Od katastrofy do zamachu

Uprzejmie donoszę (a taka forma w pewnych kręgach jest najbardziej uważana) panie magistrze Tusk, że Naród Polski się Panu zbuntował! Ludzie, nie wiedząc czemu, przestali już wierzyć w rządowe zapewnienia. Z roku na rok (trzeci), z miesiąca na miesiąc, zwłaszcza gdy jest okres letni, coraz więcej ludzi wychodzi na ulice. To już o krok od dawnego wychodzenia na spacer w czasie „świętego” dziennika.

Magister Komorowski twierdzi nawet, że: „Polska smoleńska i niesmoleńska powoli się skleja. Mówię to wbrew temu, że niestety widać narastającą zaciekłość polityczną.” Czyli, niestety, kwitnie zaklinanie rzeczywistości. A Naród na dole pyta: „Jak żyć?” I jak zwykle sprawdza się tu przysłowie –„Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”. Wy sobie po dziesiątki tysięcy zł. tytułem nagród, a my z głodowych pensji, z tej przysłowiowej miski zupy, co odłożyliśmy, to daliśmy do Amber Gold i teraz jesteśmy – happy! Budowaliście trzecią, potem czwartą Rzeczpospolitą, a mamy – piąty rozbiór! Czy już wszystkie zakłady „sprywatyzowaliście”, czy jeszcze jakieś zostały do „załatwienia?” Wy z rządowych pensji utrzymacie się a my – gdzie mamy pracować???

Kłamstwo ma to do siebie że rośnie, nadyma się i w końcu pęka. Wtedy obserwuje się wielki upadek głosicieli, a jest on tym boleśniejszy, im ktoś wskutek kłamstwa, wyżej zasiadł. Dziś pewnie Goebbels mógłby się uczyć od was. Bo weźmy choćby „sektę smoleńską”. Po pierwsze, kto tu jest tą sektą i czy Naród kilkudziesięciomilionowy można nazwać sektą? Po drugie, telewizja publiczna nie raczyła nam pokazać posiedzenia komisji Macierewicza 10 kwietnia 2013r.! Dlaczego? A były tam ciekawe głosy. Np. to, że części samolotu leżały już wiele wcześniej, zanim „uderzyła” w „pancerną brzozę”. To tak od siebie samolot, o wzmocnionej przecież konstrukcji (dla VIP), rozpadał się w powietrzu?

Nikt o zdrowym myśleniu, chyba już nie wierzy waszym ocenom liczebności manifestacji. 10 kwietnia wg was było tam kilkanaście tysięcy ludzi, a wg niezależnych mediów, nawet 80 tys. I wszędzie, na każdym marszu czy wiecu są hasła – „żądamy prawdy”. Kiedy powstawała „Solidarność”, robotnicy pisali na plakatach –„TV Kłamie” i padł reżim. Czy to wam niczego nie przypomina? Kłamstwo smoleńskie też padnie i padną ci, którzy kłamią dziś. Naród Polski w swej masie wie gdzie leży prawda. Na nic więc się nie zda zaklinanie rzeczywistości przez usłużne i serwilistyczne media. Kłamstwo nie sklei już „Polski smoleńskiej i niesmoleńskiej”. Czy trzeba aż wielomilionowej manifestacji – byście ustąpili? Nikt nie chce użycia siły, bólu i rozlewu krwi! I tak, po tym co Nas spotkało trzy lata temu, jesteśmy nad wyraz stonowani i spokojni. Jednak, czy nie widzicie, że coraz więcej jest odwagi w – obudzonych Polakach? Czy nie widzicie, że coraz więcej Narodu przechodzi na stronę „zamachu”? Przesilenie polityczne musi być i będzie. Dziś to w waszych rękach jest sposób na pokojowe rozwiązanie problemu, jutro może się to odbyć zupełnie inaczej. I o to bezproblemowe rozwiązanie prosimy. Nowe wybory na wszystkie szczeble władzy, z zastosowaniem Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (nie przez serwery rosyjskie!), to najlepsze rozwiązanie na dziś.

„Gazeta Warszawska” nr 9 pyta: „Czy w tym roku dojdzie do krwawej rewolucji?”, (tajny raport Czerwonego Krzyża, CIA i Rządu Szwajcarii) i tu chodzi o całą Europę. 14 listopada ubr. w 23 krajach odbyły się manifestacje „Europejskiego Dnia Akcji i Solidarności”. Sroga i długa zima skutecznie wstrzymała Polaków od większych manifestacji. „Platforma Oburzonych” w Gdańsku i III rocznica smoleńska oraz nowe marsze w obronie prześladowanej TV Trwam, to tylko zajawka tego, co będzie później. A później nie musi być wg waszego scenariusza, bo jak mówi odważny kapłan, ks. Stanisław Małkowski (był na liście do likwidacji): „W tych dniach zwraca się do nas Anioł Stróż Polski> „Nabierzcie odwagi Polacy, by wiernie wytrwać przy krzyżu Chrystusa z różańcem w ręku; nie ma innej drogi jak tylko ta, jeżeli chcecie stać się świadkami prawdy, nie tylko w waszej ojczyźnie, lecz także wobec innych narodów; Europa potrzebuje waszego świadectwa, a to wymaga odwagi i poświęcenia; (…) nieście krzyż w waszych sercach; narody, które odrzuciły Krzyż, które ustanawiają prawa przeciwne Bogu, które wprowadzają szatański plan zniewolenia umysłów, odczują konsekwencje swoich czynów wedle sprawiedliwości Bożej; wy jednak bądźcie wierni, gdyż Chrystus chce was wywyższyć wobec innych narodów, bo chce się wami posłużyć, aby okazać swoją potęgę i moc królewskiego panowania; wasi przodkowie przelewali krew w obronie wiary, a była to krew chrześcijańska, dlatego jako naród macie udział w cierpieniach Chrystusa; dlatego Jego miłosierdzie uprzedza Jego sprawiedliwość wobec waszego narodu; kiedy nadejdzie czas, Chrystus podniesie was swoją łaską i staniecie się Jego świadkami – dla zachodu i dla słowiańskiego Wschodu”. Mamy więc nadzieję daną nam od samego Boga. W Polsce nastąpiła swoista – zamiana ról. Sejm, Senat, Rząd itd., macie Naród jako swych poddanych! Tak to odczuwamy, bo żadna władza już nie słucha nas, czyli – suwerena. To wy macie nam służyć a nie odwrotnie! CZY POTRAFICIE WZNIEŚĆ SIĘ NA WYŻYNY SWEGO „PANOWANIA” NAD NARODEM POLSKIM I TAK JAK W ISLANDII PODAĆ SIĘ DO DYMISJI???

Aleksander K. Szymczak

Przeczytaj również

1918 metrów DLA NIEPODLEGŁEJ 1918 metrów DLA NIEPODLEGŁEJw wykonaniu SP w Danówku i Gimnazjum w Danówku Społeczności dwóch szkół na sportowo uczciły setną rocznicę odzyskania p...
KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH 10 października w Szkole Podstawowej w Białaszewie odbył się konkurs z języka niemieckiego pt. ,,Wiedza o krajach niemieckojęzycznych". W konkursie ud...
SP1 w Grecji W dniach 8-12 października 2018 r. delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie brała udział w działaniach związanych z uczeniem się /nauczaniem / ...
Nutelka chłopska z Ciemnoszyj wygrywa Gratulujemy sukcesu!!! Za nami VII edycja konkursu, którego celem jest promocja przetworów domowych wykonanych surowców zebranych/wyprodukowanych n...
5 komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
 • Lech Redyk
  28 kwietnia 2013 at 23:22 - Odpowiedz
 • Lech Redyk
  23 kwietnia 2013 at 00:58 - Odpowiedz

  Czy nie ma w naszym Polskim Narodzie niezależnych , odważnych oraz praworządnych specjalistów i ekspertów którzy by wreszcie przerwali ciągłe rewelacyjne odkrycia i ucięli łeb wszelkim domysłom oraz spekulacjom a także uciszyli wszelkiej maści fanatycznych mącicieli i podżegaczy ? To wszystko co stało się w Smoleńsku ; pamięć o tragicznie zmarłych tam osobach powinna nas łączyć a nie dzielić ! Nikt nie powinien i nie ma żadnego prawa ludzkiego ani jednej tamtej kropli krwi używać jako politycznej karty przetargowej szczególnie jako kiełbasy wyborczej ! Nikt nie ma prawa grać na uczuciach całego Narodu a szczególnie na uczuciach rodzin i bliskich ofiar tamtej tragedii ! Nikt nie ma prawa zaprzęgać do tego uczuć religijnych ani też samego BOGA ! SMOLEŃSK 2010 powinien nas Polaków połączyć a nie jak dotychczas dzielić na Polaków i anty Polaków oraz na Katolików i anty Katolików !Jeszcze mała chwila a skoczymy sobie do gardeł i je sobie poprzegryzamy ku uciesze i zadowoleniu jawnych i ukrytych wrogów naszej suwerenności oraz wolności ; NASZEJ NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ !!! Gdzie dwóch się bije to tam trzeci korzysta ! Czy nie o to chodzi naszym rzeczywistym wrogom ? Powinniśmy pod Bożym szyldem Miłości oraz zdrowego dialogu oraz poszanowania godności każdego jednego człowieka zmobilizować wszystkie postępowe siły aby iść do wyborów i wybrać tych , którym ufamy ; tych którzy już teraz nie tylko wrzaskiem , pieniactwem i obietnicami nas karmią ale rzeczywiście coś dobrego robią dla dobra ogółu ; dla dobra całej Rzeczpospolitej a nie tylko dla wybranych elit !!! To nie znaczy , że mamy zapomnieć o ofiarach SMOLEŃSK 2010 oraz że nie mamy domagać się prawdy i sprawiedliwości ! Owszem – MAMY DO TEGO LUDZKIE PRAWO !!! JEŚLI KTOŚ PRZYCZYNIŁ SIĘ NAWET JEDNYM PALCEM LUB SŁOWEM DO TEJ TRAGEDII TO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ STANIE JAK NIE PRZED SĄDEM LUDZKIM TO PRZED NIEZAWISŁYM , SUWERENNYM I NAJSPRAWIEDLIWSZYM SĄDEM BOŻYM I PONIESIE ZA TO ODPOWIEDNIĄ KARĘ !!! WIERZE , ŻE NADEJDZIE TAKI UPRAGNIONY DZIEŃ , DZIEŃ TRYUMFU PRAWDY I SPRAWIEDLIWOŚCI ORAZ PRAWORZĄDNOŚCI I POKOJU A TAKŻE NIEOBŁUDNEJ PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI !!! BARDZO SZCZERZE SOBIE ,PANU AKS ORAZ WAM WSZYSTKIM DOCZEKANIA TAKIEGO DNIA Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ !!!

 • Lech Redyk
  20 kwietnia 2013 at 18:04 - Odpowiedz

  KRZYSZTOFIE – nie obraż się – ja też nie zamierzam z Tobą dyskutować bo nie masz już żadnych zdrowych – jak zawsze – argumentów do obrony ! Wiedz jedno – POLSKA i ŚWIAT CAŁY MUSI BYĆ BOGIEM BOGATY A NIE TAKIMI MĘDRCAMI JAK TY I JA ! TYLKO BOGIEM I JEGO MIŁOŚCIĄ ! SZCZĘŚĆ CI BOŻE W POZNAWANIU TEJ ZASADNICZEJ PRAWDY ORAZ PODSTAW BIBLII !!!

 • AKS
  20 kwietnia 2013 at 15:56 - Odpowiedz

  Przepraszam, nie obraź się, ale z ludźmi którzy – niewiele rozumieją w sprawach społeczno-politycznych, jakikolwiek dyskurs jest stratą czasu!

 • Lech Redyk
  20 kwietnia 2013 at 12:58 - Odpowiedz

  SZANOWNY PANIE SZYMCZAK ! Nie mieszaj BOGA , CHRYSTUSA PANA ani ANIOŁÓW PAŃSKICH do żadnych swoich i waszych rozgrywek polityczno korytowych ! ONI z wami i wy z NIMI nic a nic nie macie wspólnego jeśli bazujecie na jakiścich objawieniach a nie na zdrowych naukach BOŻYCH , które to istnieją tylko w BIBLII ! Wszystko inne pochodzi od wroga BOGA i całej ludzkości – w tym naszej Ojczyzny ! Czy jemu tzn. szatanowi diabłu służysz i chcesz poddać naszą ukochaną Rzeczpospolitą ! Miałem nadzieję , że z racji swego wykształcenia i rodzaju uczelni jaką ukończyłeś wiesz o tym co powyżej napisałem – już nie pierwszy raz ! A Ty wciąż swoje ! I w czyim imieniu ; kto Ciebie upoważnił do pisania powyższej ” petycji ” ? Jeśli piszesz od siebie to nie powołuj się na resztę Polaków , którzy w ponad 95 % nie popierają Ciebie ani też aspiracji Twojej ” grupki ” religijno politycznej !!! Bo już teraz zakładacie sznurek na szyje naszej NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ i chcecie powrotu złotych i dobrych dla was czasów średniowiecznych !!! NIE TEDY PANIE MAGISTER DROGA DO ZBAWIENIA NASZEJ OJCZYZNY I ŚWIATA CAŁEGO ! ALE TYLKO PRZEZ DROGĘ MIŁOŚCI ! GDYŻ PRAWDZIWY BÓG BIBLIJNY JAHWE JEST MIŁOŚCIĄ !!! OD NIEGO UCZCIE SIĘ Z BIBLII JEGO PRAW I DRÓG A NIE Z SZATAŃSKICH OBJAWIEŃ !!!