UDANE WYSTĘPY ZAPAŚNIKÓW

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy i zawodniczki sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo wzięli udział w turniejach, w których odnieśli znaczące sukcesy.

W Międzynarodowym Memoriale im. Antoniego i Jerzego Dąbrowskich w zapasach styl klasyczny kadetów (junior młodszy), które odbyły się w Supraślu w dniach 22-23.09.2012. brązowy medal zdobył Bartosz Wiśniewski w kategorii wagowej 63kg, który po wygranych walkach eliminacyjnych dopiero w półfinale uległ zawodnikowi z Ukrainy. W walce o III miejsce spotkał się z zawodnikiem Podlasia Białystok z którym wygrał na punkty.

Drugi medal, złoty wywalczył Oskar Czyżewski w kategorii wagowej 85kg pewnie wygrywając swoje walki. W półfinale kładąc reprezentanta Ukrainy na plecy wygrał przed czasem, w finale spotkał się z zawodnikiem z Litwy pokonując swojego rywala na punkty.

Zawodnicy i zawodniczki naszego klubu w dniu 29.09.2012 uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek regionu D w zapasach styl wolny w Koronowie. Dla tej kategorii wiekowej są to najważniejsze zawody w roku na tym etapie szkolenia i liczone są do punktacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki. Najlepiej na tych zawodach wypadli:

Młodziczki:

37kg Danowska Emilia III m.

40kg Wojciechowska Julia III m.

44kg Pisanko Natalia VII m.

67kg Wiejak Malwina III m

Młodzicy:

35kg Płochocki Przemysław III m

42kg Sulewski Hubert V m

100kg Olszewski Krzysztof III m

W dniu 06.10.2012 w Radomiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu D tylko tym razem chłopcy startowali w stylu klasycznym. Ponownie nasi czołowi zawodnicy tej grupy wiekowej zajęli dobre miejsca:

35kg Płochocki Przemysław VII m

42kg Sulewski Hubert V m

100kg Olszewski Krzysztof II m

Warto dodać, że zawodnicy i zawodniczki sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo zdobyli w tym roku 32 punkty we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki, które na pewno dadzą dobrą pozycję naszemu klubowi w końcowej rywalizacji ogólnopolskiej.

MOSiR Grajewo


Przeczytaj również

ALPN MOSiR Grajewo Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie informuje, że wiosenne rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Grajewie będ...
Moje małe mistrzostwa MOJE MAŁE MISTRZOSTWA ⚽⚽⚽   Drużyna Akademii Małego Piłkarza dzięki uprzejmości #akademia2012Suwałki wzięła udział w turnieju piłki nożnej ...
Remis szczuczyńskiej Wissy z Orłem Kolno w IV lidz... REMIS SZCZUCZYŃSKIEJ WISSY Z ORŁEM KOLNO W IV LIDZE.     Do sporej niespodzianki doszło w sobotnie popołudnie w Szczuczynie gdzie faworyzowana Wiss...
JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA W sobotę 12 maja br. po raz XX odbędzie się w Grajewie Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Impreza ta  wrosła się w życie ni...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge