VII KOLEŻEŃSKI BIEG SYLWESTROWY

Już po raz siódmy Klub Sportowy Maratonka Grajewo zaprasza na Koleżeński Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się 27 grudnia w Parku Miejskim przy ul. Strażackiej. Początek imprezy o godz. 12.00.

W programie biegi dzieci i młodzieży w następujących kategoriach: przedszkolacy i klasy „O”, klasy I – II, klasy III – IV, klasy V – vi oraz gimnazja. Dla nich przygotowano dystanse od 200 do 500 m. Odbędzie się też bieg otwarty dla kobiet i mężczyzn na dystansie ok. 3200 m. Mile widziane będą karnawałowe przebrania. Zapisy tuż przed rozpoczęciem biegów.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów i drogą emailową od osób upoważnionych do organizacji Biegu Sylwestrowego: Waldemar Szycik 516 109-383 waldi8463@wp.pl , Janusz Krause 500 269-990 lukskrakus@poczta.fm, Krzysztof Borawski 605 241-188 borawski@grajewiak.pl

To będzie znakomita okazja, by odpocząć od świątecznego stołu i poruszać się przed uciechami nocy sylwestrowej. Organizatorzy zapewniają drobne upominki, słodycze i gorące napoje.

 

WJ

 

Regulamin VII  Koleżeńskiego Biegu Sylwestrowego w Grajewie

Organizator: KS Maratonka Grajewo.

Współorganizatorzy: Urząd Miasta w Grajewie, ZS „Strzelec”, MOSiR Grajewo, Straż Miejska w Grajewie, PSP w Grajewie. Bieg ma charakter integracyjny. Mile widziane przebrania karnawałowe uczestników.

Patronat: burmistrz miasta Grajewo – Adam Kiełczewski

Cel: Popularyzacja biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, upowszechnianie biegów masowych, sportowe pożegnanie Starego Roku, podsumowanie minionego sezonu biegowego. Bieg ma charakter koleżeński.

Termin i miejsce: 27 grudnia 2012 r. (czwartek) godz. 12.00–14.00, start i meta w Parku Miejskim za Urzędem Miasta w Grajewie (ul. Strażacka).

Program:

godz. 12.00 – OTWARCIE;

godz. 12.10 – biegi dzieci i młodzieży na dystansie 500–1000 m (kategorie: przedszkolaki i kl “0”, klasy I-II, klasy III-IV, klasy V-VI, gimnazja – lub w zależności od ilości zgłoszeń)

ok. godz. 12.30 – 12.45 – bieg otwarty (1995 i starsi) dla wszystkich chętnych – dystans dowolny do ok. 3200 m

ok. godz. 13.10 – DEKORACJA

UCZESTNICTWO: Udział w biegach mogą brać wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie lub podpisane własnoręcznie oświadczenie o braku przeciwwskazań do startu w zawodach (osoby niepełnoletnie podpisaną zgodę rodziców).

ZGŁOSZENIA: Przyjmowane będą w dniu zawodów w Parku Miejskim w okolicy startu od godz. 11.00. Numerów startowych nie wydajemy. Sklasyfikujemy trzech pierwszych zawodników w kat. kobiet i mężczyzn oraz w kat. dzieci i młodzieży.

Uczestnicy biegu są ubezpieczeni od następstw nieszcęśliwych wypadków.

KOSZTY: Nie pobieramy opłaty startowej. Koszty uczestnictwa pokrywają uczestnicy, koszty organizacyjne oraz upominki pokrywają organizatorzy.

NAGRODY: Zwycięzcy biegów dziecięcych (miejsca 1–3) otrzymają upominki. Dodatkowo – wszystkie dzieci biorące udział w biegu na mecie otrzymają słodycze. Pierwszych trzech zawodników w kat. mężczyzn i kobiet otrzyma upominki.

Przewidujemy nagrodę specjalną za najciekawsze przebranie.

Organizatorzy zapewniają na mecie ciepłe napoje. Po biegu wszystkich uczestników zapraszamy na poczęstunek do hali MOSiR w Grajewie.

UWAGA: Sprawy sporne, nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Do rozstrzygania wszelkich kwesii oraz podejmowania decyzji związanych z organizacją biegu upoważnione są następujące osoby:

Waldemar Szycik      – 516109383,  e–mail: waldi8463@wp.pl

Janusz Krause         – 500269990,   e–mail: lukskrakus@poczta.fm

Krzysztof Borawski   – 605241188,   e–mail: borawski@grajewiak.pl

Krzysztof Drężek

Wawrzyniec Zdzisław Stypułkowski

 

 

 

Przeczytaj również

ALPN MOSiR Grajewo Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie informuje, że wiosenne rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Grajewie będ...
Moje małe mistrzostwa MOJE MAŁE MISTRZOSTWA ⚽⚽⚽   Drużyna Akademii Małego Piłkarza dzięki uprzejmości #akademia2012Suwałki wzięła udział w turnieju piłki nożnej ...
Remis szczuczyńskiej Wissy z Orłem Kolno w IV lidz... REMIS SZCZUCZYŃSKIEJ WISSY Z ORŁEM KOLNO W IV LIDZE.     Do sporej niespodzianki doszło w sobotnie popołudnie w Szczuczynie gdzie faworyzowana Wiss...
JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA W sobotę 12 maja br. po raz XX odbędzie się w Grajewie Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Impreza ta  wrosła się w życie ni...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge