XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego

XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego

W dniu 10 marca 2013 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo odbył się jubileuszowy XV Podlaski Turniej Weteranów Tenisa Stołowego. W turnieju udział wzięło około stu zawodniczek i zawodników powyżej 35 lat z województwa podlaskiego, warmińsko – mazurskiego i mazowieckiego.

KOBIETY:

1. Anna Kurczewska (Sokółka), 2. Danuta Zaremba (Łomża).
Fundatorem pucharów w kategorii kobiet była radna miasta Grajewo Pani Monika Stefańska, która ufundowała również statuetkę dla najstarszego uczestnika turnieju Pana Stanisława Fiedorczuka z Moniek – rocznik 1936.

MĘŻCZYŹNI:

Kategoria 35 – 39 lat: 1. Maciej Dobrowolski (Łomża), 2. Marcin Czarniawski (Ełk), 3. Grzegorz Wesołowski (Gołdap), 4. Bogdan Wikarski (Gołdap), 5. Michał Bronakowski (Netta), 6. Henryk Wijas(Białystok).

Kategoria 40 – 49 lat:

1. Adam Reucki (Białystok), 2. Marek Unruh (Olsztyn), 3. Roman Skrzekut (Byzgiel), 4.Jarosław Żołądkowski (Białystok) , 5. Krzysztof Lubecki (Sokółka), 6. Roman Polewczak (Giżycko).

Kategoria 50 – 59 lat:

1. Marek Gogiel (Białystok), 2. Dariusz Czarnecki (Czarna Białostocka), 3. Mirosław Łukaszuk (Wasilków), 4.Kazimierz Żyliński (Suwałki) 5. Dariusz Bartycha (Olsztyn) , 6. Janusz Orłów (Krasnopol)

Kategoria 60 – 69 lat:

1.Janusz Rosociński(Giżycko), 2. Tadeusz Piotrowski (Białystok), 3.Zygmunt Kaczyński(Białystok), 4. Marek Mołczanowski (Grajewo), 5. Jan Brzostowski (Łomża),
6.Antoni Jackiewicz(Sokółka).

Kategoria 70 lat i więcej:

1. Bogusław Szczepanik (Giżycko), 2. Eugeniusz Zawadzki (Wasilków,
3. Antoni Słowik (Białystok) 4. Piotr Denkiewicz (Srokowo), 5. Stanisław Fiedorczuk (Mońki) 6. Jan Kępa (Białystok).

Turniej VIP:
1. Antoni Jackiewicz (Sokółka), 2. Marek Mołczanowski, 3. Eugeniusz Skibniewski,
4. Stanisław Ostaszewski, 5. Przemysław Dąbkowski , 6. Tomasz Dudziński, 7.Przemysław Chyliński (wszyscy Grajewo),

Statuetki za piętnastokrotne uczestnictwo otrzymali:

1. Anna Kurczewska (Sokółka), 2. Eugeniusz Zawadzki (Wasilków) 3. Antoni Słowik (Białystok) 4. Edmund Mackiewicz (Sokółka), 5. Stanisław Fiedorczuk (Mońki) 6. Dariusz Czarnecki(Czarna Białostocka) 7. Dariusz Kochanowski(Czarna Białostocka)

MOSiR Grajewo

Przeczytaj również

Zawody Sportowo – Pożarnicze w Radziłowie 20 czerwca 207 r. o godzinie 11.00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Radziłowie rozegrane zostały VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodz...
Zawody Lekkoatletyka dla każdego W dniu 18.06.2017r na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbył się Mityng Wschodzący Białystok. Jednym z punktów imprezy seniorskiej był start n...
WARMIA – WISSA Nie udało się piłkarzom grajewskiej WARMII zdobyć punktów w „jaskini lwa”. W ubiegłą sobotę w Bielsku Podlaskim nasz zespół przegrał 0:2 z liderem tab...
ELIMINACJE REGIONALNE NESTLE CUP W dniu 14.06.2017r w Białymstoku odbyły się Eliminacje Regionalne w ramach zawodów Nestle Cup. Ośrodek OLA Łomża reprezentowało ponad 100 zawodników. ...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge