Radio Białystok z Grajewa

Drogi i pieniądze – to jedne z tematów, którymi zajmiemy się podczas specjalnych relacji z Grajewa. Miasto nasz reporter odwiedzi we wtorek, 16 października.

Nowa nawierzchnia dróg i ulic, a także nowe chodniki – to efekt prac prowadzonych w tym roku w gminie Wąsosz. Dzięki współpracy z władzami powiatem remontu doczekały się także odcinki, nienależące do gminy, ale wykorzystywane przez jej mieszkańców.

Mieszkańcy ulicy Sportowej w Grajewie od lat zabiegają o remont nawierzchni. Narzekają na dziury, które utrudniają przejazd i niszczą podwozia samochodów. Te problemy mają być wkrótce rozwiązane – zapewnia zastępca burmistrza Grajewa Przemysław Chyliński.

Na 65% dofinansowania do kolektorów mogą liczyć mieszkańcy gminy Grajewo. Ponad 5 milionów złotych będą kosztowały przydomowe oczyszczalnie ścieków w gminie Grajewo. Większość pieniędzy pochodzi z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Koncerty, imprezy kulturalne i kulinarne. Miejski Dom Kultury w Grajewie zainaugurował Rok Kulturalny 2012/2013. Odwiedzający MDK będą mogli skorzystać z nowych pracowni.

Porozmawiamy o najbardziej nowoczesnej oborze w Polsce i o alkoholowych problemach młodzieży. radio.bialystok.pl

Przeczytaj również

Przedwakacyjna wizyta przedszkolaków w bibliotece W dniu 21.06.2018r. dzieci z Przedszkola w Rudzie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie. Była to ostatnia wizyta pr...
Konkurs Recytatorski “O złotą różdżkę Dobrej... 17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola or...
SP1 w Portugalii SP1 w Portugalii W dniach 6-10 maja 2018 r. w miejscowości  Vila Verde w Portugalii odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli (TPM...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge