Już w sobotę, wielkie piłkarskie święto w Grajewie!

Wszystkich znudzonych, narzekających na brak rozrywek w Grajewie, chcących przeżyć prawdziwe emocje z udziałem swojej rodziny, kolegów, emocje z udziałem drużyny, w której grają piłkarze reprezentujący nasze Miasto – serdecznie zapraszamy w sobotnie popołudnie na Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego!

Bądź lokalnym patriotą i pokaż, że w Grajewie tak jak kiedyś jest w stanie przyjść na mecz liczna i żywiołowo reagująca na boiskowe wydarzenia publika!

Okazja wyborna, gdyż do Grajewa przyjeżdża drużyna aspirująca do gry w II lidze, z fantastyczną bazą sportową i bardzo dobrą organizacją – ŁKS 1926 Łomża. Nasi piłkarze po kilku ostatnich wpadkach i braku szczęścia deklarują, że ten mecz będzie ich wielkim przełamaniem, tak więc emocji na pewno nie zabraknie. Do składu Warmii powraca filar naszej obrony Łukasz Domurat, niestety nadal z kontuzjami zmagają się: Hudoń, Wójcik, Tuzinowski i Górski. Starsi kibice oraz dawni piłkarze doskonale pamiętają bardzo zacięte potyczki z drużyną “Ełkaesiaków”, smaczku dodaje fakt, że kibice z Łomży wybierają się w sile 150 osób (duża mobilizacja na łomżyńskich osiedlach i forach internetowych), tak więc grajewianie również mają okazję się pokazać i nie dać dojść do głosu łomżyńskim kibicom! Piłkarze dadzą z siebie wszystko, tak więc i kibicowsko wypadnijmy jak najlepiej!

Kibicu! Zabierz na mecz żonę, dziecko, brata, sąsiada, dziadka, wujka i wszystkich choć trochę interesujących się sportem, bądź po prostu mających wolne sobotnie popołudnie. Przypomnijmy, że kobiety i młodzież do lat 15 wchodzą na mecz zupełnie za darmo, a emeryci, uczniowie, studenci mają prawo do wstępu w cenie 6 zł. Cena biletów dla pozostałych to 10 zł. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Niestety ze względu na zakwalifikowanie meczu jako podwyższonego ryzyka przez policję, prosimy o możliwie wczesne przybycie na stadion i zabranie ze sobą dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

Na stadionie już od kilku spotkań świetnie spisuje się catering, z którego korzysta coraz więcej zadowolonych osób. Stoisko umiejscowione jest tuż przy wejściu na trybunę główną i zawiera szeroki asortyment, od grilla przez napoje po pestki słonecznikowe – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

Mecz Polska – Łotwa doskonale pokazał, że w Grajewie jest zapotrzebowanie na dobrą piłkę i sobotnim meczem możemy wszyscy udowodnić, że warto inwestować w ten Klub, to miasto i tych chłopaków, zostawiających przynajmniej 4 razy w tygodniu na treningach swoje zdrowie dla promocji Grajewa. Doceńmy to i oklaskami oraz gorącymi okrzykami zagrzejmy piłkarzy do boju, by razem odnieść zwycięstwo w tym bardzo ważnym starciu!

Pokażmy, że w Grajewie tkwi ogromny potencjał, a ludziom potrzeba emocji i rozrywki. Wystąpmy wszyscy razem pod jednym szyldem naszego miasta!

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża, sobota, godzina 15:00!

MUSISZ TAM BYĆ!

Stwórzmy piłkarskie święto!

K.S. WARMIA Grajewo

Przeczytaj również

Kolejne sukcesy młodych zapaśników W dniu 9 grudnia w Zabłudowie odbył się turniej w którym startowało 129 zawodniczek i zawodników w zapasach młodziczek i młodzików, mini zapasach dzie...
XII Koleżeński Bieg Sylwestrowy Już po raz dwunasty Klub Sportowy Maratonka Grajewo i Stowarzyszenie Wiejski Zakątek oraz Urząd Miasta Grajewo, Gmina Grajewo i MOSiR Grajewo zaprasza...
Oświatowy Futsal w Grajewie Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zapraszają na XII Mistrzostwa...
Młodzi piłkarze Warmii Grajewo na meczu Jagielloni... Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Warmii Grajewo rocznika 2007/2008 wzięli udział w meczu piłki nożnej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Młodzi ...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge