WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ GRAJEWO

X KOLEJKA 14 .05.2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

1. ORLIK- MOSIR I 4-2

2. FC BOBRY – SP NR 4 II 6-0

3. KAKAOWE ZIOMKI – SP NR 4 I 4-1

4.WOLNI STRZELCY- PAUZA

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1.LZS POPOWO – THE CLEANERS 1-3

2.TURBO – NYGUSY 11-2

3.ZOO YORK – PROST TEAM 4-3

4.GIMNAZJUM NR3- POLIESTER 3-12

5.GKS GRAJEWO –POGOŃ KROWY 0-3

NASTĘPNA XI KOLEJKA 21.05.2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

1.MOSIR I – SP NR 4 I GODZ.16.00

2.WOLNI STRZELCY- KAKAOWE ZIOMKI GODZ.16.20

3.ORLIK – FC BOBRY GODZ.16.40

4.SP NR 4 II – PAUZA

NASZKOŁY PONADGIMZJALNE

1.GIMNAZJUM NR 3-TURBO GODZ.17.00

2.NYGUSY – GKS GRAJEWO GODZ.17.30

3.ZOO YORK – PROST TEAM GODZ.18.00

4.POGOŃ KROWY- LZS POPOWO GODZ.18.30

5.POLISTER- OFENSYWA GODZ.19.00

6. CLEANERS- PAUZA

WIOSENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ GRAJEWO 2013

TABELA X KOLEJKA 14.04.2013

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

LP

NAZWA ZESPOŁU

ROZEGRANE MECZE

ZWYCIĘSTWA

REMISY

PRZEGRANE

PUNKTY

BRAMKI

1.

KAKAOWE ZIOMKI

7

7

0

0

21

69-6

2.

SP NR 4 I

8

6

1

1

19

42-8

3.

WOLNI STRZELCY

7

3

1

3

10

13-29

4.

FC BOBRY

7

2

0

5

6

19-24

5.

MOSIR

7

2

0

5

6

10-26

6.

ORLIK

7

2

0

5

6

12-47

7.

SP NR 4 II

7

2

0

5

6

8-52

Przeczytaj również

Wycieczka Szkoły Pływania W dniu 20.05.2017 r. uczestnicy zajęć Szkoły Pływania MOSIR po roku ciężkiej pracy wypoczywali w Dworze Kosiły koło miejscowości Rajgród. Dzięki u...
REMIS GRAJEWSKIEJ WARMII Z BIEBRZĄ GONIĄDZ      Po sobotnim remisie 2 : 2 będącej na wysokiej fali grajewskiej Warmii z Biebrzą Goniądz wśród kibiców pojawił się niepokój co...
WARMIA – BIEBRZA JUŻ W SOBOTĘ W sobotę 20 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie piłkarze kroczącej ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa WAR...
AMP NA TURNIEJU BAMBINI CUP W BIAŁYMSTOKU! 7-go maja zespół Akademii Małego Piłkarza wziął udział w prestiżowym i wzorowo zorganizowanym turnieju piłki nożnej w Białymstoku. W turnieju udział w...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge