Wyniki III kolejki i tabela badmintona

III KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 22.04.2013

Godz. 19.00

ŁASZCZ SEBASTIAN – CUDNY ADAM 2-0 (21-19;21-12)

SOBCZYK MARIUSZ – MALINOWSKI ANDRZEJ 0-2 (15-21;11-21)

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – PRZYBOROWSKI WOJCIECH 2-0 (21-13;21-10)

CHILIŃSKI PRZEMYSŁAW – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW 2-0 (21-7;21-8)

GODZ 19.30

KOSIELSKI JAKUB – MALINOWSKI ANDRZEJ 0-2 (18-21;19-21)

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF– DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW 1-2 (10-21;21-17;12-15)

TUZINOWSKI KAROL – KŁOS ARTUR 2-0 (21-9;21-5)

ŁASZCZ SEBASTIAN – CHILIŃSKI PRZEMYSŁAW 2-0 (21-3;21-7)

GODZ 20.00

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – ŁUKASZ DABROWSKI 2-0 (21-11;21-10)

BORAWSKI MACIEJ – CUDNY ADAM 0-2 (14-21;12-21)

SOBCZYK MARIUSZ–KOŁŁĄTAJ PRZEMYSŁAW 0-2 (7-21;10-21)

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW 2-0 (21-19;21-18)

GODZ 20.30

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – PRZYBOROWSKI WOJCIECH 0-2 (13-21;14-21)

BĄK KAMIL – MALINOWSKI ANDRZEJ 2-0 (21-16;21-18)

WIELGAT MARIUSZ –KŁOS ARTUR 2-1 (19-21;21-6;15-11)

ALEKSIEJEW MICHAŁ–ŁASZCZ SEBASTIAN 0-2 (10-21;16-21)

GODZ 21.00

MOŁCZANOWSKI MAREK- CUDNY ADAM 0-2 (13-21;12-21)

KOSIELSKI BOGDAN – WIERZBICKI PIOTR 0-2 (6-21;7-21)

KOSIELSKI JAKUB – KOŁŁĄTAJ PRZEMYSŁAW 0-2 (15-21;8-21)

ALEKSIEJEW MICHAŁ –PRZYBOROWSKI WOJCIECH 0-2 (12-21;15-21)

GODZ 21.30

MOŁCZANOWSKI MAREK-DĄBROWSKI ŁUKASZ 0-2 (8-21;16-21)

BĄK KAMIL –KOSIELSKI BOGDAN 2-0 (21-8;21-8)

TUZINOWSKI KAROL–DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW 0-21 (14-21;18-21)

 

 

TABELA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

LICZBA MECZY

PUNKTY

SETY

MAŁE PUNKTY

1

PRZEMYSŁAW KOŁŁĄTAJ

6

10

11-2

254:158 (+96)

2

MARIUSZ WIELGAT

6

10

11-3

261:185 (+76)

3

ŁUKASZ CHOYNOWSKI

5

10

10-1

214:158 (+56)

4

PRZEMYSŁAW POŚLEDNIK

5

10

10-1

224:135 (+89)

5

KAMIL BĄK

7

10

9-5

292:200 (+92)

6

ADAM CUDNY

4

8

8-0

180:124 (+56)

7

PIOTR WIERZBICKI

5

8

9-2

211:128 (+83)

8

ŁUKASZ DĄBROWSKI

5

8

8-3

192:163 (+29)

9

PRZEMYSŁAW DĄBKOWSKI

7

8

9-7

290:267 (+23)

10

KAROL TUZINOWSKI

7

8

8-6

259:228 (+31)

11

ANDRZEJ MALINOWSKI

8

8

9-8

286:285 (+1)

12

ŁASZCZ SEBASTIAN

5

6

6-4

187:136 (+51)

13

WOJCIECH PRZYBOROWSKI

6

6

7-6

217:206 (+11)

14

MICHAŁ ALEKSIEJEW

4

4

4-5

158:156 (+2)

15

ARTUR KŁOS

5

2

5-8

139:205 (-66)

16

MARIUSZ SOBCZYK

4

2

2-6

98:159 (-61)

17

JAKUB KOSIELSKI

7

2

2-13

219:296 (-77)

18

PRZEMYSŁAW CHILIŃSKI

2

0

0-4

25:84 (-59)

19

MACIEJ BORAWSKI

6

0

1-12

181:266 (-85)

20

KRZYSZTOF MOŁCZANOWSKI

6

0

1-12

170:263 (-98)

21

MAREK MOŁCZANOWSKI

5

0

0:12

122:210 (69)

22

BOGDAN KOSIELSKI

6

0

0:12

99:252 (-53)

23

MATEUSZ PRZYBOROWSKI

0

0

0:0

0:0


Przeczytaj również

Wycieczka Szkoły Pływania W dniu 20.05.2017 r. uczestnicy zajęć Szkoły Pływania MOSIR po roku ciężkiej pracy wypoczywali w Dworze Kosiły koło miejscowości Rajgród. Dzięki u...
REMIS GRAJEWSKIEJ WARMII Z BIEBRZĄ GONIĄDZ      Po sobotnim remisie 2 : 2 będącej na wysokiej fali grajewskiej Warmii z Biebrzą Goniądz wśród kibiców pojawił się niepokój co...
WARMIA – BIEBRZA JUŻ W SOBOTĘ W sobotę 20 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie piłkarze kroczącej ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa WAR...
AMP NA TURNIEJU BAMBINI CUP W BIAŁYMSTOKU! 7-go maja zespół Akademii Małego Piłkarza wziął udział w prestiżowym i wzorowo zorganizowanym turnieju piłki nożnej w Białymstoku. W turnieju udział w...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge