Trzeci Piknik Familijny

Wczoraj (9.06.2013r) w miejskim parku mieszczącym się nieopodal Urzędu Miasta odbył się trzeci już piknik familijny. Impreza od wyborów nowego burmistrza Miasta Grajewo wpisała się w kalendarz uciech i rozrywek można rzec, że na stałe.

Minione dwa lata dla owego pikniku były owocne w miejskich gapiów, ale co stało się w tym roku, że ich obecność nie była taka, jakiej spodziewali się organizatorzy? Zawiódł dział promocji Miasta? A może dla tak niskiej frekwencji sprzyjały inne czynniki, jakie w naszym mieście można ostatnio zauważyć? A może stowarzyszenie Lepsze Grajewo przestało być już tak popularne jak dwa lata temu?

Imprezę w tym roku poprowadził prawie w całość sam włodarz w programie były miedzy innymi gry i zabawy rodzinne, karaoke, kabareton, uwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych. Ale nawet ta otoczka nie pomogła dla zwiększenia frekwencji. Cóż miejmy tylko nadzieję, że za rok uda się organizatorom poprawić wczorajsze błędy i impreza wróci do swojej pierwotnej postaci i zbierze w parku tłumy ludzi.

Przypomnijmy, że w konkursie ofert na realizację zadań publicznych w mieście Grajewo w 2013 roku, w którym biorą udział stowarzyszenia i organizacje grajewskie Lepsze Grajewo na Piknik Familijny dostało od Burmistrza 6, 500 tys., jest to jedna z najwyższych dofinansowań więcej, bo aż 9 tys. zł dostał Uniwersytet Trzeciego Wieku.


Przeczytaj również

Nutelka chłopska z Ciemnoszyj wygrywa Gratulujemy sukcesu!!! Za nami VII edycja konkursu, którego celem jest promocja przetworów domowych wykonanych surowców zebranych/wyprodukowanych n...
Przedwakacyjna wizyta przedszkolaków w bibliotece W dniu 21.06.2018r. dzieci z Przedszkola w Rudzie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie. Była to ostatnia wizyta pr...
Konkurs Recytatorski “O złotą różdżkę Dobrej... 17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola or...
4 komentarze

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Mąż i żona
  11 czerwca 2013 at 14:22 - Odpowiedz

  Przyszliśmy z żoną specjalnie na koncert ODN, żeby się dowiedzieć, że ich nie będzie. Dziwna sprawa, bo na plakatach jak byk było napisane. Wielkie rozczarowanie.

 • do organizatora
  10 czerwca 2013 at 21:32 - Odpowiedz

  jak coś sie organizuje to organizuje się w 100 % swojego zaangażowania a nie tylko 10 % zastawiając się swoją pracą. nie organizujcie i nie zastanawiajcie się pracą bo to kupy się nie czyta. jak taka frekwencje będziecie mieć na wyborach to kiepsko przyszłość LG widzę

 • uczestnik imprezy
  10 czerwca 2013 at 19:27 - Odpowiedz

  PORAŻKA Lepszego Grajewa razem z burmistrzem.Mieszkańcy czekają na wybory.Życie to nie tylko imprezy ,ale szara codzienność.Trzeba mieć pracę, żeby dzieciom dać coś zjeść. Panie burmistrzu życzę dobrej zabawy ze świtą dworską.

 • organizator
  10 czerwca 2013 at 16:34 - Odpowiedz

  Na mniejszą frekwencję wpłynęła pośrednio pogoda jak również mniejsza reklama niż w latach poprzednich. Tegoroczny Piknik stał pod znakiem zapytania ponieważ Stowarzyszenie realizuje inne projekty równolegle a organizacja Pikniku zajmuje sporo czasu ze względu na formalności związane z imprezą masową. Dla garstki ludzi która to robi po godzinach pracy jest to jednak spore wyzwanie. Wszystkim którzy nas odwiedzili serdecznie dziękuję w imieniu organizatorów. Jeśli chodzi o występ ostatniego zespołu to był Freakin Rudeboys a nie Orkiestra Dni Naszych. Zmiana nastąpiła z przyczyn od nas niezależnych.