„O NAGRODĘ MISIA WIERSZOWNISIA”

Dnia 27.04.2012r. o godz.10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu, odbył się kolejny – XXVIII Konkurs Recytatorski „O NAGRODĘ MISIA WIERSZOWNISIA”.

W konkursie udział wzięło 42 uczniów ze Szkół Podstawowych: w Ławsku, Niecikach, Sulewie Kownatach, Kędziorowie, Żebrach i Wąsoszu.

Warunkiem udziału w konkursie było zaprezentowanie przez uczestnika wiersza o tematyce dziecięcej, wybranego, ulubionego autora.

Komisja konkursowa w składzie: Krystyna Galińska, Małgorzata Czaplicka, Elżbieta Jószkowska, po wysłuchaniu wszystkich interpretacji, dokonała jakże niełatwego wyboru zwycięzcy, którym okazała się Joanna Siedlecka ze Szkoły Podstawowej w Kędziorowie ( kl. III) z utworem „Ptasie Radio”.


Jury dodatkowo wyróżniło:

Klasa I

 1. Julię Wiśniewską – SP Ławsk
 2. Kacpra Rogalskiego – SP Nieciki
 3. Aleksandrę Grabowską – SP Nieciki
 4. Adriana Konopkę – SP Nieciki
 5. Magdalenę Czyżewską – SP Wąsosz
 6. Natalię Jószkowską – SP Wąsosz
 7. Julię Świderską – SP Sulewo Kownaty

Klasa II

1. Katarzynę Mikołajczyk– SP Ławsk

2. Dominikę Górską – SP Nieciki

Klasa III

 1. Natalię Samełko – SP Ławsk
 2. Kingę Zielińską – SP Wąsosz
 3. Aleksandrę Koniecko – SP Wąsosz
 4. Patrycję Konopka – SP Sulewo Kownaty

Ciężka praca małych recytatorów została doceniona przez organizatora konkursu, gdyż każdy z uczestników otrzymał przytulnego misia – maskotkę.

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zdzisław Chorosz

Dyrektor GOKiS

Więcej zdjęć na stronie: gokis.wasosz24.pl Zapraszamy!!!

 


Przeczytaj również

Przedwakacyjna wizyta przedszkolaków w bibliotece W dniu 21.06.2018r. dzieci z Przedszkola w Rudzie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie. Była to ostatnia wizyta pr...
Konkurs Recytatorski “O złotą różdżkę Dobrej... 17 maja 2018 roku w Grajewskim Centrum Kultury najbardziej utalentowani młodzi recytatorzy w wieku 3 – 6 lat, reprezentujący grajewskie przedszkola or...
SP1 w Portugalii SP1 w Portugalii W dniach 6-10 maja 2018 r. w miejscowości  Vila Verde w Portugalii odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli (TPM...

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge