PRZEGRANA SIATKARZY MLEKPOLU

Nie sprawili swym sympatykom świątecznego prezentu siatkarze trzecioligowego MLEKPOLU  MOSiR Grajewo w meczu  u siebie z BAS Białystok. Prowadzili już  w setach 2 : 0, a  trzecim długo utrzymywał się remisowy rezultat. Gospodarze mieli już nawet piłkę przy stanie 23 : 23. Jednak goście zachowali zimną krew i zwyciężyli w tym secie. Czwarty też padł ich łupem i w teabreku załamani miejscowi siatkarze oddali zwycięstwo praktycznie bez walki.

Początek spotkania pokazał, że Mlekpol chce zdobyć komplet punktów. Przez cały pierwszy set mieli zawsze przewagę kilku punktów nad bardzo młodymi siatkarzami BAS – u, których trenuje znana z gry w ekstraklasowym AZS – ie Białystok Joanna Szeszko. I spokojnie wygrali. W drugim było podobnie. Gospodarze byli skuteczniejsi. W trzecim secie zaczęło się coś psuć. Nie wychodziły zagrywki, blok nie funkcjonował, a w ataku było coraz więcej błędów. Natomiast goście grali coraz skuteczniej i zdobywali kolejne punkty. Przy stanie remisowym w końcówce zatrzymali Mlekpol i wygrali seta. Podniesieni zwycięstwem w czwartym secie wychodziło im praktycznie wszystko. Gospodarze nie mieli sposobu na ich grę i wyraźnie przegrali. W piątym, decydującym secie już się nie podnieśli i to goście  cieszyli się ze zwycięstwa.

Szkoda, że praktycznie wygrany mecz jednak zakończył się porażką. Teraz czas na kolejne mecze i wyciągnięcie wniosków z tej porażki.

WJ

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – BAS BIAŁYSTOK  2 : 3 (25:21,25:22,23:25,15:25,8:15)

MLEKPOL: Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Dawid Naruszewicz, Łukasz Boć, Damian Ladziński, Michał Fiedorczuk, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Marek Adamkiewicz – grający trener, Bogusław Wszeborowski, Marek Adamkiewicz jr.

BAS: Mariusz Magnuszewski, Jakub Stefanowicz, Jakub Michalski, Bartłomiej Czerepuszko, Robert Pietrowski, Patryk Muszyński, Dominik Szewko jako libero oraz Hubert Szorc, Błażej Kiszło, Adrian Breczko, Dariusz Dorf, Michał Świrydowicz. Trenerzy: Joanna Szeszko, Jarosław Grodzki.

Sędziowali: I sędzia – Jolanta Grzegorek, II sędzia – Tomasz Grzegorek (oboje Białystok), sędzia sekretarz – Andrzej Mścichowski (Grajewo).

Przeczytaj również

ALPN MOSiR Grajewo Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie informuje, że wiosenne rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Grajewie będ...
Moje małe mistrzostwa MOJE MAŁE MISTRZOSTWA ⚽⚽⚽   Drużyna Akademii Małego Piłkarza dzięki uprzejmości #akademia2012Suwałki wzięła udział w turnieju piłki nożnej ...
Remis szczuczyńskiej Wissy z Orłem Kolno w IV lidz... REMIS SZCZUCZYŃSKIEJ WISSY Z ORŁEM KOLNO W IV LIDZE.     Do sporej niespodzianki doszło w sobotnie popołudnie w Szczuczynie gdzie faworyzowana Wiss...
JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA JUŻ NIEDŁUGO BIEG WILKA W sobotę 12 maja br. po raz XX odbędzie się w Grajewie Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Impreza ta  wrosła się w życie ni...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge