Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Białaszewo, 3 marca 2013 r.

W zawodach wystartowało 56 zawodników.

Wyniki dziewczęta (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Natalia Maciorowska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Katarzyna Nikonowicz (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Anita Jankowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Martyna Grzybowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Sebastian Szklarzewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Mateusz Saciłowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Paweł Gwiazdowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Krystian Olechowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki dziewczęta (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Karolina Maciorowska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Klaudia Dzięgielewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Daria Dzięgielewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Justyna Jankowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Jakub Olechowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Jakub Milewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Dawid Jaśkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Damian Drozdowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Filip Bieńkowski
2 miejsce – Tomasz Szabrański (Gimnazjum w Danówku)
3 miejsce – Błażej Szklarzewski (Gimnazjum w Danówku)
4 miejsce – Krystian Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki ponadgimnazjalna chłopcy:
1 miejsce – Artur Karwowski (Szymany)
2 miejsce – Damian Zwoliński (Szymany)
3 miejsce – Kamil Kowalski (Łamane Grądy)
4 miejsce – Mateusz Świderski

Wyniki senior mężczyźni:
1 miejsce – Rafał Kamiński (Brzozowa Wólka)
2 miejsce – Denis Grzybowski (Boczki – Świdrowo)
3 miejsce – Daniel Komosiński
4 miejsce – Karol Koniecko

Wyniki senior kobiety:
1 miejsce – Martyna Olechowska
2 miejsce – Monika Olechowska
3 miejsce – Katarzyna Milewska

Sędziowie:
Andrzej Szklarzewski
Jarosław Gromadzki
Jacek Szeszko

Organizatorzy:
Wójt Gminy Grajewo
Szkoła Podstawowa w Białaszewie

więcej zdjec na www.gminagrajewo.pl

Przeczytaj również

III Marsz Niepodległości Białaszewo - Białogrądy - Toki Dla upamiętnienia 100. rocznicy  odzyskania niepodległości przez Polskę 7 listopada 2018 r. społeczność Szkoły Pod...
Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Badmintonie SP Bi... Bardzo udanie zaprezentowali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w Drużynowym Badmintonie. Młodsza drużyna dziewcząt, w składzie: Si...
Gość na zajęciach sportowo – rekreacyjnych SP Biał... W miniony wtorek na zajęciach sportowo – rekreacyjnych gościliśmy w naszej szkole Pana Przemysława Poślednika. To trener i utytułowany zawodnik badmin...
EVENT SPORTOWY PT: “100 PŁYWAKÓW NA 100-LECI... W sobotę - 10.11.2018 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zorganizował na pływalni miejskiej event sportowy  "100 pływaków na 100-lecie"....

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge