Grajewskie Wilki dziękują!

Funkcjonowanie samoistne człowieka w dzisiejszych czasach jest możliwe, ale jakże musi być uciążliwe a i w zasadzie postrzegane jest jako pewien rodzaj kuriozum, rzadkości, na pograniczu egoistycznego samolubstwa.

Każdy człowiek jest jednostką osobliwą, indywidualną niezwykłością umysłową, intelektualną, potencjałową wartością, zasobną w „talenty”,  posiadająca dar kochania i dającą się kochać, mającą swój świat życia i wizję świata. Człowiek jest istotą do życia w gromadzie, do życia z innymi…W tym miejscu przypomnieć należy stare powiedzenie

„ bez ludzi i Raj się znudzi”.

Bez wspólności działań, integracyjności osób, instytucji, urzędów nie byłoby wiele, ale najważniejsza jest wola działania i chęć, a za efekt można ręczyć.

Kąpiel morsów dnia 13 stycznia 2013 r w Jeziorze Toczyłowskim w Ośrodku Wypoczynkowym w Boguszach nie byłaby takim propagowaniem zdrowotności fizkultury i kirioterapetucznej kąpieli a przede wszystkim wielką zabawą z atrakcjami bez wsparcia osób, instytucji i innych podmiotów którym to SM „Grajewskie Wilki” serdeczne dziękują. Początek tej listy należy się właścicielowi Ośrodka Wypoczynkowego w Boguszach panu Robertowi Karwowskiemu który poza udostępnianiem „Grajewskim Wilkom” możliwości korzystania z gościnności na ośrodku, wzbogacił goszczących na imprezie słodyczami, pączkami i innymi słodkościami i bardzo czynnie współuczestniczył w jej przygotowanie.

Duże dzięki za udział i salwy podczas kąpieli należą się dla Grupy Rekonstrukcyjnej 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie a szczególne panu Antoniemu Niebrzydowskiemu za przygotowanie posiłku regeneracyjnego – „żołnierskiej grochówki”.   Panu Januszewskiemu Stanisławowi Morsy dziękują za ciepłe, energetyczne napoje.  Dziękujemy panu DJ Szymi za umuzykalnianie spotkania i kąpieli morsów  a panu Ernestowi Więch, profesjonaliście z zakresu „fitness” za przeprowadzenie bardzo wyśmienitej rozgrzewki przed i po kąpieli.

Morsy dziękują panu Burmistrzowi Grajewa Adamowi Kiełczowskiemu za całościowy mecenat imprezy,  pracownikom Miejskiego Domu Kultury za udostępnienie nagłośnienia,  panu Jarosławowi Dębińskiemu za prowadzenie konferansjery, pracownikom Grajewskiej Straży Pożarnej za pokazy ratownictwa wodnego.

Panom – paralotniarzom; Karolowi Szymanowskiemu, Pawłowi Modzelewskiemu i Wojciechowi Modzelewskiemu za powietrzne akrobacje na swych „latających dywanach” oraz wszystkim innym którzy wnieśli swój chociażby niewielki wkład by ta kąpiel i goszczące na kąpielisku inne Kluby Morsów oraz szanowna publiczność poczuła radość wspólności bycia i bawienia się wespół z morsami ze Stowarzyszenia  „Grajewskie Wilki”.

Jak bawiono się, można wspomnieć oglądając;

 

Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego morsowania.

Morka.


Przeczytaj również

BEZPŁATNE ZAJĘCIA fitness na MOSiR Grajewo Serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness, które odbędą się już 29.08.2017 roku o godzinie 19.00 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajew...
WARMIA GRAJEWO. PRZEGRANA U SIEBIE NA INAUGURACJĘ ... Niezbyt dobrze rozpoczęli rozgrywki IV ligi piłkarze grajewskiej Warmii, którzy u siebie przegrali z Dębem Dąbrowa Białostocka 1 : 3. Do tego pokazali...
WARMII Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka Szybko dobiegła końca krótsza niż zwykle przerwa pomiędzy sezonami rozgrywek IV ligi i już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 piłkarze WARMII Grajew...
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • jan
  2 lutego 2013 at 15:11 - Odpowiedz

  zabawa była przednia, to dla Was trzeba dziękować za fajnie spędzony czas !!!!!

 • !
  2 lutego 2013 at 11:31 - Odpowiedz

  Jeszcze kiedyś bedziecie się tego Wośp wstydzić.

 • Mors
  1 lutego 2013 at 21:50 - Odpowiedz

  Autor artykułu zapomniał dodać że morsy kąpały się dla WOŚP i należą sie też podziękowania dla wolontariuszy oraz dla wszystkich darczyńców z którymi wspólnie dla WOŚP uzbieraliśmy prawie 2300 złotych ! Siema .