YES,YES,YES !!!

Niegdyś, trzykrotnie wypowiedziane ,,yes”, byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza było wyrazem udanych negocjacji budżetowych w 2005 roku. Taki sam okrzyk towarzyszył nam w chwili, gdy na serwisie społecznościowym www.wspieramkulture.pl, na którym zamieściliśmy nasz projekt p. n. ”Wydanie płyty ZPiT Grajewianie” i po raz pierwszy została osiągnięta kwota aplikacyjna, tj. 3950 zł.

W i e r z y l i ś m y od samego początku, że nazbieramy na realizację naszego projektu potrzebną kwotę. Podczas monitorowania wpłat na konto projektu towarzyszyły nam różne emocje – nadzieja, oczekiwanie(chwile zwątpienia okazały się dobrą modlitwą)

i …niedowierzanie połączone z ogromną radością.

Drodzy mieszkańcy Grajewa i Powiatu Grajewskiego – s z a c u n (jak rzekłaby młodzież) i ogromne, serdeczne podziękowania (jako słowem uroczyście wypowiedzianym, dziękuje dyrekcja i pracownicy MDK wraz z instruktorem zespołu – Panem Mariuszem Żwierko) za zaangażowanie i współtworzenie kultury i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie w naszą ideę składamy rodzicom, których pociechy tworzą ZPiT Grajewianie.

D z i ę k u j e m y pięknie za trzy oficjalne Statusy Mecenasa. Status Mecenasa i związane z nim bonusy można było osiągnąć dokonując jednorazowej wpłaty w kwocie 500 zł, w formie wspierania jako donator zarejestrowany. Są nimi: Pan Adam Kiełczewski-Burmistrz Miasta Grajewo, PO Koło Grajewo, Pan Dariusz Latarowski– radny powiatu grajewskiego, dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie.

Mamy informację, że na w/w projekt podobne kwoty poprzez serwis www.wspieramkulture.pl ,zostaną przekazane od Zarządu BS w Szczuczynie i od Zarządu PKS w Łomży.

Na dzień dzisiejszy (15.04.2013 r) zebrana kwota na realizację projektu, to 4785 zł. Do zakończenia projektu pozostało jeszcze 6dni i 12 godzin, dlatego liczymy na Państwa dalsze wpłaty, co pozwoli nam powiększyć pierwotnie zakładany nakład płyty. Po tym terminie nastąpi realizacja projektu i nastąpią oficjalne podziękowania z należnymi prezentami za okazane wsparcie. Dzisiaj raz jeszcze dziękujemy wszystkim za każdą podarowaną złotówkę.

MDK w Grajewie.

Przeczytaj również

III Spotkanie literacko-historyczne 7 kwietnia 2018 r. w Grajewskiej Izbie Historycznej odbyło się „Spotkanie literacko-historyczne”. Był to rezultat współpracy Szkoły Podstawowej Nr 4 i...
Konkurs plastyczny w grupach przedszkolnych SP 1 Konkurs plastyczny w grupach przedszkolnych SP 1 28 marca został rozstrzygnięty rodzinny konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”. Wszystkie ...
Wernisaż prac Łukasza Kowalczuka Dnia 7 kwietnia 2018r. w sali klubowej Grajewskiego Centrum Kultury odbyło się otwarcie wernisażu prac pana Łukasza Kowalczuka, artysty, który ma na s...
Naród ma jeden dom- Ojczyznę "Naród ma jeden dom - Ojczyznę" Pod takim hasłem 7 kwietnia 2018 r. odbyło się już III spotkanie literacko – historyczne zorganizowane przez Szkołę...
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Wpisz swoje imię
    16 kwietnia 2013 at 22:10 - Odpowiedz

    ale marcinkiewicz z tym swoim yes yes yes to zle skączył 😀 oby to fatum nie przyszło do grajewa 😀

  • Erta
    15 kwietnia 2013 at 13:16 - Odpowiedz

    za 500 zł bogaczu jeden z drugim rodzina w grajewie musi wyżyć przez miesiąc po opłatach