski , 6. Tomasz Dudziński, 7.Przemysław Chyliński (wszyscy Grajewo),

Statuetki za piętnastokrotne uczestnictwo otrzymali:

1. Anna Kurczewska (Sokółka), 2. Eugeniusz Zawadzki (Wasilków) 3. Antoni Słowik (Białystok) 4. Edmund Mackiewicz (Sokółka), 5. Stanisław Fiedorczuk (Mońki) 6. Dariusz Czarnecki(Czarna Białostocka) 7. Dariusz Kochanowski(Czarna Białostocka)

MOSiR Grajewo

Przeczytaj również

Wygrane dziewcząt w szachach Na przestrzeni ostatniego miesiąca dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odniosły duże sukcesy w Igrzyskach Dzieci woj. podlaskiego w szachach...
WYGRANA WISSY SZCZUCZYN NA ZAKONCZENIE RUNDY    W kończącym  rundę jesienną meczu i ostatnim na przygotowywanym do przebudowy stadionie przy ulicy Sportowej w Szczuczynie Wissa pewnie 3 : 1 wygra...
Seweryn Nowak zdobył brązowy medal Mistrzostw Pols... Seweryn Nowak zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach styl klasyczny W dniach 10-12 listopada br. w Raciborzu odbyły się Mistrzos...
SPRAWIEDLIWY REMIS W DERBY POWIATU GRAJEWSKIEGO Od niepamiętnych lat ligowe zmagania Warmii Grajewo i Wissy Szczuczyn nazywane są dreby powiatu, a zwycięzca przez pól roku chodzi z mocno podniesioną...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge