Spotkanie z nowymi instruktorami w MDK-u

SPOTKANIE Z INSTRUKTORAMI  ZE STUDIA TAŃCA  ,,Justyna & Gracjan”

13 lipca (piątek) okazał się dniem obfitującym w konstruktywne, robocze ustalenia dotyczące pracy zespołów tanecznych. W dniu dzisiejszym w MDK Grajewo odbyło się spotkanie z instruktorami Studia Tańca ,,Justyna & Gracjan” z Białegostoku.

Ustaliliśmy, że zgrupowanie zespołów odbędzie się w dniach 28 – 29.08.2012 r. Miejsce zgrupowania jest w trakcie uzgodnień. Oczywiście podamy dokładną informację po jego ustaleniu.

Instruktorzy zapoznali się z warunkami przyszłej pracy i odwiedzili magazyn kostiumów. Wstępnie ustalono, że zajęcia zespołu ,,Tamburmajorki” oraz grup tańca towarzyskiego będą się odbywały w poniedziałki i we czwartki.

 

Wstępny plan pracy (dni tygodnia mogą ulec zmianie z powodu zajęć szkolnych)

 

Poniedziałki: godz. 16.00 – 17.00 – sekcja tańca towarzyskiego(grupy wiekowe 5-7 lat)

godz. 17.00 – 18.00 – sekcja tańca towarzyskiego (grupy wiekowe 8-10 lat)

godz. 18.00 – 20.00  – Tamburmajorki

godz. 20.00 – 21.30  – kurs tańca towarzyskiego

Czwartki: : godz. 16.00 – 17.00 – sekcja tańca towarzyskiego(grupy wiekowe 5-7 lat)

godz. 17.00 – 18.00  – sekcja tańca towarzyskiego (grupy wiekowe 8-10 lat)

godz. 18.00 – 20.00 – Tamburmajorki

godz. 20.00 – 21.30 –  kurs tańca towarzyskiego

Zespoły: ,,Grajewianie” i ,,Mali Grajewianie” pod kierunkiem Pana Mariusza Żwierko będą miały zajęcia w piątki i soboty. Szczegóły zostaną ustalone na zgrupowaniu.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży będą się odbywały bezpłatnie.

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, to koszt 100 zł od osoby, tak jak to było wcześniej  praktykowane.

Pragniemy poinformować, że podczas imprezy „Muzyczne Lato z Radiem 5”  w dniu 19 sierpnia br. wystąpią tancerze ze Studia Tańca ,,Justyna & Gracjan”, którzy zaprezentują  wszystkie formy taneczne, jakimi zajmuje się ta placówka.

Przypominamy, że prowadzone są zapisy do nowych formacji tanecznych  . Prosimy uczestników zespołu ,,Tamburmajork”i,  ,,Grajewianie” i ,,Mali Grajewianie” o potwierdzanie swojego uczestnictwa w zgrupowaniu.

Przeczytaj również

Dobrze za PROJEKT projektowana Szkoła 2018 Wydawnictwo Nowa Era zorganizowało po raz ósmy ogólnopolski konkurs „Projekt z klasą”. Od sześciu lat, szkołom biorącym udział w tym przedsięwzięciu, ...
Turniej literacki SP 1 7 marca 2018 r. w czytelni biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie już po raz kolejny odbył się turniej literacki dla gimnazjalistów, którego ce...
Przy kawie i muzyce GCK Dnia 10 marca 2018r. w klubie HADES odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Przy kawie i muzyce". Gościem tego wieczoru był ksiądz Zbigniew ...
Wieści ze świetlicy SP1 W ramach zajęć „Bezpieczne ferie” wychowanków świetlicy szkolnej odwiedził pracownik Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Gość udzielił wielu porad,...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge