Bieg Papieski w Szczuczynie

PROTOKÓŁ

z Biegów Papieskich

w dniu 20 maja 2013 r.

W dniu 20 maja 2013 roku obyły się wokół „starego parku” w Szczuczynie Biegi Papieskie zorganizowane

z okazji 93 rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze: Szkoły Podstawowej z Kramarzewa, Niedźwiadnej i Szczuczyna, Pulicznego Gimnazjum ze Szczuczyna oraz z Zespołu Szkół w Niećkowie i w Szczuczynie. Głównym organizatorem biegów był Miejski Dom Kultury w Szczuczynie.

Dystans do przebiegnięcia był dostosowany do poszczególnych kategoriach wiekowych w których zwyciężyli:

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Kategoria „0” dziewczęta

1.

Kamila Godlewska

SP Niedźwiadna

2.

Agnieszka Pawłowska

SP Niedźwiadna

3.

Katarzyna Pawłowska

SP Niedźwiadna

Kategoria „0” chłopcy

1.

Mateusz Berć

SP Niedźwiadna

2.

Jakub Barwikowski

SP Niedźwiadna

3.

Bartosz Szczech

SP Niedźwiadna

Kategoria „I” dziewczęta

1.

Klaudia Malinowska

SP Szczuczyn

2.

Małgorzata Chludzinska

SP Niedźwiadna

3.

Natalia Niebrzydowska

SP Szczuczyn

Kategoria „I” chłopcy

1.

Mikołaj Zyskowski

SP Szczuczyn

2.

Tomasz Mioduszewski

SP Szczuczyn

3.

Dawid Walendzik

SP Szczuczyn

Kategoria „II” dziewczęta

1.

Oliwia Wróblewska

SP Niedźwiadna

2.

Wiktoria Bagińska

SP Niedźwiadna

3.

Sylwia Orzechowska

SP Szczuczyn

Kategoria „II” chłopcy

1.

Łukasz Kiełczewski

SP Niedźwiadna

2.

Kacper Świderski

SP Szczuczyn

3.

Krystian Borkowski

SP Szczuczyn

Kategoria „III” dziewczęta

1.

Aleksandra Rózio

SP Szczuczyn

2.

Anna Marcińczyk

SP Szczuczyn

3.

Weronika Polińska

SP Szczuczyn

Kategoria „III” chłopcy

1.

Dawid Wierzbicki

SP Niedźwiadna

2.

Dawid Leszczewski

SP Niedźwiadna

3.

Marcin Skrodzki

SP Szczuczyn

Kategoria „IV” dziewczęta

1.

Magdalena Józwik

SP Szczuczyn

2.

Karolina Załuska

SP Szczuczyn

3.

Ewelina Gąsiewska

SP Szczuczyn

Kategoria „IV” chłopcy

1.

Rafał Skibniewski

SP Szczuczyn

2.

Robert Zalewski

SP Kramarzewo

3.

Patryk Chludziński

SP Szczuczyn

Kategoria „V” dziewczęta

1.

Joanna Kryszczyńska

SP Niedźwiadna

2.

Wiktoria Milewska

SP Niedźwiadna

3.

Karolina Jóźwik

SP Szczuczyn

Kategoria „V” chłopcy

1.

Sebastian Ostrowski

SP Szczuczyn

2.

Paweł Cimochowski

SP Szczuczyn

3.

Adam Józwik

SP Szczuczyn

Kategoria „VI” dziewczęta

1.

Paulina Zamojska

SP Szczuczyn

2.

Aleksandra Ramatowska

SP Niedźwiadna

3.

Agata Wasilewska

SP Szczuczyn

Kategoria „VI” chłopcy

1.

Paweł Górski

SP Szczuczyn

2.

Jakub Kurzątkowski

SP Niedźwiadna

3.

Grzegorz Wojsław

SP Szczuczyn

Kategoria „gimnazja” dziewczęta

1.

Wioleta Wszeborowska

PG Szczuczyn

2.

Julia Pawluk

PG Szczuczyn

3.

Weronika Cymkowska

PG Szczuczyn

Kategoria „gimnazja” chłopcy

1.

Mariusz Cymkowski

PG Szczuczyn

2.

Mateusz Podbielski

PG Szczuczyn

3.

Patryk Bagiński

PG Szczuczyn

Kategoria „szkoły ponad gimnazjalne

1.

Beata Kozicka

ZS Szczuczyn

2.

Anna Januszewska

ZS Niećkowo

3.

Bogumiła Milewska

ZS Niećkowo

Kategoria „szkoły ponad gimnazjalne” chłopcy

1.

Artur Grzybowski

ZS Szczuczyn

2.

Paweł Polakowski

ZS Niećkowo

3.

Maciej Krawcewicz

ZS Szczuczyn

Zwycięzcy biegów otrzymali okolicznościowe medale ufundowane przez MDK w Szczuczynie

info/foto MDK Szczyczyn


Przeczytaj również

VIII Mundurowe Manewry „Zdobywanie Jednostki” 19 października 2017 roku na terenie byłej jednostki 9 Pułku Strzelców Konnych przy ulicy Wojska Polskiego w Grajewie odbyły się VIII Mundurowe Manewr...
Zaproszenie na Turniej Szachowy do Wierzbowa Serdecznie zapraszamy na X Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera, który po...
PÓŁ TUZINA BRAMEK W GRAJEWIE    W sobotnie deszczowe popołudnie grajewska Warmia wysoko, bo aż 6 : 0 wygrała z Pogonią Łapy. A to i tak najniższy wynik, bo okazji do strzelenia ko...
Finał Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym W Szkole Podstawowej w Białaszewie Dobiegły końca Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Mecze finałowe, w obecności i przy gorącym dopingu...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge