VII KOLEŻEŃSKI BIEG SYLWESTROWY

Już po raz siódmy Klub Sportowy Maratonka Grajewo zaprasza na Koleżeński Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się 27 grudnia w Parku Miejskim przy ul. Strażackiej. Początek imprezy o godz. 12.00.

W programie biegi dzieci i młodzieży w następujących kategoriach: przedszkolacy i klasy „O”, klasy I – II, klasy III – IV, klasy V – vi oraz gimnazja. Dla nich przygotowano dystanse od 200 do 500 m. Odbędzie się też bieg otwarty dla kobiet i mężczyzn na dystansie ok. 3200 m. Mile widziane będą karnawałowe przebrania. Zapisy tuż przed rozpoczęciem biegów.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów i drogą emailową od osób upoważnionych do organizacji Biegu Sylwestrowego: Waldemar Szycik 516 109-383 waldi8463@wp.pl , Janusz Krause 500 269-990 lukskrakus@poczta.fm, Krzysztof Borawski 605 241-188 borawski@grajewiak.pl

To będzie znakomita okazja, by odpocząć od świątecznego stołu i poruszać się przed uciechami nocy sylwestrowej. Organizatorzy zapewniają drobne upominki, słodycze i gorące napoje.

 

WJ

 

Regulamin VII  Koleżeńskiego Biegu Sylwestrowego w Grajewie

Organizator: KS Maratonka Grajewo.

Współorganizatorzy: Urząd Miasta w Grajewie, ZS „Strzelec”, MOSiR Grajewo, Straż Miejska w Grajewie, PSP w Grajewie. Bieg ma charakter integracyjny. Mile widziane przebrania karnawałowe uczestników.

Patronat: burmistrz miasta Grajewo – Adam Kiełczewski

Cel: Popularyzacja biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, upowszechnianie biegów masowych, sportowe pożegnanie Starego Roku, podsumowanie minionego sezonu biegowego. Bieg ma charakter koleżeński.

Termin i miejsce: 27 grudnia 2012 r. (czwartek) godz. 12.00–14.00, start i meta w Parku Miejskim za Urzędem Miasta w Grajewie (ul. Strażacka).

Program:

godz. 12.00 – OTWARCIE;

godz. 12.10 – biegi dzieci i młodzieży na dystansie 500–1000 m (kategorie: przedszkolaki i kl “0”, klasy I-II, klasy III-IV, klasy V-VI, gimnazja – lub w zależności od ilości zgłoszeń)

ok. godz. 12.30 – 12.45 – bieg otwarty (1995 i starsi) dla wszystkich chętnych – dystans dowolny do ok. 3200 m

ok. godz. 13.10 – DEKORACJA

UCZESTNICTWO: Udział w biegach mogą brać wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie lub podpisane własnoręcznie oświadczenie o braku przeciwwskazań do startu w zawodach (osoby niepełnoletnie podpisaną zgodę rodziców).

ZGŁOSZENIA: Przyjmowane będą w dniu zawodów w Parku Miejskim w okolicy startu od godz. 11.00. Numerów startowych nie wydajemy. Sklasyfikujemy trzech pierwszych zawodników w kat. kobiet i mężczyzn oraz w kat. dzieci i młodzieży.

Uczestnicy biegu są ubezpieczeni od następstw nieszcęśliwych wypadków.

KOSZTY: Nie pobieramy opłaty startowej. Koszty uczestnictwa pokrywają uczestnicy, koszty organizacyjne oraz upominki pokrywają organizatorzy.

NAGRODY: Zwycięzcy biegów dziecięcych (miejsca 1–3) otrzymają upominki. Dodatkowo – wszystkie dzieci biorące udział w biegu na mecie otrzymają słodycze. Pierwszych trzech zawodników w kat. mężczyzn i kobiet otrzyma upominki.

Przewidujemy nagrodę specjalną za najciekawsze przebranie.

Organizatorzy zapewniają na mecie ciepłe napoje. Po biegu wszystkich uczestników zapraszamy na poczęstunek do hali MOSiR w Grajewie.

UWAGA: Sprawy sporne, nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Do rozstrzygania wszelkich kwesii oraz podejmowania decyzji związanych z organizacją biegu upoważnione są następujące osoby:

Waldemar Szycik      – 516109383,  e–mail: waldi8463@wp.pl

Janusz Krause         – 500269990,   e–mail: lukskrakus@poczta.fm

Krzysztof Borawski   – 605241188,   e–mail: borawski@grajewiak.pl

Krzysztof Drężek

Wawrzyniec Zdzisław Stypułkowski

 

 

 

Przeczytaj również

Zmiany w KS Maratonka Grajewo Pod koniec ub. roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Klubu Sportowego MARATONKA Grajewo. Podsumowano na nim ostatnie cztery...
Podsumowanie sekcji zapasów MOSiR 2017 Rok 2017 możemy zaliczyć do szczególnie udanych. Zawodnicy naszej sekcji zdobyli bardzo dużą liczbę medali. Swoją klasę potwierdzili bracia Brajan i D...
Piłkarze amatorzy z Grajewa zagrali dla WOŚP Jak zwykle od wielu lat podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grajewie nie zabrakło sportowego akcentu. W 26 Finale w hali sportow...
Aktywne ferie z Klubem Sportowym Ookami Klub Sportowy Ookami zaprasza w pierwszym tygodniu ferii na bezpłatną Akademię Karate. Akademia przeznaczona jest głównie dla dzieci. Ostatnie dwie ed...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge