YES,YES,YES !!!

Niegdyś, trzykrotnie wypowiedziane ,,yes”, byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza było wyrazem udanych negocjacji budżetowych w 2005 roku. Taki sam okrzyk towarzyszył nam w chwili, gdy na serwisie społecznościowym www.wspieramkulture.pl, na którym zamieściliśmy nasz projekt p. n. ”Wydanie płyty ZPiT Grajewianie” i po raz pierwszy została osiągnięta kwota aplikacyjna, tj. 3950 zł.

W i e r z y l i ś m y od samego początku, że nazbieramy na realizację naszego projektu potrzebną kwotę. Podczas monitorowania wpłat na konto projektu towarzyszyły nam różne emocje – nadzieja, oczekiwanie(chwile zwątpienia okazały się dobrą modlitwą)

i …niedowierzanie połączone z ogromną radością.

Drodzy mieszkańcy Grajewa i Powiatu Grajewskiego – s z a c u n (jak rzekłaby młodzież) i ogromne, serdeczne podziękowania (jako słowem uroczyście wypowiedzianym, dziękuje dyrekcja i pracownicy MDK wraz z instruktorem zespołu – Panem Mariuszem Żwierko) za zaangażowanie i współtworzenie kultury i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie w naszą ideę składamy rodzicom, których pociechy tworzą ZPiT Grajewianie.

D z i ę k u j e m y pięknie za trzy oficjalne Statusy Mecenasa. Status Mecenasa i związane z nim bonusy można było osiągnąć dokonując jednorazowej wpłaty w kwocie 500 zł, w formie wspierania jako donator zarejestrowany. Są nimi: Pan Adam Kiełczewski-Burmistrz Miasta Grajewo, PO Koło Grajewo, Pan Dariusz Latarowski– radny powiatu grajewskiego, dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie.

Mamy informację, że na w/w projekt podobne kwoty poprzez serwis www.wspieramkulture.pl ,zostaną przekazane od Zarządu BS w Szczuczynie i od Zarządu PKS w Łomży.

Na dzień dzisiejszy (15.04.2013 r) zebrana kwota na realizację projektu, to 4785 zł. Do zakończenia projektu pozostało jeszcze 6dni i 12 godzin, dlatego liczymy na Państwa dalsze wpłaty, co pozwoli nam powiększyć pierwotnie zakładany nakład płyty. Po tym terminie nastąpi realizacja projektu i nastąpią oficjalne podziękowania z należnymi prezentami za okazane wsparcie. Dzisiaj raz jeszcze dziękujemy wszystkim za każdą podarowaną złotówkę.

MDK w Grajewie.

Przeczytaj również

Przedwakacyjna wizyta przedszkolaków w bibliotece W dniu 21.06.2018r. dzieci z Przedszkola w Rudzie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie. Była to ostatnia wizyta pr...
Konkurs Recytatorski “O złotą różdżkę Dobrej... 17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola or...
SP1 w Portugalii SP1 w Portugalii W dniach 6-10 maja 2018 r. w miejscowości  Vila Verde w Portugalii odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli (TPM...
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
  • Wpisz swoje imię
    16 kwietnia 2013 at 22:10 - Odpowiedz

    ale marcinkiewicz z tym swoim yes yes yes to zle skączył 😀 oby to fatum nie przyszło do grajewa 😀

  • Erta
    15 kwietnia 2013 at 13:16 - Odpowiedz

    za 500 zł bogaczu jeden z drugim rodzina w grajewie musi wyżyć przez miesiąc po opłatach