MISTRZOSTWA PODLASKIEGO LZS W ZAPASACH

W sobotę w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie odbyły się Mistrzostwa Podlaskiego Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu wolnym. Na matach w kilku kategoriach wiekowych od najmłodszych do seniorek rywalizowało 135 zawodniczek i zawodników z 9 klubów naszego województwa. Sportowy poziom w wielu walkach był bardzo wysoki i potwierdza siłę podlaskich zapasów.

Jak zwykle w Szczuczynie zawody zostały bardzo dobrze przygotowane przez miejscowe władze i działaczy Klubu Sportowego Gwiazda. Było uroczyste otwarcie, nagrody i upominki dla najlepszych oraz ciekawy program artystyczny tuż przed zawodami.

WJ

KOBIETY

Kat. 51kg

1. Drobińska Karolina (Podlasie Białystok), 2. Drobińska Magdalena (Gwiazda Szczuczyn),3. Tyszka Adrianna – Gwiazda Szczuczyn, Zamojska Karolina – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 55kg1. Kurzytkowska Milena – GWIAZDA Szczuczyn

Kat. 59kg

1. Adrianna Zańko – Gwiazda Szczuczyn 2. Zubowicz Zuzanna – Gwiazda Szczuczyn3. Pawłowska Ewa – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 63kg 1. Aktar Paulina – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 67kg 1.Szczech Weronika – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 72kg 1.Czyżyńska Anna – Gwiazda Szczuczyn 2. Jąsław Karolina – Podlasie Białystok

MŁODZICZKI

Kat. 37kg 1.Rydzewska Klaudia – MOSIR GRAJEWO

Kat. 40kg 1. Dorowska Emilia – MOSIR GRAJEWO

Kat. 44kg 1. Wojciechowska Julia– MOSIR GRAJEWO, 2. Kotowska Karolina – MOSIR GRAJEWO, 3. Szreder Paulina – MOSIR GRAJEWO

Kat. 48kg 1. Łochowska Julia GWIAZDA SZCZUCZYN

Kat. 52kg 1. Wasilewska Żaneta – Olimpic Suwałki, 2.Sacharewicz Anna – Podlasie Białystok,

3. Gryżewska Liza –MOSIR Grajewo, Słowikowska Karolina – PODLASIE Białystok


Kat. 57kg 1. Szeszko Magdalena – OLIMPIK Suwałki, 2. Okuła Marlena – Podlasie Białystok

MINIZAPASY DZIEWCZĄT

Kat. 29kg 1. Szmyglewska Sylwia – Gwiazda Szczuczyn, 2. Stasiewicz Weronika – Juchnowiec, 3. Zielińska Kinga – Gwiazda Szczuczyn

Kat. 40kg 1. Durys Wiktoria – Podlasie Białystok.

Mężczyźni

KADECI

Kat. 46kg 1. Krzysztof Kwiatkowski – MOSIR Grajewo,

Kat. 50kg 1. Trojanowski Damian – Gwiazda Szczuczyn, 2. Zimnoch Szymon – Podlasie Białystok,

3. Pisanko Tomasz – MOSIR Grajewo

Kat. 54kg 1. Polakowski Paweł – Gwiazda Szczuczyn, 2. Akacki Daniel – Gwiazda Szczuczyn,

3. Sosnowski Dawid – MOSIR Grajewo


Kat. 58kg 1. Stasiewicz Tomas – Podlasie Białystok, 2.Trojanowski Mateusz – Gwiazda Szczuczyn,

3. Górski Kamil – Herkules Łomża


Kat. 63kg 1.Lenczewski Wojciech – Podlasie Białystok, 2.Wiktorowicz Adrian – Gwiazda Szczuczyn,

3.Cieślukowski Natan – Podlasie Białystok, Zalewski Tomasz – MOSiR Grajewo,

Kat. 69kg 1. Czyżewski Alan – MOSIR Grajewo, 2. Skomin Tomasz – Technik Łomża,

3. Rydzewski Bartosz – MOSIR Grajewo,

Kat. 76kg 1. Sawicki Piotr – Herkules Łomża, 2.Gutowski Patryk – Podlasie Białystok,

3. Szczęsny Patryk – UKS Juchnowiec, Akacki Andrzej – Gwiazda Szczuczyn,

Kat. 85kg 1. Czyżewski Oskar – MOSIR Grajewo, 2. Chojnowski Szymon – Podlasie Białystok,

3. Kozłowski Piotr – Technik Łomża, Zadroga Maciej – Technik Łomża,

Kat. 100kg 1. Wasilewski Patryk – OLIMPIK Suwałki, 2. Olszewski Krzysztof – MOSIR Grajewo,

3. Niewiński Mateusz –Podlasie Białystok, Marko Sebastian – MOSIR Grajewo,

MŁODZICY

Kat. 32-35kg 1. Achjad Khadżiew – Podlasie Białystok, 2. Kosumow Rahman – Podlasie Białystok, 3. Szreder Dominik – MOSIR Grajewo, Popławski Krystian – Podlasie Białystok

Kat. 38kg 1. Płochocki Przemysław – MOSIR GRAJEWO, 2. Rydzewski Patryk – MOSIR Grajewo, 3. Dąbrowski Łukasz – OLIMPIK Suwałki, Bieluczyk Marcin – UKS Juchnowiec

Kat. 42kg 1. Czaus Dawid – UKS Juchnowiec, 2. Kamiński Dawid – MOSIR Grajewo, 3. Kropiewnicki Jonatan –MOSIR Grajewo, 3Poniatowski Adam – MOSIR Grajewo

Kat. 47kg 1. Ozdarynow Adam – Podlasie Białystok, 2. Sulewski Hubert – MOSIR Grajewo, 3. Szotko Jakub – UKS Juchnowiec, Danikowicz Piotr – UKS Banieczki

Kat. 53kg 1. Wierzbicki Karol – MOSIR Grajewo, 2. Zamojski Cezary – Gwiazda Szczuczyn, 3. Zimin Łukasz – UKS Banieczki, Siemszko Tomasz – Amator Juchnowiec

Kat. 59kg 1. Stasiewicz Karol – AMATOR Juchnowiec, 2. Niczewski Michał – MOSIR Grajewo, 3. Choroszucha Rafał – Sprząśla Supraśl , Liska Norbert – UKS Juchnowiec,

Kat. 66kg 1. Kozłowski Karol – UKS Banieczki, 2. Chudziński Mariusz – Herkules Łomża

Kat. 73kg 1. Plowa Dawid – Herkules Łomża, 2.Kozłowski Mateusz – UKS Banieczki, 3.Dzięgielewski Szymon – Gwiazda Szczuczyn, Baranowski Albert – Herkules Łomża,

Kat. 85kg 1.Trofimczuk Mateusz – Amator Juchnowiec, 2. Głowacki Michał – Sprząśla Supraśl, 3. Sarnacki Dawid – MOSIR Grajewo,

Kat. 100kg 1. Jakubowski Jakub – Herkules Łomża,

MINIZAPASY CHŁOPCÓW

Kat. 40kg 1. Milewski Kacper – Podlasie Białystok , 2. Danowski Paweł – Gwiazda Szczuczyn, 3. Charkiewicz Michał – UKS Kleosin

Kat. 60kg 1. Gąsiewski Jakub – MOSIR Grajewo

Kat. 26kg 1. Salimow Arslanbek – Podlasie Białystok, 2. Szreder Brajan – MOSIR Grajewo, 3. Romanowski Piotr – MOSIR Grajewo, Chojnowski Mateusz – MOSIR Grajewo,

Kat. 30kg 1. Niedźwiedzki Dawid – MOSIR Grajewo, 2. Jaworowski Michał – KLEOSIN UKS3. Koczykowski Przemysław – GWIAZDA Szczuczyn, Szmuglewski Tomasz – GWIAZDA Szczuczyn,

Kat. 33kg 1. Salimow Mairbek – Podlasie Białystok, 2. Nitupski Dawid – MOSIR Grajewo, 3. Szumski Krystian – Gwiazda Szczuczyn, Grzymkowski Artur – Gwiazda Szczuczyn,

Kat. 44kg 1.Kużel Artur – Podlasie Białystok, 2.Niedźwiedzki Szymon – MOSiR Grajewo,3.Żebrowski Jakub – Gwiazda Szczuczyn,

Kat.36kg 1.Boć Szymon – MOSiR Grajewo, 2.Wiszowaty Maciej – Podlasie Białystok,,3.Choroszuka Marcin – Sprząśla Supraśl,Grabowski Bartosz – MOSiR Grajewo,

Kat. 50kg 1. Łuckiewicz Hubert – Podlasie Białystok, 2. Wigda Patryk- UKS Kleosin, 3. Pietruczyk Michał – Podlasie Białystok

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:

1.MOSIR GRAJEWO

2. PODLASIE BIAŁYSTOK

3. GWIAZDA SZCZUCZYN

4. AMATOR JUCHNOWIEC

5. HERKULES ŁOMŻA

6. UKS BACIECZKI

7. TECHNIK ŁOMŻA

7.OLIMPIK SUWAŁKI

8. SPRZĄŚLA SUPRAŚL

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. GWIAZDA SZCZUCZYN

2. MOSIR GRAJEWO

3.OLIMPIK SUWAŁKI

4.PODLASIE BIAŁYSTOK

 

Przeczytaj również

Wygrane dziewcząt w szachach Na przestrzeni ostatniego miesiąca dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odniosły duże sukcesy w Igrzyskach Dzieci woj. podlaskiego w szachach...
WYGRANA WISSY SZCZUCZYN NA ZAKONCZENIE RUNDY    W kończącym  rundę jesienną meczu i ostatnim na przygotowywanym do przebudowy stadionie przy ulicy Sportowej w Szczuczynie Wissa pewnie 3 : 1 wygra...
Seweryn Nowak zdobył brązowy medal Mistrzostw Pols... Seweryn Nowak zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach styl klasyczny W dniach 10-12 listopada br. w Raciborzu odbyły się Mistrzos...
SPRAWIEDLIWY REMIS W DERBY POWIATU GRAJEWSKIEGO Od niepamiętnych lat ligowe zmagania Warmii Grajewo i Wissy Szczuczyn nazywane są dreby powiatu, a zwycięzca przez pól roku chodzi z mocno podniesioną...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge