Tabela i termin III kolejki ligi badmintona

TABELA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

LICZBA MECZY

PUNKTY

SETY

MAŁE PUNKTY

1

MARIUSZ WIELGAT

5

8

9-2

206:147 (+59)

2

PIOTR WIERZBICKI

4

6

7-2

169:115 (+54)

3

PRZEMYSŁAW KOŁŁĄTAJ

3

6

7-2

170:128 (+42)

4

ŁUKASZ CHOYNOWSKI

3

6

6-1

130:86 (+44)

5

PRZEMYSŁAW POŚLEDNIK

3

6

6-1

140:99 (+41)

6

ŁUKASZ DĄBROWSKI

3

6

6-1

129:97 (+32)

7

KAROL TUZINOWSKI

5

6

6-4

185:172 (+13)

8

KAMIL BĄK

5

6

6-5

208:150 (+58)

9

MICHAŁ ALEKSIEJEW

2

4

4-1

95:72 (+23)

10

ŁASZCZ SEBASTIAN

3

4

4-2

114:84 (+30)

11

PRZEMYSŁAW DĄBKOWSKI

4

4

5-4

158:150 (+8)

12

ANDRZEJ MALINOWSKI

5

4

5-6

168:180 (-12)

13

ADAM CUDNY

1

2

2-0

54:42 (+12)

14

MARIUSZ SOBCZYK

2

2

2-2

55:75 (-20)

15

WOJCIECH PRZYBOROWSKI

3

2

3-4

110:110 ()

16

ARTUR KŁOS

3

2

2-4

87:108 (-21)

17

JAKUB KOSIELSKI

5

2

2-9

149:212 (-63)

18

MAREK MOŁCZANOWSKI

3

0

0-6

73:126 (-53)

19

KRZYSZTOF MOŁCZANOWSKI

4

0

0-8

100:168 (-68)

20

BOGDAN KOSIELSKI

4

0

0-8

70:168 (-98)

21

MACIEJ BORAWSKI

5

0

1:10

155:224 (69)

22

PRZEMYSŁAW CHILIŃSKI

0

0

0:0

0:0

III KOLEJKA

PONIEDZIAŁEK 22.04.2013

Godz. 19.00

ŁASZCZ SEBASTIAN – CUDNY ADAM

SOBCZYK MARIUSZ – MALINOWSKI ANDRZEJ

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

CHILIŃSKI PRZEMYSŁAW – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

GODZ 19.30

KOSIELSKI JAKUB – MALINOWSKI ANDRZEJ

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF– DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW

TUZINOWSKI KAROL – KŁOS ARTUR

ŁASZCZ SEBASTIAN – CHILIŃSKI PRZEMYSŁAW

GODZ 20.00

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – ŁUKASZ DABROWSKI

BORAWSKI MACIEJ – CUDNY ADAM

SOBCZYK MARIUSZ–KOŁŁĄTAJ PRZEMYSŁAW

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW

GODZ 20.30

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

BĄK KAMIL – MALINOWSKI ANDRZEJ

WIELGAT MARIUSZ –KŁOS ARTUR

ALEKSIEJEW MICHAŁ–ŁASZCZ SEBASTIAN

GODZ 21.00

MOŁCZANOWSKI MAREK- CUDNY ADAM

KOSIELSKI BOGDAN – WIERZBICKI PIOTR

KOSIELSKI JAKUB – KOŁŁĄTAJ PRZEMYSŁAW

ALEKSIEJEW MICHAŁ –PRZYBOROWSKI WOJCIECH

GODZ 21.30

MOŁCZANOWSKI MAREK-DĄBROWSKI ŁUKASZ

WIERZBICKI PIOTR – WIELGAT MARIUSZ

BĄK KAMIL –KOSIELSKI BOGDAN

TUZINOWSKI KAROL–DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW

 

Przeczytaj również

PIAST CUP 2017 W dniach 17-18 czerwiec drużyna AP Warmii Grajewo wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Białymstoku dla rocznika 2008 - Piast Cup. W...
Otwarte Mistrzostwa w siatkówce plażowej. 15 i 22 lipca br. o godzinie 10:00 w Centrum Szkoleniowo - Rekreacyjnym „KNIEJA” w Rajgrodzie rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa w siatkówce plażow...
Grajewo pamięta o Powstaniu Warszawskim Pod takim przesłaniem we wtorek 1 sierpnia odbędzie się na terenie Klubu Hades w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego bieg w 73. rocznicę wybuchu P...
Sportowe sukcesy Jedynki Uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie – zarówno ci z Publicznego Gimnazjum nr1 , jak i Szkoły Podstawowej nr1 - mogą pochwalić się dużymi ...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge