WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ GRAJEWO 2012

WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ  GRAJEWO 2012

VII KOLEJKA  29.05.2012

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

1.FC PALOT TEAM- BDJ                        3-0

2.BIAŁA GWIAZDA-GLOBULKI             3-0

3.PG RAJGRÓD-CIEŃ CZARNOBYLA    5-0

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1.FC PROMIL   – PAUZUJE

2.POGOŃ KROWY-CZARNI WĄSOSZ   2-0

3.UCZCIWI Z – DWATRZY                      3-2

4.PIO- VICEROY                                       0-0

5.JUGADORE-GOROMA                         3-0

6.FC BROWCE-NORT START                  5-3

7.FC NIETOPERZE- NEX                          0-3

 

NASTĘPNA VIII KOLEJKA ODBĘDZIE SIĘ  05.06 2012

SZKOŁY PODSTAWOWE

1.SP 4 I  – ORŁY GRAJEWSKIE               godz.15.30

2.SP RAJGRÓD – SPARTANIE               godz.15.55

3.MOSIR I – SP 4 II                                 godz.16.20

4.MOSI II – UKS ZRYW SZCZUCZYN    3-0 walkower

5.SP 4 I – SP RAJGRÓD                          godz. 16.45

SZKOŁY GIMNAZJALNE

1.GLOBULKI – PG RAJGRÓD                  godz.17.15

2.BIAŁA GWIAZDA- FC PALOT TEAM   godz.17.40

3. BDJ –CIEŃ CZARNOBYLA                   godz.18.05

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

1.FC BROWCE- PAUZUJĄ

2.VICERY  NORT START                     godz.18.25

3.FC PROMIL – POGOŃ KROWY      godz.18.50

4.NEX-JUGADORE                              godz.19.15

5.UCZCIWI Z – CZARNI WĄSOSZ     godz.19.40

6.DWATRZY – FC  NIETOPERZE       godz.20.05

7.GOROMA – PIO                              godz.20.30

 

 

 

 

 

 

WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ GRAJEWO 2012

TABELA VII KOLEJKA 29.05.2012

SZKOŁY PODSTAWOWE

NAZWA ZESPOŁUILOŚĆ ROZEGRANYCH SPOTKAŃZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIPUNKTYBRAMKI
1. GRAJEWSKIE ORŁY66001834-7
2.SP4 I55001526-3
3.MOSIRII63121014-10
4.SP RAJGRÓD5302911-8
5. SP 4 II6213713-15
6. MOSIR I6204612-27
7. SPARTANIE610534-28
8. UKS ZRYW SZCZUCZYN600600-18

 

SZKOŁY  GIMNAZJALNE

NAZWA ZESPOŁUILOŚĆ ROZEGRANYCH SPOTKAŃZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIPUNKTYBRAMKI
1.BIAŁA GWIAZDA77002147-2
2.PG RAJGRÓD76011841-4
3.FC PALOT TEAM7313912-11
4.CIEŃ CZARNOBYLA7214713-28
5.BLOBULKI7214710-27
6. BDJ700702-30

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

NAZWA ZESPOŁUILOŚĆ ROZEGRANYCH SPOTKAŃZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIPUNKTYBRAMKI
1. POGOŃ KROWY77002135-5
2. FC BROWCE76011834-13
3. NEX64021221-12
4. PIO63211117-6
5.VICEROY73221113-9
6. UCZCIWI Z73131018-24
7. DWA TRZY63039 18-11
8. CZARNI WĄSOSZ6303913-15
9. JUGADORE6222814-15
10. FC PROMIL6204612-17
11.NORT START602429-25
12. FC NIETOPERZE601514-17
13.GOROMA600607-22

 

MOSIR GRAJEWO

 

Przeczytaj również

PÓŁ TUZINA BRAMEK W GRAJEWIE    W sobotnie deszczowe popołudnie grajewska Warmia wysoko, bo aż 6 : 0 wygrała z Pogonią Łapy. A to i tak najniższy wynik, bo okazji do strzelenia ko...
Finał Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym W Szkole Podstawowej w Białaszewie Dobiegły końca Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Mecze finałowe, w obecności i przy gorącym dopingu...
ZS 2 na podium W dniu 11.10.2017 w Białymstoku na Pietraszach odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt na dystansie...
Finał Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w SPw B... Dobiegły końca Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Mecze finałowe, w obecności i przy gorącym dopingu uczniów i nauczycieli, odbyły się na sali spo...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge